Ana Menü

Mustafa Hoca "İlk 45 dakika ben dahil çok kötüydük"

Başlatan NoPasaran, Nisan 10, 2009, 23:19:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Süper Lig'in 27. haftasının açılış maçında Kocaelispor'u 3-1 yenen Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli yaptığı açıklamada; "Burada Kocaelispor'un durumunu çok iyi analiz edersek, Kocaelispor bizi yenseydi, kümede kalma şansını çok arttıracaktı ve şehre büyük bir heyecan gelecekti. Şunu kabul etmek gerekir ki, belki de 2009 yılının en kötü 45 dakikasını oyanadık. Şartlar bizi bu duruma getiriyor. Sakatlar ve cezalıların sıkıntısını az da olsa çektik. Rakibin girdiği pozisyonları da takip ediyorum ama önemli olan bizim girdiğimiz pozisyonlardı. Bizim en büyük avantajımız 90 dakika içerisinde oyunun her anında olduğumuzu hissettiriyoruz. Bu 90 dakikayı değerlendirebileceğimiz en iyi şekilde değerlendirebildik desek yanlış olur. İlk 45 dakika iyi değildik, biz bu oyunumuzu 90 dakika boyunca istiyorduk. Nerden bakarsak bakalım, zor bir deplasmandı. Neticede 3 golle 3 puanı almak çok önemliydi.

Erkan'ı biz istifade etmek için aldık. Benim iki alternatifim vardı, ya Uğur-Holosko ile başlayacaktım, ya Cisse-Erkan ile başlıyacaktım ama yedek kulübesini de düşündüm. Eğer onlarla başlasaydım, sonra oyun bu hale gelmeyebilirdi. Bugün kabullenemediğim şey, ilk 45 dakika oynadığımız kötü oyundu. Bir daha böyle bir 45 dakika oynayacağımızı zannetmiyorum. Bu 45 dakikanın içerisinde sadece oyuncularım değil, ben dahil kötüydük. Derbi derbiye yakışır şekilde bitsin. Nasıl biteceği önemli değil. Türkiye'nin onlardan beklentisi iyi futbol. Bizim için çok önemli bir konu değil." ifadelerini kullandı.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

Harbiden ya 2. golden sonra çok sevindi hocamız artık iyi futbol önemli değil kazanmak önemli ve biz de dün kazandık Teşekkür ederiz...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

İlk 45 dakika gibi top oynayıp şampiyon olunmaz.
1-2 maç kazanırız öyle sonra fosssss
Mustafa Denizli'nin dediği gibi 2009'un en kötü 45 dakikasını oynadık diyebiliriz.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

özeLeştiri yapmamız gerçekten bize faydaLı oLur