Ana Menü

Facebook değişiyor

Başlatan NoPasaran, Mart 13, 2009, 13:28:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sosyal arkadaşlık sitesi Facebook kendini yeniledi. Artık giriş sayfasında, arkadaşlarınızın eylemlerini gerçek zamanlı olarak görebileceksiniz. Sosyal ağın planları arasında tasarımı yenileyerek, kullanıcılara daha fazla seçeneği gerçek zamanlı olarak sunmak yer alıyor.
Bununla ilgili Facebook Yönetiminin Yaptığı Acıklama ise şöyle:

Facebook'un Yeni Ana Sayfası
Ana sayfamızı, önemsediğin insaların neler yaptığını anlamanı kolaylaştırmak üzere güncelledik. Şimdi arkadaşlarının paylaşımları gerçek zamanlı olarak akacak, ayrıca orada görmek istediklerin konusunda artık daha fazla kontrolün var.
Filtreler
Önem verdiğin arkadaşlarının neler paylaştığı hakkında güncel bilgilere sahip olduğundan emin ol. Arkadaş Listeleri'ni kullanarak kendi filtrelerini oluştur. Fotoğraflar gibi, uygulamalara göre de filtreleyebilirsin.
Akış
Akış, arkadaşlarından gelen tüm paylaşımları sana gerçek zamanlı olarak gösterir. Bu senin, olan biten her şeyi sürekli takip etmeni sağlar. Burada kimlerin görüneceğini sen kontrol edebilirsin.
Yayıncı
Durumunu, fotoğraflarını, notlarını ve diğer içeriklerini akışın içinde yayınla. Yayınladıkların hem senin profilinde, hem de arkadaşlarının ana sayfalarında görünür.
Önemli Olaylar
Gösterilmiş olan fotoğraflar, etkinlikler, notlar ve kaçırmak istemeyeceğin birçok şey. Haberler, arkadaşlarının etkileşime geçmiş olduklarından seçiliyor.
Yayıncı hakkında daha fazla bilgi
Yayıncı, görüşlerini ve fotoğraf, not gibi içeriklerini yayınlamanı sağlar. Profilinde bir akışın var—Duvarın— ayrıca ana sayfanda da senin ve arkadaşların arasında devam eden güncel konuşmaları içeren bir akışın daha var.

13 MART TARİHİ YANİ BUGÜN HERKESİNKİ DEĞİŞECEK
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

Ben pek beğenmedim nedense.Belki biraz daha alışırsam...

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gürol

gün geçmiyor ki facebook sağını solunu sallamasın.
bıktırdı artık ha
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Cem Goren

gereksiz ve sacma olmus eskisi daha guzeldi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Eskisi bin kat daha güzeldi ya çok kötü olmuş
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gürol

ya istediğimiz temayı biz kullanabilsek
zoraki yenilik yapmasalar
ayar oldum iyice haa

volkan da devamlı bişiyleri değiştiriyor ama seçenek olarak bize hangisini kullanmak istersek kullanmamızı sağlıyor.facebook ali kıran baş kesen
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

sercAn1903

kötü oldu.ama fazla giren biri olmadığım için ne yapsalar umurumda değil :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

NoPasaran

MSNBC.COM zamanında değiştiğinde neler söylenmişti neler..

Rezil ettiniz siteyi diye..

Sonra zamanla yine dünyanın en iyi haber sitelerinden biri olduğu kabuıl edildi ve eskisini nasıl seviyordukl anlamadık dediler..

ntvmsnbc de öle.. Herkes eleştirdi ama bakıyorum çok daha güzel olmuş kullandıkça anlıyorum

face , eleştirileri biliyor ama kullanımı daha kolay ve güzel olmuş valla :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

punisher1903

alıstıgımız ıcın kotu gelıyor sımdı zamanla bunada alısırız ;)

Guti ORÇ.

ben alışmaya başladım bazı artıları var aslında alışmaya çalışıyoruz :D