Ana Menü

Kimler gönderilmeli ? Hangi mevkilere transfer yapılmalı ?

Başlatan carsi52, Haziran 16, 2009, 19:28:12

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Başlıkta söylediğim gibi takımdan kimler gönderilmeli/gitmeli..
Hangi mevkilere transfer yapılmalı ?
Ben şuan BEŞİKTAŞ'ta ki tüm oyuncuların istatistiklerini yazıp önünüze koyucam.
Size göre kimler gönderilmeli ?

RÜŞTÜ REÇBER:29 maçta görev almış ve hepsinde ilk 11'de başlamış.5 sarı kart görmüş hiç kırmızı kart görmemiş.

En az Rüştü'nün kapasitesinde bir kaleci alınmalı.Rüştü'yü zorlayabilcek veya gönderilip başka bir kaleci bulunmalı..

HAKAN ARIKAN:6 maçta görev almış 5 maçta ilk on 11'de başlamış.1 sarı kart görmüş kırmızı kart hiç görmemiş.

Eğer rüştü'yü zorlayabilcek bi kaleci alınırsa hakan gitmeli.Ama rüştü gönderilip başka kaleci alınacaksa hakan durmalı.

İBRAHİM ÜZÜLMEZ:27 maçta görev almış ve bunların 25'inde ilk 11'de başlamış.3 sarı kart görmüş kırmızı kartı hiç yok.

1 sene daha oynıcağını söylemişti zaten.Aslında jübile yapması gerekiyor ama bu sene iyi bir yedek olarak kalabilir yinede.

SERDAR KURTULUŞ:14 maçta görev almış bunların 10'unda ilk 11'de başlamış.2 sarı kart görmüş ve hiç kırmızı kart görmemiş.

En son yaşadığı düşüşten beri hala çıkışa geçemedi.Seneye yedek olarak kalabilir. 

TOMAS ZAPOTOCNY:23 maçta oynamış bunların 21'inde ilk 11'de başlamış.4 sarı kart görmüş ve 1 kırmızı kartı var.2 golü bulunuyor.

Seneye büyük başarılar elde etmek istiyorsak ne yazık ki zapo yollanmalı..   

GÖKHAN ZAN:19 maçta oynamış bunların 16'sında ilk 11'de başlamış.2 sarı kart görmüşü kırmızısı hiç yok.1 golü bulunuyor.

BEŞİKTAŞ'ta oynayabilcek bi futbolcu olduğuna inanmıyorum.Bana göre gönderilmeli.   

İBRAHİM TORAMAN:28 maçta görev almış ve hepsinde ilk 11'de başlamış.5 sarı kartı ve 1 kırmızı kartı bulunuyor.2'de gol atmış.

Takımda durmalı,gönderilmemeli..   

MATİAS EMİLİO DELGADO:26 maçın 22'sinde ilk 11'de başlamış.1 sarı kart ve 1 kırmızı kart görmüş.6'da golü bulunuyor.   

Kuşkusuz  BEŞİKTAŞ taraftarı ondan çok şey bekliyordu.Ama bekleneni veremedi daha sabredilcek bi tarafı kalmadı.Gönderilmeli..   

RODRİGO ALVARO TELLO:32 maçın 29'unda ilk 11'de başlamış.3 sarı kartı bulunuyor.Hiç kırmızı kart görmemiş.6 golü var.   

Tello'yu yollamak terbiyesizlik olur.Gönderilmeli dersek bile ayıp etmiş oluruz.Tabikide kalmalı :)  

EKREM HAYYAM DAĞ:25 maçın 22'sinde ilk 11'de yer bulmuş kendisine.1 sarı kartı bulunuyor kırmızı kartı hiç yok.1'de gol atmış.   

Takımda kalmalı.   

AYDIN KARABULUT:3 maçın 3'ünde ilk 11'de başlamış.Sarı kart,kırmızı kart ve golü bulunmuyor.   

Ne kadar kalmalı desekte yollandı herhalde.   

SERDAR ÖZKAN:25 maçın 13'ünde ilk 11'de başlamış.4 sarı kartı bulunuyor kırmızı kart hiç görmemiş.1'de gol atmış.   

Anlaşılan eski performansına geri dönemicek.Kiralık olarak gönderilmeli.   
FABİAN ERNST:16 maçın 16'sında ilk 11'de başlamış.3 sarı kartı bulunuyor kırmızı kart hiç görmemiş.2'de gol atmış.   

Git demek ayıp olur :) Kalmalı tabikide.   

YUSUF ŞİMŞEK:27 maçın 18'inde ilk 11'de başlamış.4 sarı kartı bulunuyor kırmızı kartı hiç yok.3'de golü var.   

Seneye yedek klübesinde iyi bi yedek olur.Aslında gitsede olur gitmesede olur :)  

EDOUARD CİSSE:29 maçın 25'inde ilk 11'de başlamış.4 sarı kartı ve 1 kırmızı kartı bulunuyor.Golü hiç yok..   

Tereddütsüz gitmeli.   

