Ana Menü

Şampiyonluk Bizim Kupa Bizim !

Başlatan +18 !, Mayıs 25, 2009, 22:38:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Hazırız :)

Kutlamalar Cumartesi mi Olur Pazar mı?

(ben iyice şampiyonluk havasındayım :P )
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

zaman gecmek bılmıyor yelkovan part etmıs sankı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eebjk

sadece BEŞİKTAŞ

erdibatmaz

telefonla açılan başlıkların uğurunu görücez sergen :D
fark atarsak eğer görülmemiş bir şekilde(ki istemiyorum, şaibe falan der renkliler) artık hep sen aç başlıkları :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

zaman gecmek bilmiyor cumartesi gelmıyor az kaldı ama sıkıyoruz dısımızı ZAFERE SAATLER KALA...

Cem Goren

maç parasındanda yırttık :)
Yaptığımız girişimler sonucunda; Beşiktaş Sahile Dev Ekran kurulması için Beşiktaş Belediyesi ve Cola Turka ortakliğiyla son noktaya gelindi. DIGITURK'le anlasilmasi ve Beşiktaş Sahile Dev Ekran kurulması şuan için %90 olasılıkta. Gelişmeler buradan an ve an duyurulacak.Ayrıca BKM'nin önünden, Balık pazarına doğru 250 metre bayrak enine asılarak bir tünel oluşturulacak. Ekstra olarak da Simit Sarayı'nın karşısındaki Kilise'nin duvarına Beşiktaş Kareografisi yapılacak. Boya konusunda uzman olan, elinden bu isler gelen ve bayrak asılmasına yardım etmek isteyen arkadaslarin, YARIN SABAH Simit Sarayı'nın karşısındaki Kompedan'in yanindaki kilise duvarının oraya gitmeleri rica olunur. Bayrak ve Boya konusunda Muracaat: Adil Bey & Birol BeyBÜTÜN BASIN TRAŞ FORZA BEŞİKTAŞ

Bircan*

pazar günü doğum günüm şanlı kartalım..
hadi, güldür yüzümü. gerçekten KUTLAYAYIM doğum günümü!
çıldırt bizi !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

İlk defa bu kadar derinden hissediyorum şampiyonluğu ne güzel bi duygu ya inş. yüzümüz kara çıkmaz SALDIRIN KARTALLAR...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

p.tesi de benim dogum günüm haydi Besiktas'm en güzeL hediyeyi ver bana sampiyon oL

maTem

benim doğum günümde 3 temmuz olsun şampiyon ol öne alırız ne olacak ki!! hediyeni önden vermiş olursun hadi kartalım... : :bjk

yenerr17

son 6 yılın en büyük günü heycan hat safhada:)

Bircan*

ve beklenen gün..
hadi kartalım yüzümüzü kara çıkartma !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

IL Capitano

evet mac gunu, benide bayagi bir heyecan sardi, nasil gecicek bugun bilmiyorum. Hadi hayirlisi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....