Ana Menü

Coloccini’ye Tigana engeli

Başlatan carsiköln, Ocak 30, 2007, 10:53:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Beşiktaş Yönetimi'nin transfer listesinde yer alan Arjantinli yıldıza, Fransız teknik adamdan veto geldi.

Ara transferin bitimine iki gün kala Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor. Yönetimin almak istediği Arjantinli'yi Fransız çalıştırıcı veto etti. Kleberson ise ayrı bir sorun...

Yönetimde pazarlık!
Vestel Manisaspor'u farklı geçip, lider Fenerbahçe'yle puan farkını 6'ya indiren Beşiktaş'ta gündem transfer... Yeni yöneticilerden Celal Kolat, Numan Ceylan ve Şeref Nasır'ın ısrarla takviye yapılmasını istemesi üzerine harekete geçen yönetim, Kleberson ile Tigana'yı bekliyor. Başkan Yıldırım Demirören ile Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, ancak Kleberson'un satılması halinde bir yabancı transfer yapılması gerektiğinin altını çizdi. Diğer yöneticiler ise Siyah-Beyazlılar'ın ciddi bir şampiyonluk şansı bulunduğuna dikkat çekip, takviye yapılması gerektiğini ifade ettiler.

Coloccini'ye ret
Beşiktaş'ın Fransız çalıştırıcısı Jean Tigana da, Ali Rıza Dizdar'ın önerdiği Coloccini'ye ret cevabı verdi. Dizdar bilindiği gibi daha önce de Sorin'i önermiş, ancak yine Tigana'dan 'Hayır' cevabını almıştı. Bir açıklamada bulunan Dizdar, "Benim önerdiğimiz isimler ortada. Kulübün parasının menacerlere gitmesini istemem. Ancak tercih yönetim ve teknik heyetindir" dedi. Bu arada takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Kleberson için Yunanistan'ın dışında Rusya, Almanya ve Portekiz'den gelen tekliflerin yinelendiği bildirildi.

Orhan YILDIRIM
Inadina Beşiktaş

carsi52

bu tigana kafayı yemiş bu adamın neresini istemiyo anlamadım :oklava
Bölünür senin için uykular!

2 dia 2 muerto

arkadaslar daha ortada fol  yok yumurta yok sadece bir iddaa var tabiki bende isterim alınmasını ama yinede basın şişirip şişirip öyle yazıyor...daha dun bu gazeteler coloccini beşiktaşta yazıyordu

BerkAy1903

19o3

burak_bjk

Alıntı yapılan: gourcuff.LİVORNO - Ocak 30, 2007, 19:12:58
arkadaslar daha ortada fol  yok yumurta yok sadece bir iddaa var tabiki bende isterim alınmasını ama yinede basın şişirip şişirip öyle yazıyor...daha dun bu gazeteler coloccini beşiktaşta yazıyordu

yeni yoneticilerden bi iki kisi anlasmislar colocciniyle kendilerini gostermek icin ama tigana ne hikmetse istemiyomus bu adami
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

xxdoggyxx

off tigana off ne yapmaya calisiyosun anlamiyorum anlamiyoruzz defansa takviye diyosun kacinci kez adam önerildi onuda begenmiyosun senin begendigin baki ye bak bide colocciniye bak adam arjantin milli takiminda oynuyo adama tezahüratlar bile hazirlandi ama tigana istemiyo diye bi dünya stari elimizden kaciyo
18.03.2007

carsi52

bu takıma bide coloccini gelirse kimse tutamaz bu takımı ama tigana ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.
Bölünür senin için uykular!

Unforgiven

Bu takıma Nesta gelıcek galiba ;D uleyn adam yaşida genc, kimi istıyor anlamadım bilmiyorum ben işallah bildiği bişey vardır diyoruz ve sezon sonunu beklıyoruz
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b