Ana Menü

Mafya Futbolun neresinde, Bize Engel olur mu?

Başlatan NoPasaran, Mayıs 19, 2009, 11:29:32

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Malesef dünyanın her yerinde mafya var, bizim gibi ülkelerde dahada fazla var.

Okuyoruz basından Sedat,Vedat Pekerlerin, Nurişlerin futbolun içine sızdıklarını. Sektör büyük bir sektör elbette..

Aziz Yıldırımın istifaya zorlanması, Sergen ve Tümerin maçı sattıkları idddaları vs vs vs..

Ateş olmayan yerden duman çıkmadığı kesin.

Şimdide bir iddaa daha var. Peker Sivasın arkasında ve Beşiktaşı engelleyecekler. 4-5 hafta önce duymuştum ama tamamen fiyasko ile sonuçlandı bu denilen şey..

Peki gerçekten isteseydi?

Peker Beşiktaşın şampiyonluğunu engelleyebilirmiydi?

Demiören ailesi güçlü bir aile ama Uzandan dahi parasını alan bir Peker var. Elbette bir yerden sonra ondan büyüğü var ama bir kör kurşun var işin ucunda..

Bunun gibi..Denizli, Futbolcular , Demiören yada diğer başkan ve Hocalar...

Böyle bir durumla karşılaşırsa ne yaparlar sizce?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Başarımızı engellemek adına ortaya atılan iddaalar sadece.
Ancak böyle birşey olsa futbolcular ne yapar bilemem gerçekten.
Olurda böyle birşey kanıtlanırsa camiadan birinin yaptığına dair, o kişiyi öldürür heralde taraftar :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Simurg

bu tür iddalar çok var
geçen senelerde de tayip erdoğan başbakan diye fenerin şampıyon olduğu
kasımpaşa sporun başarıları falan söylenildi,
bu sende cumhurbaşkanı gülün beşiktaşlı olmasına yorumlanıyor
ben sanmıyorum açıkcası mafyanın bu tür işlere katılacağını tabi iddaa oynamıyorsa ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

biraz siyasi oLacak ama geçen dönem Akp'nin Trabzon'u kaybetme nedeni fener maçından sonra fenerin ceza aLması ve daha sonra başbakanın çıkıp fenere veriLen cezayı eLeştirmesidir (bkz: fb maçından sonra ts stadında açıLan 'Sandıkta Görüşürüz!' pankartı)

Eğer işin içine mafya girseydi heraLde taraftar başarısızLığa sustuğu gibi buna susmazdı..

Bizi engeLLeyebiLirLer miydi? Sanmıyorum..

Tolgahan_BJK

Bu soruyu Serdar Bilgili'ye sormak lazım 

O anlar bu işlerden...

Tolgahan_BJK

ata vicente

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Mayıs 19, 2009, 23:34:30

Bu soruyu Serdar Bilgili'ye sormak lazım 

O anlar bu işlerden...
cok dogru cokk bazı arkadaslar hala buyuk baskan super adamdı dıye anıyorlar kendısını!!!

NoPasaran

Serdar Bilgili ne yapmış allah aşkına..

Çarşıyı yerinden edeceğini duyunca aklı gitti birilerinin..

Musluklrı kesince ev halkı kızar tabi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

ata vicente

Kendı adıma konusuyorum 30 yasındayım 20 yuldır elımden geldıgınce tum maclara gıtmeye calıstım hayatım boyunca hep besıktasa kendı capımda para kazandırdım.Köküne kadar  Besıktaslıyım cok sukur ama serdar bılgılı efendı bu takımın 2003-2004 sampıyonlugunu SAT-MIS-TIR!Bunu bılmek ıcın alim olmaya gerek yok.Kuyruk sıkısınca bır daha kulubun onunden gecmem dıyor Besıktastan cıkarı ugruna rant saglayan herkesın allah belasını versın!

NoPasaran

Ya bırakın allah aşkına..

İnandınız dimi o habere..

Bilgili sattıysa o takımda oynayan herkes ŞEREFSİZİN TA ÖNDE KENDİNİ..

Bu kadar saçma bir habere nasıl olurda inanıyor bu taraftar akıl sır erdirmek kolay değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Bi daha okudum bi daha güldüm..

Bilgili kimi aramış onuda yazsaymış en sonunda..

100 milyon dolar isteyen mafya olmaz kardeşim. Adamlar akan musluğu bitirirlermi..

Akıl var mantık var..

Azizede çıkıp şampiyon olmak için 100 milyon dolar verecek ha..

Pes..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ata vicente

Kendı adıma o haberle falan alakası yok o günkü sampıyonluk kesınlıkle satılmıstır.Bende o gunlerın hesabını sormayan kısılere akıl sır erdıremıyorum.Buarada s.volkan nikli moderatör arkadas kusura bakma senınle ters fıkırlerı savunmak nopost almamıza sebep oluyor ama affedersın heralde bu seferlık benı!!!

M34

Volkan baskasi kendisi ile ayni fikirde degil diye kimseye nopost vermez ki; baska mod da vermez. Sanirim fikrini savunurken kötü seyler yazdigin icin nopost almissindir. tersi imkansiz gibi birsey.

"Kuyruk sıkısınca bır daha kulubun onunden gecmem dıyor Besıktastan cıkarı ugruna rant saglayan herkesın allah belasını versın!"e yakin mesela ;-)

Tolgahan_BJK

bilgili kapalıya loca yapmış adamdır ! ötesi de yoktur zaten

geri kalanına hiç girmiyorum ;)

hüsnü güreli vakaaları da unutulmamalı... Paraya tapan sayın büyüğümüz !!!