Ana Menü

Kupa Biletleri Satışta

Başlatan CHEm !, Ocak 29, 2007, 18:11:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Futbol Takımımız'ın Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Vestel Manisaspor ile Çarşamba günü saat 20.00'de BJK İnönü Stadı'nda oynayacağı maçın biletleri Biletix'ten satışa çıktı

Bilet fiyatları şöyle:

VIP B&E ÜST  200 YTL   
VIP A & F ÜST  150 YTL   
VIP A&F ALT  110 YTL   
VIP B&E ALT  135 YTL   
VIP C&D ALT  150 YTL   
NUMARALI ORTA  110 YTL   
NUMARALI KENAR  90 YTL   
KAPALI ÜST  70 YTL   
KAPALI ALT  50 YTL   
YENİ AÇIK  25 YTL   
ESKİ AÇIK  25 YTL   
RAKİP TAKIM (ESKİ AÇIK)  25 YTL
Allah kitap Beşiktaş

unicorn

Standart yine zam yaparlar diye düşündüm ama yapmamışlar
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

dejembeji

ya bıras daha ucuz nıe yapmyolar su bıletlerii anlamıs diiLim! kupa macında bıras ucuz yapsalar barıı..

CHEm !

kombine almayanlara çok kötü valla
sürünüyoruz (:
ayırca bu sene fiyatlar uçuk
Allah kitap Beşiktaş

dejembeji

bas bas bagırmıslardı kombıne alın kombıne alın dıe ama nerdeeee=) kombınesı oLanLara no money no probLem:)

Unforgiven

Amaç zaten kombine aldırmak genclik,Bu yuzden fiyatlar yuksek seney daha pahalı olucak
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

ist.hatirasi/3-4

kupa macı biras indirin bari!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

zorcocuk025

ya düşürsünler biraz yaa 800 ytl maaş alıyozz her ay 200 maça gidioo duysunlar artık

carsi52

benim için bi sorun yoq keşke sorun olsa ama yoq :D
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Beşiktaşın Eski açık tribünün baya bir ucuz oLması gerekir..
orası işçiLerin tribünüydü yeni açıkLa bir fiyat farkı vardı eskiden şimdi onuda kaLdırdıLar
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CHEm !

bence de eski açık dendiği zaman fiyat olarak düşük oluyodu ama artık böle bişi de kalmadı
ayrıca eski açığın bi özelliği de yok neden böle yapıyolar anlamış değilim
Allah kitap Beşiktaş

carsiköln

arkadaslar banada bi bilet lütfen, ben gelemem ama biletimi koluguma koyun benim biletimde bagirir, bende kölnden izlemek zorunda kalirim ;((
Inadina Beşiktaş

Timurlenk

bence bilet fiyatları normal sezon başında eski açık kombinesi 90 liraydı.kimse ilgi göstermedi.

Çarþý Ulan !

bu sene bilet alanlara çok insafsız davranılıyor...ayıptır kupa maçına şu ücret isteniliyosa sömürmek derim buna