TOMAS SİVOK:29 maçın 29'unda ilk 11'de başlamış.9 sarı kartı ve 1 kırmızı kartı bulunuyor.1'de golü var.   

Gönderilsin diyenleri anlamıyorum.Takımda gidicek en son kişilerden birisi bana göre :) Kalmalı.   

UĞUR İNCEMAN:21 maçın 4'ünde ilk 11'de başlamış.1 sarı kartı var kırmızı kart hiç yok.Golüde bulunmuyor.   

Yerli Pirlo denildi ama hala kendini gösteremedi.Kapasitesi var kalmalı.   

ERKAN ZENGİN:2 maç 1'i ilk 11'de başlamış.Oynadığı süre sadece 47 dakika.. Sarı kart,kırmızı kart ve golü bulunmuyor.   

Kiralık olarak aldık ama hiç göremedik nasıl bi futbolcu olduğunu..Kalmalı mı gitmeli mi ona bişey diyemicem.   

MERT NOBRE:27 maçın 21'inde ilk 11'de başlamış.3 sarı kartı var kırmızı kartı yok.10 golü bulunuyor.   

O kadar para verilip kalmasından yana değildim.Ama artık gönderilmesi imkansız gibi o yüzden gitsin kalsın bişey demeye gerek yok.   

DEİVSON ROGERİO DA SİLVA BOBO:32'i maçın 20'sinde ilk 11'de başlamış.1 sarı kartı var kırmızı kartı yok.11'de golü bulunuyor.

7 milyon veya yukarsı bi teklif gelirse yollanmalı.Gelmezse kalmalı..   

FİLİP HOLOSKO:30 maçın 20'sinde ilk 11'de başlamış.3 sarı kartı var kırmızı kartı hiç yok.10 golü bulunuyor. 

Kalmalı.

1 sol bek,1 sağ bek,1 sol kanat (veya sağ kanat),1 ortasaha,eğer bobo giderse 1'de forvet.
Bu mevkilere transfer yapılmalı.
Bölünür senin için uykular!

Büyükmustafa

Bana göre gitmesi gerekenler; Bobo,Cisse,Delgado,Zapotocny,Serdar Kurtuluş
Gelmesi gerekenleri söylemek anlamsız olur...

---------------------Rüştü--------------------

Ekrem  i.toraman   sivok  İ.üzülmez(yeni transfer)

Fink                    Ernst

yeni transfer(serdar özkan)      yeni transfer(yusuf)   tello

Holosko Nobre(yeni transfer)

Şimdi düşündümde biz neyin peşindeyiz,daha gordon sorununu çözemeyen bir yönetim var başımızda....

maverick

SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

ilhan mansız_melis

Delgado'yu işaretleyecektim Aydın'ı işaretledim adam gitti zaten :D

Delgado kış kış
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Çoklu şık seçebilme ve verdiğiniz oyu değiştirme özelliğide ankete eklendi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

pAscAliAnUmut

Valla kim gönderilir kim takıma getirilir bilinmez ama gelenler gidenleri aratmasın yeter..

Bu arada Delgado açmış arayı gidiyor :) Ah bi de klüp bulsak şuna :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Delgado : Geldikten 15 maç sonra anladımki bu adam öyle gösterildiği kadar büyük yetenek felan değil. Beşiktaşın kadrosunda çok daha iyi 10 numara lazım..

Zapo : Umutlanmıştım yeni lugano yada servet bu olur diye ama çok basit oyunu ve hata yapmaya müsait oyun anlayışı ile bu sene bu takımda formayı zor görür..

Erkan: Denizli niye aldı anlamadım.İşgale gerek yok

Uğur İnceman : Yeteneksiz, kafası basmayan bir adam. Bırakın Beşiktaşı kayseride oynayamaz. Hiç gerek yok

Cisse : Yumuşak kartal :) 1 ernst 3 cisse ederse gerisini siz düşünün

Boboya zaten gitti gözü ile bakıyorum yazmadım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Volkan uğur hakkındaki görüşlerin şaşırttı beni ya  ???

Uğur bence 2 tane cisse eder
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Bircan*

SerdarLAR :D, Delgado, Uğur, Erkan..
Cisse kalmalı, cissernst bozulmamalı diyorum hala..
ama fink geldi ernst gidici :(
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 16, 2009, 21:44:21
Delgado : Geldikten 15 maç sonra anladımki bu adam öyle gösterildiği kadar büyük yetenek felan değil. Beşiktaşın kadrosunda çok daha iyi 10 numara lazım..

Zapo : Umutlanmıştım yeni lugano yada servet bu olur diye ama çok basit oyunu ve hata yapmaya müsait oyun anlayışı ile bu sene bu takımda formayı zor görür..

Erkan: Denizli niye aldı anlamadım.İşgale gerek yok

Uğur İnceman : Yeteneksiz, kafası basmayan bir adam. Bırakın Beşiktaşı kayseride oynayamaz. Hiç gerek yok

Cisse : Yumuşak kartal :) 1 ernst 3 cisse ederse gerisini siz düşünün

Boboya zaten gitti gözü ile bakıyorum yazmadım..

cisse de gitti abi :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis