Ana Menü

Çarşı özür diledi

Başlatan saldır beşiktaş, Nisan 15, 2009, 16:59:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Alen Markaryan, Bayrampaşa'da bulunan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın lideri Alen Markaryan ve beraberindeki iki taraftar, Bayrampaşa'da bulunan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Ziyarette Alen Markaryan, Çevik Kuvvetten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yücel Aktaş ve Çevik Kuvvet Şube Müdürü Gökhan Özsoy'a çiçek verdi.

"BİZİM KALPLERİMİZ BİR, ONLARLA HEP BERABERİZ"
Polis Haftası nedeniyle Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne nezaket ziyaretinde bulunduklarını söyleyen Markaryan, Beşiktaş-Kayserispor maçı öncesinde yaşanan olaylarla ilgili soru üzerine, "Devletimizin polisiyle hiçbir alanda karşı karşıya gelmek istemeyiz. Ama 10 bin kişinin olduğu yerde mutlaka araya sızmalar oluyor. Değişik fikirde ve mantıkta insanlar biraraya gelince böyle olaylar kaçınılmaz oluyor. Üzücü olan orada 3.5 saat hiçbir olay yaşanmadı, emniyet güçleri sataşmalara hiçbir şekilde karşılık vermediler. Ama son 10 dakikada ne olduysa oldu. Bu ziyaret özür mahiyeti de taşıyor. Bizim kalplerimiz bir, onlarla hep beraberiz" dedi.

"BU TÜR OLAYLARIN YAŞANMASINA BİZ DE ÜZÜLÜYORUZ"
Aktaş ise, "10 bin kişinin içerisinde art niyetli kişiler olabiliyor. Bahsedilen olaylarda alkol bence çok büyük bir etken oldu. Bir grup taraftar, içtiği biraların şişelerini görev alan polislere fırlattı. Barışın ve güzelliğin egemen olmasını istediğimiz futbol müsabakalarında bu tür olayların yaşanmasına biz de üzülüyoruz" şeklinde konuştu.     

Dayağı yedik özürüde diledik Nerde kaldı İsyankarlığımız soruyorum Alen abi nerde...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

oldukca dogru bi davranıs olarak sayılabilir.. polislerin bize gösterdiği HAKSIZ tepki çok büyüktü ama birkaç beşiktaşlı arkadasımızın dozunu ıstemeyerek kacırması sonucu bu olanlar tum besıktas taraftarına mal edılmıstı.. en azından bu zan üstesinden kalkılmıs oldu..
ama yine de polislerin çift tarflı davranısını unutmayacagız !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

polisin o gün yaptiklarinin hic bi özürü olmaz
affedilmez hatalar yaptilar
simdi cikip biz onlardan özür diliyoruz
renkdasimizin kafasina atilan tekmenin resmi gözümün önünde,unutamiyorum
o tekmeye alkis cikarmis olduk,helal olsun bize ne kadar usluyuz!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 15, 2009, 17:38:16
polisin o gün yaptiklarinin hic bi özürü olmaz
affedilmez hatalar yaptilar
simdi cikip biz onlardan özür diliyoruz
renkdasimizin kafasina atilan tekmenin resmi gözümün önünde,unutamiyorum
o tekmeye alkis cikarmis olduk,helal olsun bize ne kadar usluyuz!

Katılıyorum nerde kaldı bizim isyankarlığımız.
Forzada bile tepki gösteriyorlar diye konuyu sildiler.

Nedir bu iktidar sevgisi Alen abi...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

sercAn1903

o gün yaptıklarını unutamam..özürde dilemem..
alkolün etkisi büyük demişler. o zaman akıllı olucaksın biraz sen ağırdan alıcaksın.taraftarım kafası yerinde değil !
bi daha olsun bi daha aynı şeyi yaparlar !
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

erdibatmaz

bunun karşısında polis, suçsuz yere, sadece emniyetin içinde olan birkaç! polis yüzünden savunmasız vatandaşlardan özür diliyoruz dedi mi? habere göre dememiş. özür geri alınmalıdır.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Pes yani..

Diyecek söz yok..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Baskan demistir gidin özür dileyin..

ASI RUHUMUZU kaybettik...KIm ne derse onu yapar
hale geldik, GFB ye gülen dalga gecenler, simdi GFB'den beter oldular.

Baskan ALO der, ertesi gun harfiyen uygulanir..
Yazik BE!

ASI RUHUMUZU GERI VERIN !!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

suçsuzken suçLu durumuna düştük bravo..  :alkis

Ersin Develi

Alen Abi
Hani Allah Affede Çarşı Affetmezdi ?

Bu Ülkede Donundan Sidik Eksik Olmayan 10 Yaşındaki çocuklar Polisi Taşlıyorsa,Polis HAKLI olduğu Halde Doğu da Suçlu Muamelesi Görüyorsa ve İnsanlar bunu Büyük bi gurur içinde yapıyorsa,Polislerde o taş atanların kafasına TEKME ATMIYORSA Diğer Taraftan Amacı Sadece Sevgi Olan ve İçindeki Çoşkuyu Biraz Fazla Yansıtan Masum İnsanların Kafasına TEKME atıyorsa Sende Çıkıp Özür Diliyorsan Kusura Bakma Yanlış Yaptın..

İlla ki Polis,Asker Ülkemizin En Önemli ve Değerli Kurumlarıdır..Yukardaki Demeçte Dediği gibi İçlerinden Bir Kaç Kişi Çıkıyor,Bende Diyorum ki Polislik Gibi Kutsal Görevi Kötü Emelleri ve Çıkarları İçin Kullanan Bir Kaç Kişi Değil Binlerce Kişi Var..

Cem Goren

o olaylardan sonra hala bız ozur diliyorsak gercekten ASİ RUH kaybolmustur
ozur dileyecek birseymi yaptık hala anlamıs degilim
ciddi anlamda guldugumuz kişilere donme yolunda ilerliyoruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Hani derler ya suçlu değilken suçlu duruma düşüldü diye.
Aynen öyle oldu işte.
Bölünür senin için uykular!