Ana Menü

Hak etmiyorsun....

Başlatan [KralKartal], Mayıs 04, 2009, 11:48:07

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Sayin Denizli hakkinda yorum yapmayacagim demistim,
fakat bu mac sonucundan sonra artik yorum yapmak
benimde hakkim diye dusunuyorum..

Zamani geldi cok elestirdim Denizliyi, nedenine gelince dunki maca
bakiniz anlarsiniz.. Hep yazilarimda dedim, sampiyonluk hayal,
beklemiyorumda Denizliden, kapasitesi bu kadar diye.
Vestel Manisa zamaninda milyon dolarlar harcadi Denizli
1.lige cikartamadi takimi, fazla söze gerek yok bu konuda..

Bu DERBIleri almazsan, SIVASI bile yenemezsen
sen sampiyon yapsan ne olur takimi???
Benim icime sinmez ki bu sampiyonluk...

Hak etmiyorsun kartalim bu sekilde maglum olmayi, hak etmiyorsun
yuvanda fenere maglup olmayi...

INONUDE aklimin ucundan gecmezdi yenilecegimizi, formayi koysan
en az 1 puan alirdi...
Yine bu yazimla taktiksel elestiri yapmayacagim, veya hakem elestirisi,
sadece TARAFTARI elestiriyorum...

YUSUFU 1 macla MARADONA ilan ettiler,
Hocamiz Yusufu MESSI ilan etti,
simdiye kadar ne yapmis, al Delgadoyu Vur Yusufa...
AYDIN denen bir genc var, onu oynatsan , YUSUFTAN faydali olur,
hadi gectim bunlari,
Denizliyi MORINHO ilan ettiniz, neymis BUYUK MUSTAFA,
guven veriyormus, nedense banada KONUSMALAR guven vermez,
ICRAAT lazim, o icraat guven verirse verir..yoksa laflara karnimiz tok..

ilk yarida kaybettigimiz puanlar yuzunden suan SIVAS denen takimla mucadele ediyoruz, bakiniz SIVAS yukselmedi,
ANADOLU TAKIMI YUKSELISTE DEGIL

BUYUK KLUPLER DUSUSTE, ANADOLULASIYOR !! CUNKI YONETILEMIYOR !!

Yillardir Y.Demirörene SES cikarmayan TARAFTAR (KAPALI)
Cikaranlarida kapalida susturanlar veya kovanlar,
ses cikarmayana ödül olarak bedava bilet verip kandiranlara mi kizsam,
Babasinin klubuymus gibi hala o KOLTUKTA oturan baskana mi kizsam?
Yada sessiz kalan Muhalefete mi kizsam???
Hatta kendime mi kizsam?

Kahroluyorum, bu taraftar bunu hak etmiyor yahu !! Belkide hak ediyor
simdi sampiyon olursak sans eseri, hersey unutulur,
Yildirim baskan oley olur, Denizli Imparator olur, Yusuf Messi olur..

Ben sampiyon olmayacagiz diye uzulmem, bu sekilde Feneri yenemedik diye
Sivasi yenemedik diye üzülürüm... Hatta kahroluyorum, ama seni
seviyorum be sanli Besiktasim !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

son cumlesine kadar katılıyorum
demekki yusufda ilaç olmazmıs demekki oda buyuk maçlarını oyuncusu degilmis
bana koyan sampiyonluk degil olamazda hayatımızda kac kere sampiyonluk gordukkı 18 yasındayım sadece bir tanesini hatırlıyorum hıc gelmesede olur ama kardeşim yenin su feneri gidin ondan bundan 8 hatta 18 ye ama feneri yen kardeşim ne olur yenki bizimde sokaga cıkmaya yuzumuz olsun
eger sen olu feneri bile yenemiyorsan dunku b.k sıvası bile sampiyonluk yolunda gecemiyorsan zaten haketmiyorsun sen o koltugu
ama işte solyanımız engel oluyor sana kızsakda be BEŞİKTAŞIM
sensiz olmuyor ama seninlede olacak gibi degil...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

