Ana Menü

Şampiyonluk Kutlamaları

Başlatan yenerr17, Mayıs 25, 2009, 21:37:35

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

ben şimdi kendim için 3 meşale aldım..

arkadaşlar da alıyor.. satıcı adama acayip yoğunlk var burada zhaha :D
yakarız bu gezegeni ulan!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

sercAn1903

yener koccuvazdanım bende :D ama istanbulda oturuyorum..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

yenerr17

meşaleler bizim de hazır :) hemşeriyiz sercan :D

toygarcana

istanbulda olanlar saat: 20:00'da Beşiktaş meydanında kurulacak dev ekrandan maçı takip edebilirler...
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

pAscAliAnUmut

Bursa meydanında hiçbirşey yapılmadı tek başıma gittim geldim :( bi tek yolda korna sesi vardı..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

yenerr17

çevik kuvvet beyaz deseneeee :D

sercAn1903

en son bıraktığımda taksin beşiktaş yanıyordu :D çok yoruldum eve döndüm bende..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Cem Goren

eglenceyı bıraktıgımda saat 4bucugu geciyordu cok eglencelıydı dev ekranda sahaneydı bı an ust gecit yıkılacak sandım meşale dumanından gozlerımı acamadım bı ara saclar zaten yanacagı kadar yandı ama herseye ragmen hayatımın en mutlu gunlerınden birini yasadım
şimdide stada dogru yol alacagım
dunden 2 fotoyuda paylasmak ıstıyorum :)

burada mesale rengide ayrı bır renk katmıs :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: kartalpenchesi - Mayıs 30, 2009, 11:15:51
birazdan semte doğru yola çıkıcam
bayrak asılmasına falan yardım edicez arkadaşla

geceyi düşündükçe heyecanlanıyorum :)

bayrak asılması, maçtan önce kazan, dev ekranın kurulması maçtan sonra sabaha kadar semt
bugün inönü kutlamaları

herşey çok güzeldi sapına kadar eğlendik
yeni eve geldim acayip yorgunum
ama hayatımın en mutlu 2 gününü geçerdim
teşekkürler beşiktaşım
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

daha yenı uyuyacagım cumartesı 8den beri ayaktayım adam gibi bir uyku lazım artık :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Tolgahan_BJK

Kutlamalarda kapalıdaydım...

Şehir dışında olan veya gelemeyen kardeşlerimiz için basına yansımayan detayları vereyim istiyorum :

* Taraftar Pascal'ı unutmadı :) Futbolcuların ismi özellikleriyle beraber tek tek okundu. Topçuların hepsi platforma çıktıktan sonra "Fransa'da doğdu Beşiktaşlı oldu.." bestesiyle efsane topçumuz, bitanemiz, ruhumuz Pascal Nouma anıldı.

* Anadolu Ateşi'nin performansı beğenildi ancak sahnede kaldıkları süre uzadıkça "yeter nadolu ateşi yeteeer" bestesi patladı kapalıda :)

* Sponsorlarımızın adları okunduğunda (colaturka - avea) staddan rakip takım sahaya çıkmışçasına bir ıslık ve yuhalama sesi yükseldi :)

* Mustafa Sandal şarkı arasında doğan oğlunun Beşiktaşlı olmadığını Beşiktaşlı doğduğunu söyledi... Bunun üzerine kapalı sağlam bi şekilde "Beşiktaşlı olunmaz Beşiktaşlı doğulur..." bestesini söyledi ve tüm stad eşlik etti. Tezahürata Mustafa Sandal da yumruk ve hareketleriyle besteye eşlik etti :)

* Saat 19:30 civarında, yeni açıktan sahaya birsürü çocuk girdi. hepsinin ellerinde bayraklar, üzerlerinde formalar vardı :) çok güzeldi yavru kartallar... kapalı "oynaya oynaya gelin çocuklar" diye tempo tuttu...

* Kapalı'nın çatısına yerleştirilen ve aşağı doğru akan ateş muhabbeti (adı ne bilmiyorum) sıkıntı yarattı :) Tribün sahaya doğru uzatıldığından çatı zaten tam örtmüyor kapalıyı... Dolayısıyla yağan ateş alt kattakilerin kafasına yağdı !

* Kapalı alt sağ tarafta meşaleler yüzünden küçük çaplı bi yangın çıktı. Taraftarların müdahalesiyle 2-3 dakkada söndürüldü...

* Şampiyonluk turundan hemen önce, kamil yeni açık sahaya girdi... Bu sebeple şampiyonluk turu atmaya hazırlanan topçular beklemek zorunda kaldı. Kapalı tribün sahaya girmiş olan ve çıkmamakta direnen taraftarlara küfür edince, küfür edenlerle, "Beşiktaşlı Beşiktaşlıya küfür etmez" diyenler arasında kavgaya varan gerilimler yaşandı... sonra herzamanki gibi tatlıya bağlandı :)

* Levent Erdaoğan ciddi biçimde protesto edildi...

* Yıldırım Demirören'in ismi okunduğunda kapalı sessiz kalarak tepki koydu... Diğer tribünler alkışladı... lehinde bi tezahürat yapılmadı

şimdilik bu kadar...

Şampiyonlukta emeği geçen futbolculara, teknik heyete ve yönetime teşekkürler.

w@nted_68

aydın karabulut kupa törenine katıldımı acaba bilgisi olan varmı???????????

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: w@nted_68 - Haziran 01, 2009, 12:57:48
aydın karabulut kupa törenine katıldımı acaba bilgisi olan varmı???????????

aydın yoktu dün! türkiyede değil diye duydum ben
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

Burdada kutladık şampiyonluğumuzu..
Bölünür senin için uykular!