Ana Menü

Şampiyonluk Bizim Kupa Bizim !

Başlatan +18 !, Mayıs 25, 2009, 22:38:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

umit_21

İstanbul'da olan gelebilen herkes Beşiktaş meydana gelsin dev ekranda maç süper olcak...
YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN.BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN.AŞKIMIZ HARBİDEN HEMDE DERİNDEN.ASLA VAZGEÇMEYİZ BEŞİKTAŞ SENDEN.

Bircan*

meşaleler tamamdır akşam yakıyoruz inşallah! :P
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

okulun mezuniyet töreninde kaçıp izlemeye çalışacağım

Bircan*

yusuf yok..
tello belirsiz..
delgado oynayacak.

ulan delgado bütün sene benden küfür yedin,şu maçı al valla hepsini geri alacam,şu maçı al lan,çok mu şey istiyoruz,girecen çakacan çıkacan bu kadar :D :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

+18 !

Adriano

Kupaya 1 kala Delgado efendi 2 gol atacak kahraman olacak (:
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Tolgahan_BJK

İnşallah bi aksilik çıkmicak ve kupayı alıcaz... Ona seviniyorum. Tura falan çıkmama da semtte turlarım bi bayaa şenlik olur ;)

Bi yandan da; Rüştü, Nobre, Mustafa Denizli siyah - beyaz forma altında kupa kaldırıcak ona üzülüyorum !

Sayın Mustafa Denizli, üç büyük kulüple de bu başarıyı yakalamanın heyecanını yaşıyomuş BAK BAK !

yani kızarkadaşın sana diyoki Pierre Loti'de "canım ben buraya üçüncü kez geliyorum. biri ahmetle biri mehmetle bi de şimdi senle"...

ahmet - mehmet kim... Senin iş alanındaki en büyük rakiplerin...

Neyse, inşallah kupayı alırız, inşallah defolup giderler... özellikle RÜŞTÜ !

"SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK" sloganı bu düşüncelerle ortaya çıkmıştır.
"Bİ KAPALI TRİBÜN 10 ŞAMPİYONLUĞA BEDEL" demek, bunlar demektir.

midesi olan ve anlayan arkadaşlara teşekkürler

Bircan*

tolgahan abi yapma şimdi tam da havayı yakalamışken ya..
rüştü abiliğiyle, beyefendiliğiyle bu lafları hak etmiyor ya..
hele denizli.

Bircan*

yav 11 de kahvaltı yaptım ondan beri ağzıma lokma bişi girmiyor bişi yiyemiyorum hiç böyle olmamıştım ya ne bu heyecan Allah'ım yüzümüzü kara çıkartma

NoPasaran

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Mayıs 30, 2009, 16:06:52

İnşallah bi aksilik çıkmicak ve kupayı alıcaz... Ona seviniyorum. Tura falan çıkmama da semtte turlarım bi bayaa şenlik olur ;)

Bi yandan da; Rüştü, Nobre, Mustafa Denizli siyah - beyaz forma altında kupa kaldırıcak ona üzülüyorum !

Sayın Mustafa Denizli, üç büyük kulüple de bu başarıyı yakalamanın heyecanını yaşıyomuş BAK BAK !

yani kızarkadaşın sana diyoki Pierre Loti'de "canım ben buraya üçüncü kez geliyorum. biri ahmetle biri mehmetle bi de şimdi senle"...

Ya bırak allah aşkına..

Şu yaptığın taraftarlık felan değil. Semt ayaklarınada hiç girme..İstersen inönünün içinde yaşa, böyle taraftar olmaz olsun

Pes..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

hocayi seversin,sevmezsin
futbolcuyu seversin,sevmezsin
bunlar cok normaldir
ama profesyonel futbolda kimin hangi takimda oynadigi önemli degil,önemli olan senin takimina verdigi katki
kokain icen,yani genclige kötü örnek olan birini sahiplenen bi camia,(ki bu sahiplenme dogrudur cünkü herkes 2.bi sansi hakediyor)nicin bu kadar rüstüye ve hocaya karsi antipati ile yaklasiyor anlamiyorum
hocanin bazi aciklamalari cok yanlisti,bunlari daha önceden tartistik ama baska bi takimda görev yapti diye onu dislamak haksizliktir
ne yani?bütün  ömrü  besiktasi beklemeklemi gececek?ekmek parasi kazanmayacakmi bu adam?
samet kaptana yapmadigini birakmayanlardan,mustafa hocaya dair ne beklenebilirki zaten?
merak ediyorum,hoca ve rüstü yüz kizartici bi sucmu isledi?
sevmesekde yapilanlari takdir etmek dogru olmazmi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Mayıs 30, 2009, 16:06:52

Ya bırak ya biz ne diyoruz sen ne diyorsun

Bi Kapalı 10 şam. bedelmiş olunca sevinme o zaman size de taraftar diyorlar ya yuh
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.