zirvede olan 6 takımı bile yenemezsen ben senin hocalığından şüphe ederim demek ki takımı atmosferi büyük maçlara konsantre edemiyorsun kapasite meselesi her zaman dedim yine diyorum m.d bizim hocamız olamaz

keskinli

denizliye hos bakanlardan degilim,ilk önce bunu yazayim
dünkü macin suclulari futbolculardir,hangi hoca olursa olsun asagi yukari ayni kadroyla sahaya cikardi
bizim sözde futbolculara gelen tüm toplar duvara carpiyor gibi geriye dönüyör,profesyonel futbolcu olacaksin gelen paslari tutamayacaksin,2 metre dibindeki adama pas veremeyeceksin,senden daha iyi pozisyonda olan oyuncuyu görmemezlikten gelip igne deliginden top gecirmeyi deneyeceksin,topsu oyunlarda bosa kosmayacaksin,zor durumda kalan arkadasinin yardimina gitmeyeceksin,sampiyonluk macinda ölümüne savasmayacaksin sonra cikipta bahaneler arayacaksin
dünkü macta bizim oynadigimiz oyunu fener oynasaydi,fener maci satmis düsüncesi ortaya cikardi,futbolcularimizin umursamazliklari yine bi sampiyonluga malolacak,tüüh sizin futbolcu sifatiniza
kimse kendini kandirmasin,ligimizde en kötü oyanayanlar arasinda ilk siralardayiz
hic bi macimizi üstün oyun oynayarak kazanamadik,ya sansimiz iyi gitti yada bazen futbolcular sahsi becerileriyle beceriksiz takimlari yendik
taraftar olarakta her futbolcu bozuntusunu bastaci ettigimiz icin,ligde durumumuz iyi oldugu icin bu takima ses cikarmadigimiz hakediyoruz bu sonuclari
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Denizli elde ettigi galibiyetlerde cok sansliydi ama dunku mactada cok ama cok sanssizdi, "sampiyonluga oynayan bir takim nasil cok kötu oynar" bir Oscar olsa yuzde yuz biz alirdik.

senin yabancilarinin yarisi bank asyada bile oynayamayacak duzeyde olursa bu yenilgiler kacinilmaz olur; tello,delgado,bobo tabii bunun yaninda uzulmez vede rustu..

insan Ekreme bakar utanir biraz...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BJK_Kübra

valla yazdıklarının hepsine katılıyorum abi..
şampiyon olmayı illa ki istiyorum ama şampiyon olursak seninde dediğin gibi yıldırım olsun oyuncular olsun süper kabul edilicek.. Yıldırım zaten bırakmıyo bizi ozaman hiç bırakmıcak dahada beter olucakk..
Dün M.Denizli ya Ernst'i oyundan çıkardı ya yok böyle bişey.. Üstelik yerine Serdar'ı aldı bukadar da olmaz yaa.. tello berbat oynuyo onu çıkarma sen git tek oynayan adamı çıkar..
Ayrıca bütün umudumuz yusuf olmuş ayıptır yaa Beşiktaşımız bu taraftar bunu hak etmiyo yaa..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

levent1903

büyük maclari bir yana, biz ne trabzonu, ne sivasi, ya bursayi bile iki macta yenemedik. dün de fb rezaleti.
aynen, böyle sampiyonluk istemiyorum..... hakk eden taraf biz degiliz! bize yakismaz, bu sezon sampiyon olsak, ki matematiksel sansimiz var ama bu futbol mentalitemiz kesinlikle hakk etmiyor.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

eyup1903

dediğim gibi zirvediki 6 takımıdas yenemedik acaba neden burada ben teknik ekipbin eksikliğine bakıyorum neden tansiyonu yüksek maçlarda galip gelemiyoruz demek ki burada bi motive etme sorunu var diğer maçlarda beşiktaş formasını sahaya koysan 2-0 önde başlar bursayı yeneme galatasaray ı yeneme sivası yeneme fener i yeneme eeee bunları yenmeyipte kimi yeneceksin?

