Ana Menü

Kambersiz Dügün Olmazkii....

Başlatan djinonu, Haziran 06, 2009, 16:38:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

"Topuz doğuştan Galatasaraylıdır"Topuz doğuştan Galatasaraylıdır"
   Kayserisporlu Mehmet Topuz'un Beşiktaş ya da Fenerbahçe'ye transferi yılan hikayesine dönerken, milli futbolcunun "Doğuştan Beşiktaşlıyım" açıklaması bu transferde farklı bir tartışma yarattı. Konuya ilişkin en çarpıcı değerlendirme ise eski Galatasaray Yöneticisi Fatih Gökşen'den geldi. Gökşen, "Benim bildiğim Mehmet Topuz, doğuştan Galatasaraylı" dedi.

Radyospor'da yayınlanan "Aydın Cingöz ile Haber Aktif" programına katılan Gökşen, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için çekiştiği Mehmet Topuz'un "Doğuştan Galatasaraylı" olduğunu iddia etti.

Gökşen, şunları söyledi: "2004 yılında Ergun Gürsoy ile birlikte Mehmet'i kadromuza katmak için Kayserispor Başkanı Recep Mamur ve Mehmet Topuz ile görüşmüştük. Anlaşma noktasına geldiğimiz transfer son onda gerçekleşmemişti. Bugün ilginç olan Mehmet Topuz'un açıklamaları. Mehmet, doğuştan Galatasaraylı olduğunu söylemişti. Benimde bildiğim Mehmet Topuz, doğuştan Galatasaraylı."

(Radyospor.com)

yorum yok....
bir arkadasin yorumu hosuma gitti fenerlilere gslilere kapak olsun diye
demiski "mehmet topuz hangi takımlı biliyor musunuz ?  cevap : haberdeki resimde saçına taktığı bandın renklerine bakın..." ....

+18 !

pAscAliAnUmut

BEn dedim size p.tesi'ye kadar bu basın Topuz'u Gsli yapar dedim :)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

sercAn1903

:koptum   iyi güldürdüler beni..

Mehmet bizim Topuz basının  :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

ilhan mansız_melis

Akşam akşam güldürdünüz bizi Allah size napmasın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

erdibatmaz

şampiyon olduk, kupayı aldık. illaki iki renkli takım da gündemde kalmak için birşeyler yapacaktı. fbnin yaptığı büyük ahlaksızlık, hadi bu neyse...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eyup1903

bi siz eksiktiniz sizde geldiniz tam oldu

Bircan*

yırtık dondan çıkar gibi bu ne ya koptum akşam akşam zhaha :D :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

maverick

eziklik başa  bela..  geçen günde  ne alaka ise  uefa kupası için  plaket  gecesi düzenlemişlerdi.. boş kalan bakkal bir yerlerini tartarmış :)
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

carsi52

Ne kadar it çakal varsa hepsi ortaya çıkmış anasını satim.

Mehmet Topuz Fatsasporlu,hatta Fatsaspor'un alt yapısından yetişmiş bir futbolcu.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Yok be Bursasporluda , demiyor kendisi...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

dedigim gibi baslik zaten cevabi vermis ya:D

KeePSaKe

Yarında trabzonspor lu derler...
Since 1903

aquilas

aha rıdvanda bu işe el attı
Rıdvan Dilmen, "Mehmet Topuz'un menajeri benim arkadaşım. Mehmet Topuz'un benimle görüşmek istediğini söyledi. Mehmet Topuz, Fenerbahçe'ye transfer olmak için Aziz Yıldırım ile görüşmek istiyormuş. Ben de Aziz Yıldırım'ı aradım ve Mehmet'in isteğini kendisine ilettim" dedi.

Aziz Yıldırım'ın ise Mehmet Topuz'un transferini çözeceğini ifade ettiğini sözlerine ekledi.

ulan boku çıktı yahu neymiş bu mehmet topuz inanın bu kadar alengirik işler olunca görende çok çok değerli bi oyuncu sanacak benim kişisel fikrim mehmet topuz o kadarda değerli bi oyuncu değil ama eğer bütün bunlar gerçek ise ki inanmıyorum ama eğer varsa böle bişi yok fb yok gs bırakın gitsin o zaman zaten bizim değerlerimize uyan bi oyuncu olmadığı  ortaya çıkar ha eğer topuz gerçekten samimi ise beşiktaş konusunda  gayseride kalsın 1 sene sonra gayseri babayı fener topuzu bizde mehmeti alırız tabi şimdi alt yazı geçmezse iyidir memhet topuzun aslında ts ye sempatisi felan olduğu ulan resmen dizi filme döndü

erdibatmaz

hepsi gündemde kalma çabaları. hiçbir bok yapamadılar, kupaları topladık. eğer barış kupasına fener katılsaydı şu an onu konuşuyor olurlardı. neyse, kapağı takmışız, istedikleri kadar kalemşör kullansınlar.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P