Ana Menü

BABA Sergen Ne demis???

Başlatan djinonu, Mayıs 04, 2009, 18:52:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Sergen'den zehir zemberek sözler

Sergen Yalçın derbiyi sert sözlerle yorumladı, Kartal'ı yerden yere vurdu.

İşte Sergen Yalçın'ın Vatan gazetesindeki yazısı:

"BEN futbolculuk hayatımda bu kadar zayıf bu kadar eksik ve hedefsiz bir F.Bahçe görmemiştim. Muhtemelen Beşiktaşlı oyuncular da bir daha göremezler. Ama bir çuval inciri berbat ettiler. Hepsine yazıklar olsun. Maçın ciddiyetini anlamamış, hayatlarında hiç derbi oynamamış, sanki şampiyonluğu istemiyor bir haldeydiler. Kendileri adına değil Beşiktaş adına çok üzüldüm. Bir takım nasıl bu kadar kötü oynayabilir, inanılır gibi değil..

BEŞİKTAŞ maçı kazanmak için hiçbirşey yapmadı. Holosko haricinde çabalayan, maçı isteyen, şampiyon olabileceğine inanan Beşiktaşlı futbolcu yoktu sahada. Bir maç bu kadar geniş alanda oynanır mı? Bu kadar mı bir takım birbirine yardım etmez? İşte herkesin gözlerinde büyüttüğü gerçek Beşiktaş aslında bu. Vasat oyunculardan kurulmuş, vasat bir takım! Geçen haftadan sonra bana herkes "Neden Yusuf'u övmüyorsun?" dedi. Ben Eskişehir maçının 85. dakikasında şov yapan adamı ne yapayım? Bana F.Bahçe maçı, derbi kazanacak adam lazım. Yusuf o adam değil ki öveyim. Gelsin F.Bahçe'yi yensin omuzlarımda taşıyayım. Ama yok... Suç aslında başkanda, Yıldırım Demirören'de...

EVDE OTURARAK TRANSFER OLMAZ

BAŞKANA buradan şunları söylüyorum: "Evde oturarak transfer yapılmaz. Hala Nobre ile Delgado ile sözleşme yeniliyorlar. 'Delgado'yu gönderemezseniz o sizi gönderir'dedim... Dinletemedim. Delgado mu büyük futbolcu? Nobre nerede? Takım şampiyonluğa oynuyor Nobre yok. Böyle adamla sözleşleşma yapılır mı? Sanki bulunmaş Hint kumaşı. Yazık çok yazık."

BÖYLE rezalet olmaz. Delgado ancak halı sahada oynar. Gitsin orada oynasın. Biraz sorumluluk alır insan. Allah'tan F.Bahçe maçı ağırdan aldı. Yoksa Beşiktaş için facia olurdu. Güiza'nın golü muhteşemdi. Daha da atardı aslında. Ama hızlı çıkamadılar sahalarından. Tebrik etmek lazım onları. Keşke bütün sezon böyle oynasalardı. Demek ki onlar da maç seçiyorlar.

HOCA NE YAPSIN?

MUSTAFA Denizli ile ilgili söyleyecek birşey yok aslında. Çünkü hoca takıma bir yere kadar müdahale edebilir. Kağıt üzerinde en iyi 11'i sürmüştü sahaya... Ama o ne yapsın oyuncular mücadele etmeyince, şampiyonluğu istemeyince. Nerede 9 milyon Euro ödenen Sivok, Zapo? Yusuf sahada geziniyor. Tello korner olsun da orta yapayım diye bekliyor. Ya gerçekten bu Tello ne iş yapar? İnsan bir kez ceza sahasına girer, dripling yapar, adam geçer. Ama o sahada saklanmaktan başka iş yapmıyor. 33 bin kişi önünde bu F.Bahçe'yi yenemiyorsan, hadi onu da geçtim 3-4 pas yapamıyorsan yazıklar olsun.

HERKES 'Ernst' diyordu. Ben de yanına pas atamıyor diyordum. Hani nerede Ernst? İnsanlara gerçekleri söylemek lazım. Yoksa beklentiler büyüyor. Sen forvetlerine top getiremiyorsun. Bobo-Holosko yalnızları oynuyor. Holosko tüm F.Bahçe defansını tek başına geçmek zorunda kalıyor. Dünkü maç, dünkü derbi Beşiktaş adına komedidir. Hem de ağlatan komedi cinsinden... Bu Beşiktaş şampiyonluğu haketmiyor.

