Ana Menü

Ya batu olmadı bu yaptığın

Başlatan aquilas, Nisan 06, 2009, 14:52:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aquilas

BATUHAN BARDA SABAHLADI

Çalımbay:Batuhan'ın yaptığı affedilemezFenerbahçe maçı öncesi sabah 04.00'e kadar bir gece kulübünde eğlenen Eskişehirspor'un genç golcüsü Batuhan Karadeniz'in kadro dışı kalması gündemde. Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol'un sorularını yanıtladı. Çalımbay, Batuhan'ın hareketinin affedilemez olduğunu ve genç futbolcuyu kadro dışı bırakmayı düşündüğünü söyledi.
Yaşanan olaya çok üzüldüklerini ifade eden tecürbeli teknik adam, "Fenerbahçe maçı bizim için çok önemliydi. Mutlaka puan almamız gereken bir karşılaşmaydı. Böyle bir olay yaşanmış ve biz bunu maçtan sonra duyduk. Profesyonel bir futbolcuya yakışmayacak bir olay. Batuhan'ın Eskişehirspor'a, Beşiktaş camiasına karşı bir sorumluluğu var. Böyle sorumlulukları olan bir futbolcunun bu hatayı yapması çok yanlış. Herşeyden önce topluma mâl olmuş bir isim, böyle birşey yapmaması gerekiyor. Yönetim ile oturup konuşacağız ve bir karar vereceğiz. Keşke böyle bir olay hiç yaşanmasaydı" diye konuştu.
Kendi düşüncesinin Batuhan'ı kadro dışı bırakmak yönünde olduğunu ifade eden Çalımbay, "Ben kadro dışı bırakılmasından yanayım ancak yönetimle görüşeceğim ve ortak bir karar alacağız. Benim yapı olarak böyle bir şeyi hazmetmem mümkün değil. Çok önemli bir maça gitmişiz, herkez elinden geleni yapıyor, büyük bir mücadele ortaya koyuyor. O, maçtan bir gece önce böyle birşey yapıyor. Bunu affetmem mümkün değil. Kamp gecesi çıkıp gitmesi camiaya karşı, arkadaşlarına karşı büyük yanlış. Benim düşüncem kadro dışı kalması" dedi. Batuhan'ın ilk önce olayı kabul etmediğini de ifade eden Rıza Çalımbay, "Kendisiyle ilk konuştuğumda, 'Ben değilim, karıştırmışlar' dedi. Daha sonra o olduğunu başka bir yerden net şekilde öğrendik. Kendisi de daha sonra kabul etti" şeklinde konuştu.

lambkuzu

Çok yazık ediyor kendisine aklı başına gelip sadece futbolla ilgilendiğinde yusuf un yaşına gelmiş olacak maalesef.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: lambkuzu - Nisan 06, 2009, 15:52:29
Çok yazık ediyor kendisine aklı başına gelip sadece futbolla ilgilendiğinde yusuf un yaşına gelmiş olacak maalesef.

bir an önce aklını başına toplamalı.

Cem Goren

kadro dısı kalmıs iyi olmus biraz toparlamalı kendini calımbay kesinlikle kadro dısı bırakılacak dedi dogrusunu yaptı burnu surtsun biraz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Dk. 90 Batuhan (Eskişehirspor) adina golu atan yine BATU,
eger biliyorsan, neden SAHAYA cikartiyorsun, ve 90 dakika forma giyiyor,
hadi formsuz olsa oyundan al derdim... mac sonrasi ne diye konusursun o zaman sayin Riza hoca???

Batuhan eglenmis eyvallah, simdi burda elestiriyoruzda, NOUMADA sabaha kadar eglenir, macina
cikar takir takir oynardi, BATUda oynamis(maci izlemedim) fakat golunu atmissa
bir forvet olarak elinden geleni yapmis demek !

Batuhanda Nouma karakteri var, agresif, tinlamiyor, kendine guveniyor ve sahada
oynuyor iste.... beyaz Nouma !

Yinede, bu sekilde devam ederse sadece kendi kaybeder... Hele once sen
oyna, Besiktasa don, bizdede yerini garantile, sonra eglen, daha cok uzun yillarin var

21 numarayida sana vermek farz olur, ama once hak et
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

lambkuzu

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 06, 2009, 16:13:58
Dk. 90 Batuhan (Eskişehirspor) adina golu atan yine BATU,
eger biliyorsan, neden SAHAYA cikartiyorsun, ve 90 dakika forma giyiyor,
hadi formsuz olsa oyundan al derdim... mac sonrasi ne diye konusursun o zaman sayin Riza hoca???

