Ana Menü

Futbol Dehası 2..

Başlatan NoPasaran, Mart 14, 2009, 21:07:17

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Yahu Cisse'ye taktınız siz de var ya bu adam ŞL final oynamış siz de abartıyorsunuz var ya hoca oynatıyorsa vardır bir bildiği aynı mantığa göre Delgado'nun da oynamaması lazım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gürol

volkan sen yokmusun sen :)
biliyorsun sen işini
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

delgado1008

m.d deha olmayabilir kendisinin kariyeri ortada amatör bir takımı bile yönetecek kapasitesi olmayanlar avrupada yarı final oynamış bi adamın t.d ne laf edip dahada ileri gidip kafasının fazla çalışmadığını ve oynattığı sisteme laf söyleyerek aslında kendi dehalarını ortaya koyuyorlar benim lafım bu forumdaki arkdaşlara değil yazarlara burda ki arkdaşlar en az benim kadar m.d seviyorlar ama şu inat varya bağzen insanı zor durumda bırakıyor herşeyden daha önemlisi Mustafa Denizli ADAMDIR VE ÇOK SAĞLAM BİR BEŞİKTAŞLIDIR bu herşeyden daha önemli
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

gürol

volkan da zaten kendi düşüncelerini yazmamış laf çarptırmış bence.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mart 14, 2009, 22:21:44
Yahu Cisse'ye taktınız siz de var ya bu adam ŞL final oynamış siz de abartıyorsunuz var ya hoca oynatıyorsa vardır bir bildiği aynı mantığa göre Delgado'nun da oynamaması lazım

Her ŞL final'i oynayan büyük futbolcu mu oluyor ?
İlk 11'de başlatılması mı gerekiyor ?
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Ligin sonunda sen hocaymissin diyebilmek onemlidir,
inatla her yil sampiyonluk yolunda Besiktasimiza destek ciktik,
goruyorumda, Besiktaslilik olmus Denizliciler(SPORU)...
uzuluyorum sahsen bunlari bu forumda okumayi,ve gormeyi

her mactan sonra Denizli elestiriliyor yada goklere cikartiliyor,
bunlar gayet dogal, elestirmeyi herkes yapar, ama BESIKTAS icin,
siz DENIZLI icin seviniyorsunuz.. Yazik, sogudum yani bu yaziyi okuyunca..

Siyahin Zindan olsun Beyazin Aydinlik..
Seviyoruz seni Kara Kartalim...

Not; Bu dakikadan sonra Denizli ile alakali birsey yazmayacagim,
yani kotu olarak..Derbi maclarina kadar...Derbilerde yorumumu yapacagim
ve sezon sonunda...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

delgado1008

Bağzılarıda Beşiktaşın kaybetmesini denizliye laf söylemek için istiyor bu bence daha vahim...Aslolan hayattır hayatta Beşiktaş gerisi hikaye
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

Adriano

Volkan abi konu süper, mesaj mükemmel ;)

Diğerlerinin düşüncesini bilemiyeceğim ama MD şuan için çok faydalıdır.
Denizlici tabiri yanlış olmuş İhsan abi, Denizli benim babam değil akrabam değil durduk yere savunmam.
Ama her ufak şeye MD yazan arkadaşlar çoğunlukta.
Galibiyet sonrası Denizli için niye sevinelim ki, Beşiktaş'ın sadece bi' çalışanıyla Beşiktaş'ı mukayese edemem zaten.
Ama şunu diyebilirim ki faydası büyüktür.
Taktik teknik bilgisi falan filan geçtim hepsini Ernst gibi bir oyuncuyu getirtmesi yeter de artar.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ZLataN

Şu Cisse merakı ve öLü Boboyu oynatma sevdası yüzünden Beşiktaşın zarar gördüğünün ya farkında değiL ya da fantezi peşinde.
HoLosko gibi bir adamı yedek bırakmak, soL tarafta İbrahim ÜzüLmezi tek başına bırakmak..Çok ciddi yanLışLar bunLar.
ÖyLe ya da böyLe kazanıyoruz aLLahtan.
Birazda kişiLiği geLişmiş oLsaydı keşke, o kuLubede oLmazdı şimdi.

