Ana Menü

Son 7 haftadaki en zor maç?

Başlatan pAscAliAnUmut, Nisan 19, 2009, 12:12:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Valla ben Eskişehir deplasmanı dedim çok zor geçeceğini tahimn ediyorum  :-\
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Bircan*

içlerinde en ii topu eses oynuyo ama bi gol bulursak çözülürler fazla zor geçmez diye umuyrm..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Guti ORÇ.

Bence fener maçı,neden diye sorarsanız 2 yıldır bu maçı kendi evimizde kaybediyoruz ve şampiyonluktan kopuyoruz bu maçı alırsak takım için çok iyi moral olur.

Bircan*

evet üst düzey moral olur ama eziklerin kestanelerini bu sene çizeriz artık..
çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

erdibatmaz

şöyle bir bakınca, şampiyonluğa ne kadar yakınız demeden edemiyorum. bu takım eğer sürpriz yapmazsa şampiyon olur. Eskişehir dedim ben de.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Bircan*

bursa-eskişehir maçlarından 6 puan çıkarırsak fenere de kayarak şampiyonuz arkadaşlar merak etmeyin.. fener macına lider girelim bakın nası bi şölen olacak!..

NoPasaran

Eskişehir dedim deplasman olmasından dolayı..

Derbiler zaten zordur onu saymıyorum :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

ben denizliye oy verdim.

şampiyon olmanın verdiği rehavetle denizlide puan kaybediceğimizi düşünüyorum :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Ben fenerbahçe ve denizli diye düşünüyorum ama diğer maçlarında kolay geçeceğini sanmam.
Since 1903

carsi52

Eskişehirden yana kullandım oyumu.
Derbiler zaten zor.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.