Ana Menü

BEŞİKTAŞIN ÖZLEMİ!!!

Başlatan eebjk, Nisan 30, 2009, 20:01:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

BEŞİKTAŞIN ÖZLEMİ!!!
Beşiktaş'ın özlemi!

Beşiktaş Yönetimi, Ronaldo için yanıp tutuşuyor. Devre arasında menajer Figer tarafından önerilen, ancak Teknik Direktör Mustafa Denizli tarafından veto edilen futbolcu için yeniden hocanın kapısının çalınacağı öğrenildi.
Milan'dan ayrılmasının ardından Corinthians'a geçen ve burada attığı gollerle dikkatleri üzerine toplayan Ronaldo, yeniden Beşiktaş Yönetimi'nin gözdesi oldu. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ni hedefleyen siyah-beyazlıların, Ronaldo transferiyle yapılacak reklamın paha biçilemez bir reklam olacağı görüş birliğine vardıkları vurgulandı.
İkinci baharını yaşadığı Corinthians'taki performansıyla göz dolduran 32 yaşındaki golcü Ronaldo'nun sözleşmesinin sezon sonu biteceği, bonservisinin de elinde olacağı belirtildi.
Milan örneği ortada
Nobre'nin de menajerliğini yapan Figer'in önerdiği Ronaldo'nun, tekrar Avrupa'da forma giymek istediği, Şampiyonlar Ligi'ne katılması beklenen Beşiktaş'a da sıcak baktığı öğrenildi.
Ronaldo'nun, Milan'dan, Corinthians'a transferi sonrası tanesi 169 dolardan satılan formaların tamamının 6 saat içinde bitmesi, Beşiktaş Yönetimi'nin de iştahını kabarttı. İdareciler, olası bir transferin hem forma gelirini önemli oranda yükselteceğini, hem de büyük reklam yapılacağı ifade ettiler.
sadece BEŞİKTAŞ

eebjk

sadece BEŞİKTAŞ

Guti ORÇ.

Şu oyuncuyu Beşiktaş formasıyla göreyim daha bişey istemem.Ama Corint. satar mı bu performanstan sonra orası meçhul...

ilhan mansız_melis

Adam takımda çok iyi oynuyor ve burda yatmaz hayırlısı olsun ne diyeyim
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

2 gol attı 2 gün önceki maçta da
1'i penaltıdan olmak üzere
maç 2-0 bitti
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

Alıntı yapılan: -OrCuN- - Nisan 30, 2009, 20:25:19
Şu oyuncuyu Beşiktaş formasıyla göreyim daha bişey istemem.Ama Corint. satar mı bu performanstan sonra orası meçhul...

kardes sezon sonu bonservisi elinde diyor:D

carsi52

Ölüsünün bile TÜRKİYE'de iş yapıcağına eminim.
İsmi yeter.
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: djinonu - Mayıs 08, 2009, 21:26:55
Alıntı yapılan: -OrCuN- - Nisan 30, 2009, 20:25:19

kardes sezon sonu bonservisi elinde diyor:D

pardon ya orasını okumamışım :D

adam dünya kupasına gitmek istiyor kendini futbola vereceğinden eminim.Adriano gibi değil ki canı isteyince oynasın.Seviyor işte futbolu bir alsak ah.....

saldır beşiktaş

Havası yeter şu haliyle bile en az 18-20 gol atar Türkiye'de.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eyup1903

bi kere takıma pozitif bi etkisi olur tecrübesiyle bile iş yapar takımda abilik görevini alır gelirse büyük bi iş yapmış oluruz