ŞİMDİDEN söylüyorum: "Bu kafayla gelecek yıl da birşey olmaz bu takımdan! Hazırlıklı olun."

benim söyledigimin hepsinin aynisini söylemis yani ben toptan anliyorum
;D

sercAn1903

çok iyi demiş harbi tam demiş.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

eyup1903

şuan takımda oynayan bütün futbolcular senin tırnağın bile olamaz

keskinli

ender katildigim yorumlardan biri
cok dogru noktalara deginmis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Dün kü oynanan maçta Sergen olsaydı orta sahamızda skor çok farklı olurdu.
Since 1903

kartalpenchesi

bazı kısımlarına katılmıyorum
örnek fabian ernst

diğer söylediklerinde çok haklı
özlüyoruz be kaptan
frikiklerini, ortalarını, paslarını , klas şutlarını
bunların hepsini bir arada yapan oyuncu bir daha gelmez ne yazıkki :(

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

djinonu

bundan sonra sergen gelmez gelemez takima bu baskanimiz oldugu sürece gelemez

carsi52

Çok doğru sözler söylemiş.
Özellik yusuf konusuna çok güzel değinmiş :)
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Alıntı yapılan: djinonu - Mayıs 04, 2009, 19:33:18
bundan sonra sergen gelmez gelemez takima tüpcü oldugu sürece gelemez
bak güzel kardesim seni daha öncede uyarmistim,besiktas baskanina hakaret etme diye,heleki rakip taraftar agziyla hic etme.
hakaret etmedende agir bi sekilde elestirebilirsin
yenilginin stresi ile bazilarimiz kurallar disina cikiyor,bunlari görüyorum ama mac stresi var üzgünler diye görmemezlikten geliyorum.iyi niyetimi suistimal etmeyin,kurallari cignemeye devam ederseniz cezalari katlayarak vermek zorundayim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Çok güzeL demiş,insan sevdiğini yerden yere vururmuş..

Son zamanLarda çok şey duydum O'nun için ama adını taşıyor oLmaktan gururLuyum.

Lippi diyor ki: 'O benim eLime 18-19 yaşLarında geçseydi şu an dünya O'nu konuşuyor oLurdu'

djinonu

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 04, 2009, 20:29:15
Alıntı yapılan: djinonu - Mayıs 04, 2009, 19:33:18
bundan sonra sergen gelmez gelemez takima tüpcü oldugu sürece gelemez
bak güzel kardesim seni daha öncede uyarmistim,besiktas baskanina hakaret etme diye,heleki rakip taraftar agziyla hic etme.
hakaret etmedende agir bi sekilde elestirebilirsin
yenilginin stresi ile bazilarimiz kurallar disina cikiyor,bunlari görüyorum ama mac stresi var üzgünler diye görmemezlikten geliyorum.iyi niyetimi suistimal etmeyin,kurallari cignemeye devam ederseniz cezalari katlayarak vermek zorundayim

anlasildi sayin modaratör :)

Cem Goren

soylenecek en guzel lafı soylemşi yazıklar olsun daha ne diyelim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

delgado1008

sergenin Beşiktaşa hizmeti vardır ama asla baba sıfatını hakketmiyor istanbulsporda oynarken ağza alınmayacak küfürler eden taraftarımıza orta parmağını gösteren fenere gidince doğuştan febeli olan gs maçında takım kontrayla gole giderken ne hikmetse u dönüşü yapan çaykur rize maçında abisi sedat pekerin talimatlarına göre futbol oynayan biri baba filan olamaz rıdavana özendi kendini bitiriyor biraz sus ulan herşeye atlama
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

sametx

bende gerceklerı konusuyor sergen haklısın bazı noktalar harıç mesela f. erns ama haklısın az bıle soluyosun yurek lazım kazanmak ıcın bızım gusel futbol ızlememız ıcınde futbolcularda yurek olması lazım bu takımda 5 futbolcu harıç hepsını gonderıceksın revizyon yürekli topcular gerekırse paf tan aliler ahmetler ama yureklı olcak
sametx

M34

Sergen benim icin bitmistir gecen haftaki gazete haberinden sonra ... istedigini desin