Ana Menü

Bobo: "Bir yere gitmiyorum!"

Başlatan Adriano, Mayıs 20, 2009, 10:04:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Adı yabancı ekiplerle geçen Brezilyalı yıldız, merak edilen konulara açıklık getirdi.
Habertürk'ün haberine göre Bobo "Menajerim ve ben Yunanistan'dan herhangi bir yetkili ile görüşmedik. Bir yere gitmiyorum. Yeni sezonda katılacağımız Şampiyonlar Ligi'ni düşünüyorum" dedi.

Son haftalara damgasını vuran Beşiktaşlı Bobo, adının Yunanistan ekibi Olympiakos ile anılmasından ve yalan haberler yapılmasından dertli. Habertürk'e konuşan golcü oyuncu, İstanbul'da mutlu olduğunu belirterek noktayı koydu: "Bir yere gitmiyorum."

Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşamaya hazırlandığını ifade eden Bobo şunları söyledi: "Bakıyorum medya beni her gün bir yere gönderiyor. Benim bir yere gitme derdimyok. Burada mutluyum ve ailemde Beşiktaş'ı istiyor. Şu an şampiyonluğa gidiyoruz. Tek düşüncemiz sezon sonunu iki kupayla tamamlamak. Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi'ne katılacağız. Bu çok önemli bir olay. Amacım burada kendimi gösterip Avrupa'ya gitmek. Ama kulüp beni satmadığı sürece buradayım. Yunanistan'dan teklifler olduğu yazılıp çiziliyor. Bunlar tamamen yalan. Ne ben ne de menajerim Yunanlı bir idareci ile görüştü. Üstelik menajerimin ismini bile bilmiyorlar ve yanlış yazıyorlar. Artık bunları düşünmek istemiyorum."
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

Boboya kimse 7,5 milyon vermez zaten..

4 ede Beşiktaşınb satmaması lazım..

Sezon başı kendini hazırlamış bobo, türkcell süper lige fazla gelir..

Umarım denizli, sağlam gibi hem holosko hemde boboyu sene başı küstürmez deyip kuyuya taşı atayım :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalpenchesi

ben olsam bende gitmezdim

zaten klüpte seviliyor bobo

şampiyonlar ligindede oynayacak

teklifler doğru mu bilmiyorum ama medya boşuna kürek çekiyor

Boboyu İsteyen Babayı alır ;)
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

M34

Bence ne Bobo gitmek ister, ne Holosko. Ama dürüst olalim: Kaleci problemimiz var, defans problemimiz var, orta saha problemimiz var.

Hakan Arikan, Rüstü, Ibrahim Üzülmez, Ibrahim Toraman, Gökhan Zan, Serdar Özkan, Serdar Kurtulus, Ugur Inceman, Zapo, Delgado

Eger bu oyuncular kalacaksa ben Bobo ve Holosko'nun yerinde olsam gitmenin yollarini ararim .. cünkü perspektif göremem

carsi52

7.5 milyon veren olursa hemen satsınlar.
Veren olmaz.
7.5'den aşağıda vermesinler zaten.
Bölünür senin için uykular!