Ersin Develi

M.d hakkında ilk geldiği günden beri aynı şeyleri düşünüyorum,Anadolu takımlarını gördüğümüz gibi kangalspor da yeniyor,bence artık şampiyonluğun suyu çıktı,baksanıza rakibimize biz kiminle yarışıyoruz Allah aşkına..Deli bi kuyu ya taş atar kırk akıllı çıkaramaz neymiş 26.hafta imiş,neymiş tecrübe imiş bunlar hikaye,geldiği günder beri saçma sapan puan kayıplarına bile ne kamuoyu nede yönetim ses çıkardı bu destek bu rahatlık neden kaynaklanıyor anlamış değilim.

delgado1008

mustafa denizlinin fazla bi suçu yok çok beğenilen lucescuda 3 tane yedi inönüde zan toraman üzülmez den kurtulamadığımız sürece büyük maçlarda yenilmeye mahkumuz ne olursa olsun ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ 13 nde fenerden kupayı alıp şampiyonluğumuzu ilan ettikten sonra m.d kral olur bu konularda çöp inşallah
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

M34

tabi tabi .. Mustafa Denizli dedi dimi Ibrahim Toraman, Ibrahim Üzülmese digerlerine ... sakin onlar pas yaparken bastirmayin, rahat rahat böyle arka arkaya 16 pas yaptirin ki, golü atsinlar diye ... bence mactaki tek hatasi Serdar Özkan gibi birisine güvenmesi ...

Mustafa Denizli Besiktas icin cok büyük bir sanstir ... Eger Ertugrul kalsaydi simdi perisan durumda olurduk .. yillar sonra maclar daha zevkli geciyor ... berabere kalsak bile taraftarlar takimi tribüne cagriyor mactan sonra ...

dünkü mac ise istisna ... fener yanilti ... dürüst olalim, hepimiz fark bekliyorduk ... futbolcularda insan sonucta ... karsilarinda belki de bu sezon en iyi macini oynayan bir fenerbahce cikinca (cünkü rahatdilar, kaybedeck hicbirseyleri coktu, kimsenin bir beklentisi yoktu) sasirdilar ... birden strese girdiler, pas hatalari cogaldi vs.

sivas'in sadece bir puan gerisindeyiz ... sivas'in maclari zor .. düsme hattindaki 2 takimla oynayacak, UEFAya gitmek isteyen bir galatasaray'la ...  

yarim yil sonra ilk defa yenildik ... bu kadar elestiriyi hak etmiyor Mustafa Denizli ... yineliyorum .. Besiktas icin cok büyük bir sans gelisi ...

eebjk

yazık çok yazık bu bize yakışmadı.
sadece BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Dün kötü futbol vardı ama nasıl sorumlusu Denizli oldu anlamadım..

Beşiktaş taraftarı Beşiktaşın yenilgisini bekliyorsa, bunun adı İhanettir..

Dün oynanan futbolun açıklamasını kimse yapamaz.5 tane sağlam 4 tane denizli 3 tane yılmaz vural 2 tane fatih terim 1 tane hiddinki oraya koysadık dün Fener bizi yenerdi..

Kötüydük işte.Ernst delgado tello bobo holosko sivok toraman ekrem deli ibo hepsi kötüydü..

Bu takım Şampiyon olacak.İnanıyorum güveniyorum..

Size rağmen şampiyon olacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

abi ben derbi kazanmadan şampiyonLuk istemiyorum..

Bir zamanLarın fenerbahcesine döndük yahu..

NoPasaran

Alıntı yapılan: +18 ! - Mayıs 04, 2009, 17:05:58
abi ben derbi kazanmadan şampiyonLuk istemiyorum..

Bir zamanLarın fenerbahcesine döndük yahu..

Bir zamanların Fenerbahçesi şu an ekonomik olarak senden kat kat üstün, vizyon olarak çok ilerde..

Şampiyon olmuşlarparaları Ceplerine koymuşlar..

Derbi kazanmadan şampiyon olursak hiç canım sıkılmadan sevinirim valla..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net