Ana Menü

Beşiktaş'a bir panzer daha: Rolfes

Başlatan pAscAliAnUmut, Nisan 04, 2009, 13:06:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Devre arasında transfer ettiği Ernst'ten çok memnun olan siyahbeyazlı ekip, bir Alman'a daha kancayı taktı. Hedefteki isim, Leverkusen'in defansif orta saha oyuncusu Simon Rolfes. 1.89'luk boyuyla hava toplarında çok etkili olan 27 yaşındaki Rolfes bu sezon 25 maçta forma giyerken 3 de gol attı.

Sıra Rolfes'te

Ernst'in performansıyla yüzü gülen yönetim, Leverkusen'in 17 kez milli olan yıldızı için 5 milyon euro'yu gözden çıkardı.

SIR AÇIĞA ÇIKTI
Ara transferde alınan Fabian Ernst'in kısa sırada uyum gösterip, Beşiktaş'a en fazla katkı sağlayan oyunculardan biri olması rotanın Almanya'ya dönmesine neden oldu... Geleceksezon için şimdiden kolları sıvayan siyah-beyazlı yönetimin ikinci Panzer için düğmeye bastığı öğrenildi. İsmi şimdilik sır gibi saklanan Alman oyuncunun, 17 kez milli formayı giyen Bayer Leverkusenli Simon Rolfes olduğu ileri sürüldü.

SAVUNMASI İYİ
Kulubüile sözleşmesi 2011'de sona erecek Rolfes için 5 milyon euro'nun gözden çıkarıldığı ve 6 milyon euro bedel biçilen defansif orta saha oyuncusunun yeni sezonda Kartal olabileceği dile getirildi. Savunmaya yönelik bir futbolcu için yüksek bir gol yüzdesine (253 maç / 43 gol) sahip Alman yıldız, sürekli olmasa da ülkesinin milli formasını da giyiyor. 1.89'luk Rolfes kafa toplarındaki hakimiyeti ile de dikkat çekiyor.   

Kaynak: Fotomaç

Umarım doğru haberdir. Çok yararlı bir adam olur..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

eğer cisse giderse bu adam aLınmaLı çok iyi ikiLi oLurLar ernstLe

ama kaynağa bakınca çok inandırıcı geLmiyor

ilhan mansız_melis

Kaynak Fotomaç olunca pek inandırıcı gelmiyor ama inşallah doğrudur faydalı olur bize
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

levent1903

bana da pek inandirici gelmiyor, resmilesmeden zaten inanmanda... bu Simon Rolfes Leverkusen in kaptani, genc ve baya yetenekli buluyorum, milli oyuncu sonucta. leverkusen tipik bir futbol okulu aslinda, yani yetistirib, tecrübe sahib edip, satiyorlar. tabiiki maddi anlamda kazaniyorlar.
Bizde görmeyi isterim tabiiki...
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

CR7

gelirse süper olur adam euro2008'de de oynamıştı alman milli takımında
gayet iyi bir futbolcu
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

levent1903

bizim basin iste, bugünde fanatik de frankfurt dan fink diye futbolcuya kanca attigi yaziyor......
kim bilir daha ne isimler atilir......
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carlito1903

Rolfes mi olur başkası mı olur bilmiyorum ama rota doğru, doğru yerde arıyoruz bize yarayacak adamı. Yönetim sonunda doğru transfer yapmayı öğreniyor mu ne :)

KeePSaKe

Evet defansa transfer yapıcaksan ya Almanya yada İtalya dır bence oralardan çok iyi adamlar çıkıyor.
Since 1903