Ana Menü

Kimler gönderilmeli ? Hangi mevkilere transfer yapılmalı ?

Başlatan carsi52, Haziran 16, 2009, 19:28:12

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 16, 2009, 21:58:35
SerdarLAR :D, Delgado, Uğur, Erkan..
Cisse kalmalı, cissernst bozulmamalı diyorum hala..
ama fink geldi ernst gidici :(

Ernst nasıl gidici ya ;D
Nerden böyle bi kanıya vardın :D
Bölünür senin için uykular!

Bircan*

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 16, 2009, 23:00:08
Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 16, 2009, 21:58:35
SerdarLAR :D , Delgado, Uğur, Erkan..
Cisse kalmalı, cissernst bozulmamalı diyorum hala..
ama fink geldi ernst gidici :(
Ernst nasıl gidici ya ;D
Nerden böyle bi kanıya vardın :D

çok pardon ya ernst değil cisse yazacaktım kafa kalmadı.. :D
efsane alıntılara örnek ama benimkisi :)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

M34

Rüstü
Hakan
Zapo
Cisse
Delgado
Aydin
Serdar

Ve en önemli ikili:
Ibrahim Toraman ve Gökhan Zan (gecen 5 yili gözünüzün önünden gecirin; son 5 yilin ana sorumlulari bu ikili)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

sercAn1903

hakanı gönderip rüştüyü yedek alıp iyi bir kaleci almak lazım

cisse-delgado-erkan-uğur-serdar ö.-i.üzülmez

güzelde bir forvet iyi olur :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

carsi52

CR7

erkan zaten kiralıktı ve gitti
cisse de gitti adama ulaşılamıyor
aydın da gitti

gitmesini istediğim oyuncular:serdarlar,delgado , zan
gitmesini istemediğim ama büyük ihtimalle gidecek oyuncular : bobo,zapo

gelmesini istediğim adamlar:
---1 sol bek(her ne kadar deli ibo'yu kesemese bile)
---1 kaleci (rüştü 1-2 sene içinde futbolu bırakır)
---1 santrfor (bobo gitti varsayarsak)
---1 sağ bek (ekrem dağa alternatif olarak kurtuluş gittikten sonra adam gibi 1 sağ beke daha ihtiyaç var toramanla olmuyor orası malesef)
---1 tane hücuma dönük orta saha (delgado ile olmuyor malesef)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

bencede delgado gitmeli yeni bir oyun kurucu lazım (tabata olabilir) bobo giderse yerine iyi bi forvet(bize tevez falan gelmez bence rosenberg i almalıyız)deliye karşı bisol bek lazım sağ bekte isticektima ama zaten erhan güven geldi...bide stoper papa gueye gelcekse gelsin yoksa istemioz...SERDARLAR NOLUR GİTSİN:D:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Şu takımdan en az 5-6 oyuncu gitmeli ve hala kimse yollanmıyoru..
Gökhan Zan
Zapotocny
Cisse
Delgado
Serdar Özkan (kiralık)
Serdar Kurtuluş (Takasta kullanılabilir)
Çok iyi bir paraya giderse ne yazık ki BOBO..

NoPasaran

delgado gitmez artık anladım..Bugün habertürke konuşmuş..başka hoca olsa kesin gönderirdi beni demiş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 17, 2009, 23:14:02
delgado gitmez artık anladım..Bugün habertürke konuşmuş..başka hoca olsa kesin gönderirdi beni demiş..

Mustafa Denizli buna duyarsa tamamdir ... duygusal adam; kendisi gidene kadar birakmaz Delgado'yu :-))
Belki Denizli ile beraber, kamp falan, düzelir ... eski perf... pardon tahmin ettigimiz ve simdiye kadar görmedigimiz performansi gösterir bu yil :-)

Hem gercekci olalim. Adami 5 milyon'a almissiz ... satmaya kalksak 1,5 milyon'u zor bulur ... mecburen kalacak

carsi52

Son 1 şans daha vermek istiyor herhalde denizli.
Şans vermek istediğine göre demek ki vardır bi bildiği.Beklenenleri bu sene boşa çıkarmasa bari delgado.

Bircan*

Beşiktaş'ta 19 yıl sonra iki kupa birden kazandırarak büyük bir başarıya imza atan teknik direktör Mustafa Denizli, önümüzdeki sezon için kolları şimdiden sıvadı.

Dün başkan Yıldırım Demirören ve siyah beyazlı yöneticilerle bir araya gelen tecrübeli teknik adam, kadrodaki 10 futbolcunun gönderilmesini isterken, iki tane kaliteli yabancının alınmasını istedi. Başkan Yıldırım Demirören, genel sekreter Kenan Öner ve bazı yöneticilerin hazır bulunduğu toplantı 2 saat sürdü.
Bodrum'da belirledi
Sezonu iki kupa ile kapatmakla işlerinin bitmediğini söyleyen Denizli, "Çıtayı yükseltmek zorundayız. Ülkemizi Şampiyonlar Ligi'nde temsil edeceğiz. İşimiz kolay değil. Taraftarımıza karşı olan sorumluluğumuz arttı.
Faydalı transferleri akıllıca yapmalıyız. Türkiye'den alınmasını istediğim ve gönderilmesine karar verdiğim oyuncuların listesini Bodrum'da yaptığım tatilde belirledim" dedi. Mustafa Denizli'nin yönetime verdiği raporda gönderilmesini istediği futbolcular şunlar:Gordon Schildenfeld, Zapotocny, Sivok, Bobo, Delgado, Serdar Kurtuluş, Erkan Zengin, Necip Uysal, kaleciler Hakan ve Erdem.

İsmail ve Veli listede
Mustafa Denizli'nin yurt içinden alınmasını istediği futbolcuların başında Gaziantepspor'un solbeki İsmail Köybaşı ile Bursasporlu Veli olduğu öğrenildi.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]