Ana Menü

Futbol Dehası 2..

Başlatan NoPasaran, Mart 14, 2009, 21:07:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

kişisel tartışmalara döndürmeyin konuyu

akbaba71

Cisseyi bende beğenmiyordum ilk yarı Ernst gelince biraz toparladı ligin sonuna kadar idare eder zaten sene sonu sözleşmesi bitiyor.

Sivokta geride çok iyi düzeni bozmasak daha iyi olur.

takım böyle yoluna devam ederse şampiyon oluruz.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

CiCi_KizZ

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 15, 2009, 18:46:31
Bana abi diyip dememesi umrumda değil.
İster desin ister demesin beni ilgilendirmez desin diye yalvarmıyorum.
Birden yaş atlamışcasına hareketlerine sinir oldum o kadar.

Yemin etme çarpılırsın.Senin kime ne dediğin beni ilgilendirmez bayan çok cici kız.
En çok topu cisse çalmıcakta kim çalıcak allah aşkına ?
Nobre veya Bobo mu çalıcak ?
Cisse'nin yerine koy uğur'u veya ernst'i tek başına oynat ön liberoda olmadı mı ? O zaman koy uğuru..
Oda mı olmadı ?
Sivok'u çek ön liberoya !
Bu kadar şeyden birisi olur daha artık herhalde..
Olmaz mı sence bayan çok bilmiş cici kız ?

Bikere ben cok bilmis felan deilim herkezin bi gorusu vardir bende benimkini soledim senin kendinkini solediin gibi (: ben buna saygi duyuorum sende duy..

Siz cisseye laf atiorsunuz bende adami savundum sadece..
isi bu ve gayet ii yapior bunu demek istedim ben..
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

carsi52

Cisse işini iyi yapıyor ve Beşiktaş Kulübünde oynayabiliyorsa..

Toraman,Sivok,Zapo,Tello,Ekrem,Bobo,Nobre,Holosko bu adamlarn manchester united,Liverpool,Real Madrid,Barcelona bu tür takımlarda oynamaları gerekir.

Cisse'ye iyi oynuyor demek diğer oyunculara yapılan en büyük hakarettir.
Adam resmen Beşiktaş stadını gezmek için görevlendirilmiş gözlemci ya..
Bölünür senin için uykular!

ata vicente

Kardesım bırakın artık abuk sabuk elestırmeyı takım kazanıyormu kazanıyor takım ıyı oynuyormu ıyı oynuyor.Her bı halta muhalefet olup olup durmayın.
Bu takım bu sene SAMPİYON.

ata vicente

Alıntı yapılan: ZLataN - Mart 15, 2009, 14:04:20
Bakıyorumda benden başkada HoLosko diyen yok şu konu içinde.
Benim eLeştiriLerime dikkatLi bakarsan bi şeyLere dayanıLarak yapıLan eLeştiriLer oLduğunu görürsün.
Yoksa boş keseden saLLamak oLan en koLayı.
Hayır bu oyunuyLa Bobo oynamaLı ve futboLu senden daha iyi biLiyorum diyen biri varsa sitede futboLu şu kadar yıL şu takımLarda oynadım desin sonra geLsin futboL öğreteyim o arkadaşa.

Ya bak sımdı bı kere senın yasın kac basın kac sen kıme ne futbolu ogretıyosun.Emınım senden daha ıyı bılıyorum futbolu ve senden 11 yıl daha fazla besıktaslıyım yasına dayanarak konusuyorum.Ayrıca amator ve profesyonel olarak futbolda oynadım pekı sen kımsın platınımısın?Iste aradakı fark da bu senın zaamanında boyle ogreteyım gostereyım dıyen Besıktaslılar olabılıyor ama bızım zamanımızda herseyden once saygı vardı sen bence bosver boboyu falan takma kafana once yazdıklarının ne kadar saygılı olup olmadıgına bak.Bır abi nasıhatıdır

