Ana Menü

10un Yedegi Yıldıray

Başlatan Cem Goren, Temmuz 03, 2009, 16:09:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Matias Delgado'nun sakatlığı nedeniyle 4 ay sahalardan uzak kalacak olması, Beşiktaş Yönetimi'ni kırmızı alarma geçirmişti. Siyah-Beyazlılar'ın, yüksek maliyet nedeniyle Stuttgart'ın elden çıkarmak istediği Yıldıray Baştürk'ü listeye aldığı öğrenildi. Alman kulübü ağır yükten kurtulmak için Yıldıray'ın bonservisini bedavaya vermeye hazır. Ancak oyuncunun Türkiye'ye gelmek istememesi transferin önündeki en büyük sorun. Siyah-Beyazlılar, Yıldıray'ı ikna ederse transfer bitecek.
STAR
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Noldu YIldiray isi, o da mi yalan oldu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Buda yalan oldu büyük ihtimal.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Almanya`nın Stutgart takımında forma giyen gurbetçi futbolcu Yıldıray Baştürk`ün Başiktaş ile prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi.

Siyah-Beyazlı yönetim ve gurbetçi futbolcunun 3 yıllık bir sözleşme planladığı öğrenildi.

Yıldıray Baştürk`ün İranlı manejeri Riza Fazeli Radyospor`a yaptığı açıklamada, Beşiktaş ile gelişmelerin olumlu sonuçlandığını söylerken Stutgartlı yöneticiler ile Çarşamba gününe kadar anlaşma sağlanmasını beklediğini söyledi.

Mustafa Denizli`de Türk pasaportu taşıyan bir oyuncu ile anlaştık diyerek haberi doğruladı!

(Kaynak : Radyospor)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Yabancı kontenjanının dolu olması nedeniyle rotayı mecburen yerli isimlere çeviren Beşiktaş, Yıldıray Baştürk ile her konuda anlaştı. Başkan Yıldırım Demirören, imza için bugün Almanya'ya uçuyor
Beşiktaş transferdeki son bombasını patlattı. Arjantinli futbolcusu Delgado'yu sözleşmesini askıya alması konusunda ikna edemeyen ve yabancı kontenjanı dolu olduğu için rotasını mecburen yerliye çeviren siyah-beyazlı yönetim, Stuttgart'ta forma giyen gurbetçi futbolcu Yıldıray Baştürk'le anlaşma sağladı. Daha önce de Beşiktaş'ın gündemine gelen ve "Siz kulübümle anlaşın. Ben zaten Türkiye'de oynamayı istiyorum" diyen 31 yaşındaki 10 numaranın menajerleri ile temasa geçen başkan Yıldırım Demirören'in, transfere son noktayı koymak için bugün Almanya'ya giderek kulübü ile masaya oturacağı bildirildi.

KİRALIK FORMÜLÜ DE GÜNDEMDE
Özellikle 10 numara sıkıntı yaşayan teknik direktör Mustafa Denizli'nin, "Yabancı alamıyorsak Yıldıray'a alalım" şeklinde görüş bildirmesi üzerine harekete geçen yönetimin, prensip anlaşmasına vardığı öğrenilen milli futbolcuya, yıllığı 2 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme teklif edeceği öğrenildi. Eğer Stuttgart ile bonservisin alınması konusunda anlaşma sağlanamazsa kiralık formülünün de teklif edileceği gelen haberler arasında.

Fatih Doğan/Sabah

ilhan mansız_melis

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın haberine göre, Siyah-Beyazlı yönetim gurbetçi futbolcu ile 3 yıllık bir sözleşme planlıyor. Yıldıray Baştürk'ün İranlı manejeri Riza Fazeli, Beşiktaş ile gelişmelerin olumlu sonuçlandığını söylerken Stutgartlı yöneticiler ile Çarşamba gününe kadar anlaşma sağlanmasını beklediğini söyledi.

Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçı sonrasında bir açıklama yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli de "Türk pasaportu taşıyan bir oyuncu ile anlaştık" diyerek haberi doğruladı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Ne oldu hani Deco hani Dos Santos ala ala Yıldıray'ı mı aldınız bu adamın takımıma bir tek katkısının olacağını düşünmüyorum yazıklar olsun sana yönetim !

Cem Goren

Simurg

yıldıray kötü bir futbolcu değil hayırlı olsun hepimize şimdi nihatın formasınımı alsam yıldırayınmı bilemedim :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 08, 2009, 17:54:30
yıldıray kötü bir futbolcu değil hayırlı olsun hepimize şimdi nihatın formasınımı alsam yıldırayınmı bilemedim :D
ıkısını bırden :)

CR7

hiçbirini diyorum ben
gidecem holosko forması alacam bu kadar basit

CR7

Yabancı kontenjanında sıkıntı yaşayan Beşiktaş`ta, gözler Mustafa Denizli`nin açıklamalarından sonra yerli oyunculara çevrildi.

Konuşulan isimlerin başında Yıldıray geliyor.

Daha evvel Eskşehirspor ve Gaziantepspor`unda talip olduğu bu oyuncuya kulübü Sututtgartın talebi akıllara Zapo transferini getirdi. Alman kulübü her iki kulübede verdiği cevapta ``Yıldıray yılda 1.2 milyon euro kazanıyor, kendisini ikna ederseniz biz yıllık kazancının 400.000 eurosunu vermeye hazırız`` oldu.

Ancak Yıldıray kendisine gelen teklifleri kabul etmedi.

Şimdi Yıldıray için Beşiktaş`ın devrede olduğu konuşuluyor, bakalım aynı teklif Beşiktaş`a da yapılacakmı, yoksa Yıldıray`da modaya uyup yüksek bedellerle mi siyah beyazlı formayı giyecek...Bekleyip göreceğiz...

HABER1903

ZeMaHŞeR

1 yıldır sakat... Gider bunuda alırız biz... Sokağa atılacak para çok ne de olsa...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilhan mansız_melis

Yıldıray Yunanistan'a gidecekmiş galiba iyi bari inşallah oraya gider

RCA

ne yıldırayı ya..:/ delgadoyu yollasanıza allah aşkına !! parası neyse tüm beşiktaşlılar 2 3 milyondan koysa toplanır ya sıkıldım delgadodan decoymuş daha neler.. ya bitanesi doğru haber değil inanmıyorum. bugun komik bir haber okudum

' beşiktaş quresmanın bonservisini ve alacağı yıllık parada anlaşmış ama dneizli istememiş' daha neler
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.