Ana Menü

Mustafa Denizli "Şampiyonluktan şüphem yok"

Başlatan NoPasaran, Mayıs 25, 2009, 00:01:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, 2-1 kazandıkları Galatasaray derbisinin ardından mikrofonlara açıklamalarda bulundu.

Mustafa Denizli, "Zirveye yakınlık uzaklık bir şey değiştirmiyor. Maç içerisinde zaman zaman zorluk yaşadık. Kulaklar başka yerde, gözler oyundaydı. Taraftarı da oyundan soyutlayamazsınız. Buna mani olamıyorsunuz. Bazı futbolcularımın aklı farklı yerdeydi ve ben bunları görebiliyordum. Topla oynayan taraf Galatasaray'dı. Rakibin topla ne kadar oynaması önemli değil, ne kadar tehlike yarattığı önemli. Bu atmosfere yakılan meşaleler de eklendi. Futbolcularım bu durumda farklı bir dünyaya girdi" dedi.

İlk derbisini kazandığına dair söylenen bir cümleye, "İlk derbiyi kazandık ama bazı takımlara da yenilmedik. Trabzonspor ve Sivasspor'a yenilmedik. Böyle şeyler söylerken, bunu da göz ardı etmeyin. Puan alamadığımız bir tek Fenerbahçe var. Bireysel hatalar mağlubiyeti getirmişti. Düşündüğümüz çizgiyi yakaladık. Şampiyonluk ile ilgili endişem yok. Futbolda nelerle karşılaşacağımız belli olmaz. Bu akşam Yusuf ve diğer arkadaşlarımdan daha fazla beklentim vardı" şeklinde konuşmasını noktaladı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

GS golleri kacirmasa suphemiz olacakti hocam..

Benim avrupadan suphem var, Fenere yaptigin gibi 0 puan cektirmede bize..

Transfer lazim..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

ben o kadar iyimser degilim bu kötü oyunlari gördükce ama hocanin cümleleri rahatlatici
kötü oyuna ragmen cokta pozisyon vermememizde bi gercek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 25, 2009, 00:08:33
GS golleri kacirmasa suphemiz olacakti hocam..

İki tane gol pozisyonu var..

1 tane golü var..

---

Seninde 2 golün var

2 tane gol pozisyonun var..

---

Bal yapmayan arı idi gs :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Iste diyorum ya, ya Bal yapsaydi...

GS bu sene hep oyle, cok pozisyona girer ama atamaz..
Degerlendiremez... Ya bu Ari bugun Bal yapabilseydi..
Ne olacakti?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Haftaya yenerdik

O arı sivastada bal yapardı şampiyon olurduk :)

Sorun var ihsan. Kadroda problem var..2-3 tane iyi oyuncu lazım..Bugün sol kanat ve orta saha çok kötüydü bence..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

isin bu yanindan bakarsak,gercektende bizim pozisyonlarimiz daha coktu
attigimiz goller,sabrinin cizgide cikardigi top,üzülmezin ve yusufun düsürülmeleri...
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 25, 2009, 00:11:35
Iste diyorum ya, ya Bal yapsaydi...

GS bu sene hep oyle, cok pozisyona girer ama atamaz..
Degerlendiremez... Ya bu Ari bugun Bal yapabilseydi..
Ne olacakti?

mudurum böyle mantik olmaz , bizimde Demirören gibi bir sanssizligimiz olmasaydi kim bilir ne olurdu?  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eyup1903

benim senin hocalığından hala şüphem var ama şampiyonlar liginde hüsran yaşamayalımda

Adriano

Kendi sahasında 30 dakika top çevirene madalya takmıyorlar. Gs bence sadece kendi yordu.
Ceza sahasına elini sallaya sallaya sokmadılar adamı zaten.
Tam bilemeyeceğim fakat Denizli oyunu kendi sahamızda kontrol ederek Gs'yi yorup hızlı oyuncularla skora gitmek istiyorduk dedi.
Bahane yok kötü futbol ama takım tecrübesiz derbi kazanamamın getirdiği psikolojik bi durum şampiyonluk stresi olunca böyle oldu, kazandık ve şimdilik ben unuttum bunu.
İnanıyorum ki şampiyonlukla birlikte yeni bi psikoloji içine girecektir oyuncular.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Artık kimsenin şampiyonluktan şüphesi yok :D
Bölünür senin için uykular!