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mart 15, 2009, 13:20:28
:) sağ kroşeler başlıcak abi :)

Ayrıca Kaan ben her final oynayan iyi futbolcu demiyorum ama Cisse kötü bir futbolcu değil ayrıca hocanın bir bildiği var ki oynatıyor ayrıca Ernst de diyor Cisse ile daha iyiyim diye...

hoca serdar özkanıda oynatıyordu ? ne bildiği vardı nerde şimdi serdar özkan ?
ernst in cisse ile daha iyiyim demesinin tek sebebi orta sahada yalnız kalmamak içindir
ernst uğur ile oynasaydı onu istiyorum derdi

bu lafımda genele

mustafa denizliyi eleştirdiğimiz dönem olduğu için şuan beşiktaş kazanınca heralde bizi üzülüyor sanıyorsunuz, aksine daha da çok seviniyoruz

siz nasıl delgado yada x biri kötü oynadığında eleştiriyorsanız bizde mustafa denizli hata yaptığında eleştireceğiz

bunu açık aramak olarak algılamaktan vazgeçin, beşiktaşın daha iyi olmasını istiyoruz !
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

Olurmu kardeşim aman mustafa denizliye laf gitmesin.
Sakın eleştirmeyin.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

isteyen istedigini elestirebilir,kimse kimseyide zorla sevmek zorunda degildir
bu konuda herkes serbesttir,hakaret olmadikca!
sayin denizli canda,sayin saglam patlicanmi?ertugrul hocayida elestirenler,savunanlar olmadimi?

sizlerden diger bi ricamda konu icerisinde,baska yerlere yönlenmeyin,birbirinizi kiracak kelimeler yazmayin,konu ile ilgisiz  münakasalara girmeyin, ortami germeyin
hepimiz besiktasliyiz,az veya cok hepimizinde futbol bilgisi var,hepmizin kendimize göre dogrulari ve yanlislari var.
görüslere saygi olursa bi sorunumuz kalmaz

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Gün gelir başkaları konuşur

Denizli geldikten 5 hafta sonea başından beri 26.hafta değil 22.hafta şampiyonluktan gider diyenler, şimdi özür dilemeli..Yoksa kimse kimseye kızmayacak alınmayacak..

Adam değildi Hoca değildi vs vs vs

Bunlara en son aşamada tepki verdik

Bırakında şimdi biraz gülelim futbolu çok bilenlere..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Bakıyorum da siz'li biz'li konuşmaya başlamışız (:
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

punisher1903

yendıgımız macın neyını tarsıyorsunuz anlamdım takım ıyı gıderken bu kotuleme ne?

delgado1008

[URL=http://img201.imageshack.us/my.php?image=josepguardiola85083t.jpg][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1921/josepguardiola85083t.jpg[/img]
[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/josepguardiola85083t.jpg/1/w300.png[/img]

[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2388/robertomancini280451096.jpg[/img]
[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/robertomancini280451096.jpg/1/w280.png[/img]

[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6817/vatrenoludilo171904080.jpg[/img]
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/vatrenoludilo171904080.jpg/1/w428.png[/img]
[/u]
Kaç gündür bişey yazmamak için kendimi zor tutuyorum mustafa denizli ne yapsa da boşuna gibi görünüyor sevemedi Beşiktaş taraftarı bu adamı bence sistemmiş tek fortvetmiş ertuğrulun hakkı yenmiş hikaye bize yukarda ki gibi adamlar lazım bence kanımız kaynamadı bu adama ağzıyla kuş tutsada nafile çünkü başka söyleyecek laf bulamıyorum adam takımı aldı neredeyse lider yapacak hala homurdanmalar yok cisse ne den oynamış holosko geç girmiş yusuf yaşlı nobre bobo beraber oynasın bi susun da ya burda ortam gerilsin diye yapıyorsunuz yada yine arda olayı gibi bi inatlaşma söz konusu[/url]
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

delgado1008

Sanki biri Sesimizi Duydu...

