Ana Menü

Milli takımı Protesto

Başlatan saldır beşiktaş, Mart 30, 2009, 14:02:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Yıl 28 Mart 2007 Türkiye-Norveç maçı avarupa şampiyonası için çok önemli bir karşılaşma kadroda büyük bir revizyon yapılmış ve o yılda bizde olan İbrahim Kaş kadroya alınmıştı ilk 11'de başlamıştı maça maçın galiba 20-25 dakikasına kadar sahada kartallar gibi mücadele edip hatasız oynuyordu ama o dakikalarda ne olduysa oldu ayağına çok sert bir darbe aldı ve oyundan çıktı onun yerine oyuna Gökhan Gönül girdi oda iyi performans gösterdi.Maç sonrası yapılan yorumlar ise şöyleydi iyiki İbrahim Kaş sakatlandıda Gökhan girdi Türk futbolu çok önemli bir yıldız kazandı kendini imparator sanan fatih terimde çıkıp ne yapıyorsunuz arkadaşlar böyle yorumlar yapılırmı bile demedi hatta İbrahim Kaş'a bir geçmiş olsunu bile çok gördü...

Yıl 27 Mart 2009 İspanya-Türkiye maçı son haftalarda büyük çıkış yapan İbrahim Üzülmez kadroya alınır ve maça ilk on birde başlar 90 dakika boyuca kendisine aynı kanatta oynadığı Arda Turandan defansif bir destek gelmez hatta ezdiği toplarla İbrahim Üzülmez'i daha zor durumda bırakır ve İbrahim Üzülmez rakip takımın hem sol bekiy'le hemde sol açığıyla tek başına kartallar gibi mücadele eder ancak maç sonrası yapılan yorumlar İbrahim Üzülmez çok aksadı iyi oynamadı vs vs vs ama kendine defansif hiç bir destek bulunmayan Arda'ya ise bir tane bile eleştiri yok...

Şimdi soruyorum size bizim futbolcularımız bu kadar eleştirilmeyi hak ediyormu madem öyle BEŞİKTAŞ camiası olarak bir dahaki sefere Milli takıma çağrılan futbolcularımızı kadroya göndermeyerek bir protesto düzenlemeyemezmiyiz biliyorum bu yönetimle hayal ama ne yapalım umut dünyası...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

TurkishTank

o yorumlari yapan ksiiler kaide alincak ksisiler degil...sozu gecen tek kisi Fatih terimin bende sevmiyorum o adami, ama sonucta onun istedigi oyuncu oynar, oyuncular hakkinda bi onemli bi fifkir varsa, oda terim'in fikridir
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

[KralKartal]

Cagrilan futbolcu milli takima gitmezse, CEZA alir , ben oyle biliyorum,
agir cezalar uygulaniyor herhalde...

Ayrica cozum gitmek / gitmemek degil ki, ordaki ZIHNIYET..

bu zihniyette olan Milli takimin basindakiler ve Federasyon degismedikce, birsey olmaz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Milli Takım'ın başındakini protesto etmek lazım Arda kötü oynadı İbo'yu da zor durumda bıraktı burda eleştirilmesi gereken Arday'ken İbo oldu KOLPA BASIN...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

mlli takim sahaya ciktiginda hangimiz iboya umut baglamistik?hicbirimiz!
umut bagladiklarimiz birer birer dökülürken,suclu ibo oldu
neredydi cok övülen,arda,nihat,tuncay,semih, emre..?
ayni hatayi bizde yapiyoruz zaman zaman,besiktas kötü sonuc aldiginda hep iboyu sucluyoruz örnegin

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Ben 2010'a gidemeyeceğimiz kesinleşince ne olacak onu çok merak ediyorum.

Kendi takımında ayağı kopsa bile oynayan adamlar milli takımda yatıyorlar.

RCA

ibrahim üzülmez hayatı boyunca böyle maçlara kaç kez çıkmış ki gelmişşler bu adama yükleniyorlar.. verilen görevi yapmaya çalıştı onu yalnız bırakanlar utansın ne diyelim.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

saldır beşiktaş

2.Maçın suçlusuda İbrahim Üzülmez'le Nihat oldu hiç kimse maç boyunca
en az 15-20 top ezen Tuncay'la Semih'e laf bile etmedi ama yıllarca İspanya'da ülkemizi gururla temsil etmiş gol kralı olmuş NiHAT Kahveci bir tane gol kaçırınca nerdeye vatan haini ilan ediliyordu böyle bir milli takımı desteklemek mümkünmü söyleyin bana...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

onlar bize karsi, biz alayina karsi..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

lambkuzu

Terim de gidici ...  Bülent uygun gelir yerine bi asker selamı çakar tamam.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun