Ana Menü

Hollanda'da Futbol Okulu Açıldı.

Başlatan carsi52, Mayıs 06, 2009, 15:49:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Beşiktaş Kulübü; futbolcu yetiştirilmesi konusunda çok ileri boyutta eğitim veren hatta 'futbolcu fabrikası' olarak gösterilen Hollanda'da Beşiktaş Futbol Okulu açarak büyük bir adım attı.

BJK Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak, uzun uğraşlar ve yoğun girişimler sonucunda Hollanda'nın Rotterdam kentinde Beşiktaş Futbol Okulu açtıklarını açıkladı. Pak; Ajax, Feyenoord, AZ Alkmaar gibi futbolcu yetiştiren kulüplerle birlikte Hollanda'da böyle bir futbol okulu açılmasının aynı zamanda bir ilk olduğunu belirtti.

Hem gurbetçilerimiz hem Hollandalı gençler hem de ülkede yaşayan diğer milletlerden gençlerin BJK Futbol Okulu'nda eğitim göreceğini anlatan Ufuk Pak, "Camiamıza yeni açılımlarımızın olacağını söylemiştik. Hollanda'da çok önemli bir iş başardık. Böyle bir yapılanmayı Hollanda'da ilk kez biz yapıyoruz. Almanya, İngiltere, KKTC'den sonra şimdi de Hollanda'dayız. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir" şeklinde konuştu.

Bölünür senin için uykular!

keskinli

hayirli olsun
insaallah bi yarari dokunur ileride
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

Hollanda da çok iyi gençler yetişiyor umarım bunların birkaçı bize de düşer...

[KralKartal]

Nerede acilmis acaba?

Umarim hayirli olur, PAF takimina deger vermeyen hollandadakli genclere
mi deger verecek diye kendi kendime soruyorum
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Yönetimin en iyi yaptığı iş iyi de olmuş gurbette ne adamlar vardır kim bilir hem iyi de reklam olur
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.