Ana Menü

Sivas NOLUYO !!!

Başlatan eebjk, Mayıs 28, 2009, 18:59:45

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

Beşiktaş'lılar bu sözlere çok kızacak!

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, tartışılacak açıklamalar yaptı
Beşiktaş'ın Denizlispor'la oynayacağı maçı kastederek, "Eli her tarafa ulaşabilecek kulüpler bu tür karşılaşmaları kaybetmez" diyen Odyakmaz, tüm dikkatleri üzerine çekerek, Beşiktaş gibi köklü kulüplerin lobisinin kuvvetli olduğunu ima etti.
Turkcell'in Süper Lig takımlarına destek amaçlı Taksim'deki 360 Resteront'ta verdiği yemeğin konuğu olarak basın mensuplarıyla biraraya gelen Sivasspor Başkanı "Beşiktaş Denizli'de puan kaybedebilir. Ya da yenilebilir. Biz de Galatasaray maçını kazanabiliriz. Tabi ki kaybedebiliriz de... Düşük de olsa şampiyonluk şansımız var; ancak eskiye oranla daha düşük olduğunu kabul etmek lazım. Büyük takımların gücü herkes tarafından biliniyor. Özellikle eli her tarafa ulaşabilecek kulüpler bu tür maçları kaybetmez. Herkes istediğini alıyor. Bu olumsuzluğu görerek şansımızın az olduğunu söyleyebilirim ama teknik ekibim ve camiamız şampiyonluk şansımızın sürdüğünün farkında ve bunun için mücadele edeceğiz" diye konuştu.
sadece BEŞİKTAŞ

Alves

Doğruda söylemiş

Üç büyüklerin böyle işler yapabileceğine inanırım

Canlı örnekte var Galatarasay-Ankaragücü maçı en iyi örnektir
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

KeePSaKe

Ya resmen yediremiyorlar şampiyon olmamızı ben başka birşey demiyorum ya

Alıntı yapılan: eebjk - Mayıs 28, 2009, 18:59:45

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, tartışılacak açıklamalar yaptı
Beşiktaş'ın Denizlispor'la oynayacağı maçı kastederek, "Eli her tarafa ulaşabilecek kulüpler bu tür karşılaşmaları kaybetmez"

Bu laf nedir şimdi bizi gs yada fb lilerle karıştırmasın olamıyorsan şampiyon susucaksın kardeşim ne bok atıyorsun şimdi yok eli her tarafa ulaşabilcek kulupler kaybetmez filan ayıp ya.
Since 1903

Guti ORÇ.

elimizin uzandığı doğru şampiyonluğa uzanıyoruz

[KralKartal]

Bizim elimizin ulastigi yere Sizin Hayaliniz Ulasamaz .

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

M34

Cok iticiler, hem futbolculari ile (Balili, Mehmet Yildiz), hem Bülent Uygun, hem Mecnun Odyakmaz .. yemin ederim, Fenerbahce ile Sivas yarista olsaydi, Fener'in sampiyon olmasini isterdim.

Yok o degil, her türlü pisliklerin icinde olan birisinden böyle seyleri okumak sinirlendiriyor insani.

O da degil, Trabzon ile Besiktas yarista olsaydi, Trabzon'un sampiyon olmasini isterdim önümüzdeki 15 yili kurtarmak ugruna ama Sivas'in 2. bile olmasina tahamül edemem.

Hem iticiler, hem de cirkefler ...

NoPasaran

Şunları yenip şampiyon olmak vardı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

"ot"yakmaz mecnun  peker ailesi senin neyin olur onu acikla ilk önce
yoksa sen mafyanin temiz yüzümüsün?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

allah belanı versın ya ne diyelım sana ınsanda biraz utanma olur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 28, 2009, 20:54:36
Bizim elimizin ulastigi yere Sizin Hayaliniz Ulasamaz .

;D

Lan oğlum Anadolu takımları size yatarken herkes kendi futbolunu oynuyor,biz kazanıp siz kaybedince şike var defol git ya önce adam olun siz !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

yenerr17

geçen seneki gibi ağlıcaklar yahu  :)

canavar_bjk

geçen sene bizim hakkımız yendi şampiyon olamadık

demek ki geçen sene elimiz yokmuş bu sene çıkmış bu el !

töbe töbe akşam akşam
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

carsi52

Bu itlere cevap verdikçe bi yerleri kalkıyor.
He diyip geçin ;D
Bölünür senin için uykular!