Ana Menü

Delgado Gönderiliyor!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 17, 2009, 12:23:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Basel'den büyük umutlarla transfer edilen Arjantinli futbolcu bir türlü bekleneni veremedi, patlamayı yapamadı ve hayal kırıklığı yarattı. Sürekli sakatlıklarla boğuşan Tangocu'nun rahatsızlığı nedeniyle sezonu kapatması bardağı taşıran son damla oldu. Devre arasında bonservisi Ülker'den alınan Delgado'nun sezon sonunda gönderileceği öğrenildi.

Sponsor desteğiyle...

Şampiyonlar Ligi'nde daha diri ve Devler Ligi tecrübesi bulunan bir 10 numara arayışı içerisine giren Beşiktaş'ta Delgado'yla yolların ayrılması kesinleşti. Sezon başında, 'İspanya'dan teklif var' diyerek yıllık kazancını 2.2 milyon Euro'ya yükselten Tangocu'nun gerekirse kiralık olarak yollanacağı belirtildi. Beşiktaş'ın yeni 10 numarası için yine Ülker'den destek alacağı ve Başkan'ın da bu transfer için kesenin ağzını açacağı dile getirildi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

ulan fıstık gibi futbolcu olurdun oynasaydın... güle güle...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carsi52

Durması için ne sebep ne bahane kaldı.
Bölünür senin için uykular!

kartalpenchesi

biz ona 10 numarayı + kaptanlığı verdik

o bize ne verdi  ???

malesef matias seni çok sevmeme rağmen artık gitmeni ben de istiyorum  :(
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

eyup1903

eğer gönderilirse bu yönetimin yaptığı ender doğrulardan biri olur

mes

Ben baska düsünüyorum.
Delgado kalmali bakin bu adam 2-3 sene sonra avrupa`da yildiz olursan hic sasmayin.
Kötü oynayabilir ee Ronaldinho Milan ne yapiyor hicbirsey ama adam yildiz adam bazi maclarda dehset oynuyor. Delgado simdilik kötü tamam ama adam sakat sakat maclara cikiyo adam ne yapsin.
Eger Delgado kalirsa bide sakatliktan kurtulursa önümüzdeki maclarin yildizi olcak.
MeS

CR7

delgado şimdilik kötü
2-3 yıl içinde iyi futbolcu olacak ha
bu adam Türk mü de kalacak
ayrıca geleli zaten 3 sene oldu
3 senede olmuyorsa zaten bi 3 sene daha bi şey olmaz bu adamdan
adam da gelmiş kaç yaşına genç olsa neyse(yani bi bojan krkic bi batuhan yaşında)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: mes - Mayıs 17, 2009, 18:50:40
Ben baska düsünüyorum.
Delgado kalmali bakin bu adam 2-3 sene sonra avrupa`da yildiz olursan hic sasmayin.
Kötü oynayabilir ee Ronaldinho Milan ne yapiyor hicbirsey ama adam yildiz adam bazi maclarda dehset oynuyor. Delgado simdilik kötü tamam ama adam sakat sakat maclara cikiyo adam ne yapsin.
Eger Delgado kalirsa bide sakatliktan kurtulursa önümüzdeki maclarin yildizi olcak.

sen ronaldinho ile delgadoyu bir tutuyorsan başka birşey demiyorum zaten...

ronaldinho milan'a gremio dan gelmedi heralde.

barcelona da şampiyonlar ligi kazandı bir sürü ödül aldıda geldi.

keskinli

bana göre delgado iyi bi futbolcu
hizli,teknik,iyi sutlar atabiliyor ve iyi pas atabilen bi oyuncu
tek sorunu korkarak oynamasi
bu korkakligi atabilirse cok faydali olacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ZLataN

Abi poLyanna gibisin yemin ediyorum.

IL Capitano

3 yilda nerdeyse hic bir yararini görmedigimiz bir oyuncu isterse 13 yil daha kalsin, hic bir sey olmaz, managerler Isvicre liginde bir takim bulup bu arkadasi göndersinler.
ayrica Delgadonun ismi Ahmet olsaydi en fazla bir sezon sonra gönderilirdi..

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

Alıntı yapılan: ZLataN - Mayıs 18, 2009, 00:38:11
Abi poLyanna gibisin yemin ediyorum.
delgadoda bir sürü futbolcumuzla birlikte  bu sene beklenen verimi veremedi,ben genel anlamiyla bakiyorum ve bana göre delgado iyi bi futbolcu
bobo kac gol atmis,holosko kac gol atmis bunca macta.onlar basarili sayiliyor,aslina bakarsaniz ne kadar basarisiz olduklarini görürsünüz,ama ikiside iyi futbolcu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

3 yıldır bu takımda ve kazandırdığı maç sayısı 10'u geçmez...10 numara verilen futbolcu takım için birşeyler yapar ama Delgado hiç bişey yapmıyor ya Delgado'yu sevmeme rağmen bir an önce gitse iyi olur
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.