Batuhan eglenmis eyvallah, simdi burda elestiriyoruzda, NOUMADA sabaha kadar eglenir, macina
cikar takir takir oynardi, BATUda oynamis(maci izlemedim) fakat golunu atmissa
bir forvet olarak elinden geleni yapmis demek !

Batuhanda Nouma karakteri var, agresif, tinlamiyor, kendine guveniyor ve sahada
oynuyor iste.... beyaz Nouma !

Yinede, bu sekilde devam ederse sadece kendi kaybeder... Hele once sen
oyna, Besiktasa don, bizdede yerini garantile, sonra eglen, daha cok uzun yillarin var

21 numarayida sana vermek farz olur, ama once hak et

İyi de nouma 17 yaşındayken böyle miydi ben bilemiyorum . Eğlenecek tabii ki ama boyuna bosuna bakmayın daha çocuk .  sakalları terlemeden böyle sorumsuzluğa başlamamalı bence. Ayrıca Rıza hoca başta söz konusu gece batuhanın değilde bir başkasının eğlendiğini düşünmüş sonradan batuhan itiraf etmiş .
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

+18 !

ihsan abi senin dediğine katıLmamak eLde değiL

batuhan bence yaLnış yapıyor kendisi kaybeder..

keskinli

riza hocanin konusmasi tam anlasilmamis galiba
mactan önce haberim yoktu diyor,haberi olsa kesinlikle oynatmazdi
noumayla karsilistirilmasida yanlis
noumaya benzese ne olacak hic bi faydasi olmadan kaybolup gdecek
tabiiki eglenmek onunda hakki ama profesyonel bi sporcu mac öncesi böyle bi sey yaparsa,hatalidir
yazik olacak ama bu gidisle kaybolacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Macta 90 dakika oynayabilmisse sorun yok bence...

djinonu

beyler YAPMIS BU HATAYI ITIRAF EDIPTE ÖZÜR DILEMIS daha ne yapsin?
tamam basini $i$irmesiyle kadro disi birakildi...

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=54889

buyrun burda tartismasi...

diyorlarki riza hocanin mactan sonra haberi olmus...

[KralKartal]

Her konuda insanlar ayni fikirde olmayabilir,
aklina basina alin demekte bence biraz yanlis ve agir kacmis,
herkes Batuhanin iyiligini istiyor, nede olsa Besiktasin evladi.
Burada yasi 17 ve 17 yasinda bu sekilde zaten yapmamasi lazim
once kanitlasin kendini, gelsin Yuvasinda oynasin, idol olsun,
sonra eglensin sabaha kadar Nouma gibi..
Tabi bu sekilde ömrü uzun olmaz o da dogru.. Kendini harcar..

Ama cocuk 90 dakika sahada oynayabiliyorsa, sorunu buyutmemek lazim.
Ibrahim akin gibi sahalarda yoklari oynamiyor, ayakta durabiliyor cunki FIZIK gucu
var..

Eminim Eskisehir yenseydi, veya berabere kalsaydi Batuhana laf eden olmazdi..
Ilk basta RIZA !

Begenmiyorsan Batuhani gelsin kartalimda oynasin, banko her maca ciksin, gol krali olmazsa bende
neyim...

aquilas

batunun aklını başına alması gerekir unutmayalım eskişhire gittiğinde beşiktaş şampion olamaz demişti saçma sapan demeç üsütne demeç verdi hatta maç sonrasında sipiker soruyor beşiktaş şuanda şampiyonluğun en büyük adayı diyor ne diyeceksin diye soru soruluyor beşiktaş beni ilgilendirmiyor şuanda eskişehir için çabalıyorum diyor orada neden böle bişey derki sen hala beşiktaşın oyuncususun başarılar de geç en azından batu kesinlikle kazanılması gereken oyuncu kendiside eminim çok pişman olmuştur ama savunulmasıda yanlıştır ne olmuş 90 dakika oynamış golde atmış demek yanlış bütün takım kampta sen kaç sabahla bu saçma salak bişi

carsi52

Kim ne derse desin yanlış yapıyor bu çocuk.
Kendiside çok şey kaybeder bizde çok şey kaybederiz.
Biz ne kaybederiz diye sormayın..
Çok iyi bir oyuncu kaybederiz..
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

batuhana destek verenlerden biriydim ama artık haddini aşmış.. Pohpohlaya pohpohlaya kaldırdık bi yerlerini..

ne demek yani nerde görülmüş böylesi önemli bi maçın 1 gün öncesinden kamptan kaçıp barda sabahlamak??

Batuhana karşı savunmamı çekiyorum.. Evet futbolcularda insan eğlenmek hakkı yeri ve zamanı var ama ne demek yani kamptan kaçıp barda sabahlamak??

Umarım sağlam bir ceza verirler.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Süresiz kadro dışı kaldı işte :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net