Hiç unutmam.

97 senesinin kışındayız.

Zemheri de zemheri.

Ben mazbut şarkıcı menajeri.

Toshack teknik direktör.

Serdar Bilgili genel sekreter.

Ertuğrul da liberoda.

Saatler tenha.

Uğdi karşımda bar kenarında.

Haydi Abbas"ı mırıldanıyor.

Bu şarkı mekandakilere "gidin" demek.

Benim telefon titreşimde.

Titriyor.

Açıyorum. Alo!

- Alen ben Serdar.

- Hayırdır abi sabah sabah.

- Uyku tutmamış, Toshack"a yapılanlara canı sıkılmış "Arkasında durmamız lazım" diyor.

Toshack"ın kaliteli bir adam olduğunu, birilerinin onu göndermek için düğmeye bastığını anlatıyor.

Ben de tribün olarak kendisini zaten sevdiğimizi, gereken desteğin daimi olacağını belirtiyorum.

Kapatıyoruz.

Verilen onca desteğe rağmen gitti Galli.

Scala"ya ur var dediler.

Daum"a kokainman.

Del Bosque"ye stajyer.

Tigana"ya biracı dediler.

Hepsi birer birer göndertildi.

"İyi"yi Beşiktaş"ta istemeyen bir sistem vardı.

Bu düzenek öğütme makinası gibi.

Bütün "iyi"leri bir bir yedi.

Taraftar bir kere bile faka basmadı.

Hepsinin değerini avucundaki alkışlarda sakladı.

Lakin bazı sinsi ve lobisel güçlerin ayak oyunlarına da engel olamadı.

Bunları niye anlatıyorum.

Anlatayım.

Sabahın 4"ünde bir kulüp genel sekreterinin bir tribün adamını arayıp da Toshack"a sahip çıkın kelamı ne ola ki.

Olası ihtimal, kuvvetle muhtemel

Sinsi,

Çiyansı,

Ve hayın,

Beşiktaş harici hiçbir düzeneğin oyununa gelmeyin kelamıdır.

Ve hatta

Entrikalaştırılan senaryoların Beşiktaş yönetimlerini çaresiz bırakmak amaçlı olduğunu en güvendiği Beşiktaşlıyla paylaşmasıdır.

Anlatıyorum.

Denizli"nin gelişine ben de sıcak bakmayanlardandım.

Kafamdaki kalıplaşmış yargılar beni hocanın soğuk tarafına itiyordu.

Lakin bir ara takımın aldığı başarısız sonuçlara rağmen ülkemiz medyasının Mustafa hoca"ya bir türlü ve her daim diş geçirememesini hayretle takip ettim.

Senelerdir en büyük eksiğimizi görmüş, bulmuş ve tamamlamıştık.

Liderlik vasfı.

Devamlı gülen yüz.

Umudun hiç kaybolmaması.

Ne olursa olsun basında Mustafa hocaya çok açık bir kredi bırakılması.

Dolayısıyla devamlı pozitif haberler.

Maç sonu yayıncı kuruluş ve Ömer abinin (Güvenç) önceki Beşiktaş antrenörlerine sorduğu tuzak soruları Mustafa hoca"ya "artık" soramaması.

Ve Beşiktaş tribünlerinin tecrübeli oluşu.

Hocayla hala mesafeli duruşu.

Çağrıldı, çağrılmadı polemiklerine girilmemesi.
(Kime kendimizi ispatlayacaksak!!!)

Futbolcu mu, hoca mı terazisinde hep hocanın ağır basması.

(Ki bana göre de bindiği dalı kesip de iyi olan oyuncusunu oynatmayan hoca olmaz.

Maç beğenmeyen ve maç seçen oyuncudur.

Onun için giden önceki hocalara yanmışımdır.)

Ve bunların totalinde başarının yakalanmak üzere olması.

Hepsi ama hepsi.

12 yıl evvel gelen telefonda gizlidir.

Alen MARKARYAN
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...