Ana Menü

MESELE ALMAK DEĞİL, SAHİP ÇIKMAK..

Başlatan djinonu, Haziran 24, 2009, 16:47:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Jose Kleberson Beşiktaş`a geldiği zaman Dünya Şampiyonu olmuş Brezilya milli takımının banko oyuncusu ve Manchester United`ın kontratlı futbolcusuydu.

Inönü`ye gelir gelmez kazanlar kaynamaya başladı ve adeta futbolcu bile değil damgası yedi.

Aynı Kleberson bugün yine Brezilya MIlli takımına yükselti ve son oynanan Paraguay ve Italya maçlarında forma giydi.

Benzer bir kampanya Mircea Lucescu için yapıldı.

Çeribaşı, Çavuşevsku yardakçısı, futboldan anlamıyor denilen adam Shaktar Donesk gibi sıradan bir takıma seri şampiyonluklar ve Avrupa Kupası sevinci yaşattı..

John Carew`in Beşiktaş`ta olduğu sezonu hatırlayın. Yok kazma, yok golcü değil denilen adam Lyon ve Aston Villa gibi en üst düzey kulüplerde başarıyla kariyerini sürdürmekte.

Özetle mesele bu adamları bulup almakta değil, kulüp ve camia olarak sahip çıkmakta.

Yeni sezon için transfer hayalleri kuran okuyucularımıza bu ibret hikayelerini bir daha hatırlatmak istedik.

Belki bu şekilde yeni gelecek yıldız oyuncular için kurulacak aynı tuzaklara ve tezgahlara karşı artık daha uyanık olabiliriz diye ümit ediyoruz.

HABER 1903

arkadaslar okudum arastirdim ve $ok oldum.. Kleberson gercekten 6 dk. da olsa milli takimda oynamis

inanmayan burda baksin
http://transfermarkt.de/de/spieler/3365/kleberson/default/2008/leistungsdaten.html

bizim boboyu cagirmazlar klebersonu cagiriliyorsa vardir bu yazida bi dogruluk...

Carew olayi hem kendi gitmek istedi hemde bizimkiler iyi para niyetine satti..ve bugün almak istese 2 katini ödemesi gerekir...

Delgadoda sandik yildiz filan tamam belki yildizdir...oynatabiliyormuyuz?hayir...
Ricardinho aldik adami küs yolladik oda cok iyi bir futbolcuydu...herzaman klasini tartistik...
Ailton almanya ligini dagitmis kendini kanitlamis bir futbolcu...biz ne yaptik...
daha varsa ekleyin arkadaslar..

Tolgahan_BJK

Pascal pacal pascal noumaaaa nouma nouma pascal nouma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!