Ana Menü

Yeni Yönetim Mazbatalarını Aldı...

Başlatan unicorn, Ocak 29, 2007, 17:43:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Olağan Seçimli Genel Kurul'da 57. Dönem başkanlığına seçilen Sayın Yıldırım Demirören ve Yeni Yönetim Kurulumuz, bugün düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. 
Mazbata töreni Akaretler'deki Kulüp Binamızdaki Divan Kurulu Lokali'nde yapıldı. Mazbata törenine çok sayıda basın mensubu katıldı. Saat 14.00'te başlayan ve yaklaşık yarım saat süren mazbata töreninde Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören'e mazbatasını Divan Kurulu Başkanımız Sayın Şeref Nasır ile Kongre Divan Başkanımız Sayın Ali Riza Dizdar birlikte verdi. Daha sonra Divan Başkanlık Kurulu Üyelerimiz, Kongre Divan Kurulu Üyelerimiz ve Seçme Sicil Kurulu Başkanımız yeni Yönetim Kurulu üyelerimize mazbatalarını teker teker takdim etti.

Mazbataların dağıtılmasının ardından Başkanımız Yıldırım Demirören yaptığı konuşmayla yeni Yönetim Kurulumuz'a tüm Camiamız'ın destek olmasını istedi. Demirören, konuşmasında şunları söyledi: "Beşiktaşımız'a yakışır güzel bir Kongreyi geride bıraktı. Beşiktaşımız'ın bundan sonraki birinci hedefi daha büyük başarılara imza atmaktır. Tek gayesi tek yumruk olmaktır. Benim bütün Beşiktaş Camiası'ndan ricam yepyeni 18 tane arkadaşımızı önce tanısınlar, onların icraatlarını görsünler ve arkasında dursunlar ki başarıyı hep beraber kucaklayalım. Kongrede emeği geçen Sayın Kongre Başkanı ve bütün ekibine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun."

Resmi siteden alıntıdır...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

keskinli

hayirli olsun
Allah utandirmasin görevlerinde
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Hayırlısı olsun.. İyi niyetle Beşiktaşımızın başarısı için hareket edeceklerinden şüphem yok. Ama inşallah bu sefer başarırlar..
edit

carsi52

Bölünür senin için uykular!