Ana Menü

Eziklerin yaptıgına bi bakın..!

Başlatan carsı4ever, Ocak 29, 2007, 23:33:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsı4ever

Abilerim dün akşam lig tv'deydi sanırım ezik febelilerin mac öncesinde camiye gittiği görüntüleri verdiler...Camide yardım amaçlı seccadeleri 1 ytl ile namaz kılmak için gelenlere seccade kiralayarak hem maddi gelir ile caminin eksiklerini tamamlamak hemde dısarda kılanlara yardımcı olmak için böyle bi girişimde bulunmus....

Tabi bu ezikler hemen seccadelere saldırdılar.. Görevli yaşlı amca 1 ytl istediğinde Tuncay sayımız belli zaten amca diyerek nazam cıkısında vereceklerini söyledi.... Fakat namazdan snra hiç bir ezik oyuncu 1 ytl gibi komik bir ücreti vermeden cıkıp gitmiş..!!!!!!!

Yıllık 1 trilyon alıp orada burada sacan adamlar 1 ytl gibi komik bir ücretten kacıyolar ya .......

Timurlenk

adi herifler herşey beklenir bunlardan

unicorn

Ben olsam bende vermezdim...1 ytl sinde değil kimse. Bu şekilde camiiye para toplanmaz koyarsın bi kutu bağış için gönlünden kopan zaten atar...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

noumAmokachi

Aynen katılıyorum sana ünicorn bağış yap deseler zaten yaparlar.Parayı cebe indirmek gibi geldi banada 1 ytlye seccademi kiralanırmış ilk defa duyuyom valla ;)
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

mdc

Trilyonları bozamamıştır orada yahu günahını almayın :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

eyup1903

IL Capitano

bir seccadeye 1 ytl valla tuhaf..
tuncay ezik oldu  olali ilk defa duzgun bir sey yapmisss .  iyiki vermemis bende olsam bende vermezdim

daha neler görecegiz??
unicorn aaynen katiliyorum , koyun bir bagis kutusu..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

melankolizm