Adriano

Ya Mehmet ama Bobo kalınca da yedek "Dk 30 Bobooo Boboo" başlıyor. (:

ZLataN

Denizcim hangi güç Beşiktaş Teknik Direktörünün karar verme yetkisinden daha üstündür?
Taraftar baskısı mı?
Eğer gerçekten tribünden geLen tepki için oynatıyorsa Boboyu korkak bir TD oLduğunu gösterir.
Yok benim bi biLdiğim var baş çavuşun eşşeği değiLiz heraLde diyorsa HoLoskoyu yedek bırakıp Boboyu oynatmasını sağLayan biLgiyi merak ediyorum açıkçası.

Adriano

Bütün gün oyuncularla tesiste olan M.D elbet bizden daha iyi biliyordur.
Taraftar tepkisiyle kadro kurulmaz zaten de demek istediğim Bobo oynarsa neden Holosko değil, Holosko oynarsa neden Bobo değil diyenler çıkıyor işte (: Ben de dahilim buna bazen (:
Hoca ne yapsa yaranamıyor taraftara.

Ayrıca dün özellikle Cisse'yi izledim. Bazen paslarda başarısız oluyor fakat uzun boyunun ve uzun bacaklarının faydası var. Hava toplarında ve akın kesmede yararı var. Sadece pasları biraz etkisiz ve isabetsiz bazen.

Deli de tam deli. Dün soldan birçok kez isabetli orta yaptı :D

ZLataN

Bir oyuncu antrenmanLardan çok saha içinde yaptıLarına göre kadroya girer.
Bazı oyuncuLar vardır antrenman sevmezler ama sahaya çıktığı zaman herkesden iyi oynar topunu.
O yüzden antrenmanLar her oyuncu için kıstas değiLdir.

Cisseyi bende özeLLikLe izLedim demek isterdim ama 2. yarı ismini 80. dk. civarında duymuştum iLk defa yanLış hatırLamıyorsam :)

DeLinin isabetLi ortasına bişey demedim ben :D Hatta sanada demiştim DeLinin içine abidaL kaçmış diye :) O kanatta adamLar 2-3 kişi geLirken tek başına savunmak zorunda kaLıyor ve bunu da yapmak hem çok zor hemde çok yorucu :)

NoPasaran

:D

Bak şimdide Holosko neden yedek oldu

Bu Beşiktaş taraftarının futbol bilgisininden stand up yapsan yemin ederim reytimg rekorları kırar. Kendisi ile çelişen insanları başka yerde bulmak zor olsa gerek..

Adam BEŞİKTAŞLI..

Sevsenizde Sevmesenzde Beşiktaşlı..

Her zaman heryerde para şan şöhret korkusu olmadan söyleyecek kadar BEŞİKTAŞLI..

Denizli sevinirse elbette bende sevinirim.Onun yüzü gülerse Beşiktaş için güler bundan adım gibi eminim..

Her hafta suratlarınıza tokatı basıyor halen akıllanmadınız..

Sağ vurdu yetmedi
Sol vurdu yetmedi
Yine sağ
Yine sol..

Dahada yiyeceksiniz o tokatları..

Sadece susuyoruz öldürücü yumruğu vurana kadar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

sercAn1903

mçı izlemedim ama haftaya sivas maçını izlicem. o zaman anlaşılır nasıl bir hoca nasıl bir takım.önemli bir maç olucak.

en son fb ve gs ile olan maçlarımızı izledim.özetlere bile bakmıyorum. :)
denizliyi sevmiyorum fazla :D şampiyon yaparsada yapma demem  :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !