Ana Menü

Batuhan'ı Adam Ederim

Başlatan ilhan mansız_melis, Haziran 19, 2009, 11:36:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Mustafa Denizli: Batuhan'ı adam ederim Mustafa Denizli Başkan Yıldırım Demirören ile görüştü ve genç futbolcuyu yola getireceğini ifade etti.
1.92'lik genç futbolcu için Demirören'le bir görüşme yapan Beşiktaş'ın hocası, "Hakan Şükür'den bile iyi olabilir. Yeter ki kafasını futbola versin. Kendisine bir şans daha tanıyalım. Onu yola getirebilirim" dedi.
Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; Geçen sezon Eskişehirspor'a kiralık verilen, attığı goller kadar saha dışındaki davranışlarıyla da dikkatleri üzerine çeken Batuhan için Teknik Direktör Mustafa Denizli'den "dönüş" izni çıktı.
Daha önce yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'da devam etmek istediğini söyleyen genç futbolcu, Avrupa kulüplerinin de dikkatini çekmiş, Beşiktaş'ın yeni sezon kadrosunda kalıp kalmayacağı da tartışma konusu olmuştu.
Yaptığı disiplinsiz hareketlerle adından söz ettiren, Eskişehir'de kamptan kaçtığı için kadro dışı bırakılıp, daha sonra affedilen Batuhan konusundan Mustafa Denizli'den olmulu rapor geldi. Tecrübeli hocanın, Başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı görüşmede, "Batuhan yeteneklerinin farkında değil. Geldiği noktanın kıymetini bilmiyor. Ondaki boy (1.92) şu anda Türkiye'de hiç bir sntraforda yok. Açık konuşayım Hakan Şükür'den bile iyi olabilecek bir futbolcu. İkinci Şükür olma fırsatı var" dedi.
Batuhan'ın hala çocuksu bir ruhu olduğunu ve ona kızmadığını dile getiren Denizli'nin, "Eğer kendine baksa, kafasını sahaya verse, onu kimse tutamaz. Batuhan'a bir şans daha vermeyi düşünüyorum. Eğer benim dediklerimi yaparsa, onu adam eder yola getiririm. Çevresi onun şımarmasına yol açmış. Bu şımarıklığını gideririz" dediği öğrenildi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Umarim geri döner, Batuhan gibi genc ve hirsli oyunculara ihtiyacimiz var
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

denizli yaparım derse yapr..
kazan şu futbolcuyu hocam !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

+18 !

Tolgahan_BJK

Batuhan gelsin kesinlikle... adam etme mevzusuna bişey demiyorum :)

Batuhan'ı Allah ıslah etsin de, gene muhteşem mustafa hocanın, muhteşem başarısı zannedilmesin

IL Capitano

Allahla peygamberle olacak bir sey degil bu Batuhaninki, profesyonel yasamayi ögrenmeli,  neyi nerde ne zaman yapacagini ögrenmeli. Asil önemli olan egitim ama maalesef Turkiye sporcu ve egitim konusunda hala 3.dunya ulkesi gibi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Haziran 19, 2009, 12:48:20

Batuhan'ı Allah ıslah etsin de, gene muhteşem mustafa hocanın, muhteşem başarısı zannedilmesin

Senin nedir Denizli'yle alıp veremediğin ya  ???

Ne zman Denizli ile ilgili bir konu açılsa hemen adamı yerin dibine sokuyosun

Ama M.Denizli'nin ilk önce S.Özkan'ı adam etmesi lazım çok yetenekli bi oyuncu ama..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Mustafa Denizli'de onları bu sene yerin dibine sokucak abi merak etme
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Geçen sene yeteri kadar sustular zaten  ;)

Bu sene inş. artık hiç konuşamayacaklar :D ya da özür dileyecekler :)

Benimde 0-0'lık Konyaspor maçından sonra Denizli'ye söylediğim laflar vardı Ama yeri geldi M.Denizli'nin ne kadar büyük bi hoca olduğunu anladım ve sözlermi geri aldım.. O Yusuf'a ne gerek vardı demedik mi hepiniz dedik.. Ama ne oldu adam bizi susturdu  ;)

+18 !

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Haziran 19, 2009, 14:20:40

onLar BeşiktaşLı değiLLer ya ondan öyLe konuştun sanırım..

OnLar Beşiktaş'ı senden az seviyorLar ya heraLde ondan öyLe konuştun..

carsi52

Sahaya çıktığında gollerini atsın.
Ondan sonra arada bir alem yapabilir ;D
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

'Eğer benim dediklerimi yaparsa, onu adam eder yola getiririm. '

Adam etmek kelimesi baya bir agir olmus... Bir TD bunu demisse yanlis bir kelime
kullanmis...Yok basin abarttiysada, basinin kolpaligi...

Adam etmek kimseye dusmez, yol gosterebilirsin, destek verebilirsin ama bu kadarda
biraz abarti...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Mustafa denizli benim babamin oglu degil , kendisiyle hic bir samimiyetim yok sadece televizyondan gördugum kadariyla biliyorum ama sunu söyliyebilirim, "ben onu adam ederim" lafi bence M.Denizlinin agizdan cikmis bir laf degil. Basinin bizi karistirmak icin uydurmasi gibime geliyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: +18 ! - Haziran 19, 2009, 14:48:05
Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Haziran 19, 2009, 14:20:40

onLar BeşiktaşLı değiLLer ya ondan öyLe konuştun sanırım..

OnLar Beşiktaş'ı senden az seviyorLar ya heraLde ondan öyLe konuştun..

Kim nası anlarsa öyle konuştum..

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Haziran 19, 2009, 14:15:36
Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Haziran 19, 2009, 12:48:20

Senin nedir Denizli'yle alıp veremediğin ya  ???

Ne zman Denizli ile ilgili bir konu açılsa hemen adamı yerin dibine sokuyosun

:) peki güzel kardeşim... "senin Beşiktaşlılıkla alıp veremediğin nedir" mi diyeyim , "yoksa anlayabileceğin cümleler mi kurayım" diye mi sorayım ?