Ana Menü

Erman Topoglu Allah Belanı Versin..

Başlatan fguldas, Şubat 21, 2009, 23:28:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fguldas

Bu aksam maratonu ızlıoum .Bobonun pozısyonuna geldı sıra. topuglu sansara 5 kere soruyor 'sivok nereye bakıyor?' diye . merak ettım bende baktım nereye baktıgını . Bu sırada goruntu sureklı tekrarlanıyor.Sansar da neyı sordugunu anlamadı ? nereye bakıyor hocam dedı. topoglunun cevabı yan hakeme bakıyor. yok boyle bır yalan. goz gore gore adam topa bakıyor.sivok  kafasını bıle cevırmedı yan hakeme . Boyle yalan soylenmezkı .
Serefsızlerın umrunda degıl hıcbırsey kendı tuttukları takımlar bıle adamlar parasını alıp catır catır yıyorlar.Isılerı artık sova dokmusler allah belanızı versın.

gürol

bobo değil sivoktu
ermanla da uğraşmaktan önümüze bakamaz olduk

bırakın ermanı şansalı lig tv yi şunu bunu

beşiktaşı destekleyin yeter
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

fguldas

besıktasın az desteklendıgınden hıc suphem yok. yeterınce destek alıyorlar. futbolcularda yonetımde
. kosteklere karsı onlem almamız lazım. bu taraftar cezalı ıken bıle takımını desteklemyı bılmıstır pankartlarıyla.

gürol

evet cezalı iken bile pankartlarımızla destek vermesini bildik ama mantıklı dönemlerimizdi o zamanlar.
bu sıralar neyi ne için yaptığımızı anlamış değilim

erman toroğlunun bugunki maraton programındaki yorumlarını bende sonuna kadar izledim ve eleştiriyi hakedecek birşey yapmadı

çarşıdan birisi soru sordu ermana gs nin rivadaki arazisinin iznini anıtlar kurulundan alması ve bjk nin stad için izin almamasını değerlendirmesini istedi o çarşılı arkadaş
ermanda verilmesi gereken cevabı verdi
ermanı desteklemiyorum ama sadece itiraz edeceğimiz zamanı iyi bilmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.

o söylediğin kösteklere karşı önlem alma çabasının zamanı şu anda değil.bu yönetimle asla değil
bu yönetim mhk yi federasyonu lig tv yi hedef gösterip çok değil 2-3 gün sonra laflarını yiyip hedef gösterdiği kişilerle samimi fotoğrafalrı çıkmış bir bir yönetimdir.
bu yönetim gider ondan sonra ne istiyorsan hepsi gerçekleşir.önce lafını yemeyen bir yönetim lazım.yani an itibariyle beşiktaş susma ve destekleme dönemine girmiştir bence.

erkann

Lig tv de dikkat ettim bizim maçlarda küfür olmussa yada bi hata yapmışsak uzun uzun konuşuluyor
galip geldiğimizde hemen geçiştiriliyor Beşiktaş düşmanı fener yalakaları erman sansar

NoPasaran

Fenerliler sevmez
Galatasaraylılar Sevmez
Trabzonlular İade eder
Beşiktaşlılar iade eder

Lig tv iyi yoldasın demekki...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Mantık şu mu
BüyükLerin suyuna gitmiyor kimsenin tarafında değiL o yüzden iyi yoLda..
böyLe dedin sanki :)

en bariz örneği
yahu Beşiktaş 100.yıLda her maçı yenerken bu adam çıkıp ağLadı paramızdan ediyor Beşiktaş dedi.
Şaka ya da gerçek bunu düşünüyor sonuçta.. DiyebiLcek tek şey var konuya
o da 'Amin' dir sadece
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

iyi guzel hosta
sımdı erman dedı dıye mı bız kotu oynuyoruz
hakem hatalarını 100.yılda yaratan lıg tv dır dogrudur
ama kotu oyun neyın eserı
bakın kac haftadır ıyı oynayınca karsılıgını alıyoruz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Şu forumda bu konuda yazanların %90 ı Beşiktaş hariç hiç bir maçı seyretmeyen hatta Beşiktaş maçlarını bile seyretmeyen insanlar  var..

4 büyüklerin tüm maçlarını izliyorum..En azından %90 ıknı izliyorum

Bugün Fener ve Trabzonuda izledim..

Önce Lig Tv konusu

Adamlar maçta küfür olursa sürekli kesiyorlar. Çünkü RTÜK ün emri var bu konuda zaten. gereksiz yüklenmiyorlar. Bazen annemler ile seyrediyorum ben maçı ve küfürlerden rahatsız oluyorum. Beşiktaş tirbünleri malesef en küfürbaz tribün ve kesmelerinde yerden göğe kadar haklılar. Ama kesince kızıyoruz neymiş gs etmiş onu kesmemiş. Bunu diyen adam GS maçlarını inanın seyretmiyor. onlardada kesiyorlar ancak bizimki kadar olmuyor çünkü onlar küfür az..

Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar konusu

Adamın huyu ve suyu bu. Doğruları söylüyor kaç senedir. Sen 15 senede 1 kez şampiyon olacaksın sana övgüler mi sunsun insanlar. Erman Toroğlunun takımınıda bilenler bilir ama neyse. Adamın yapısı bu zaten bu yüzden oralarda...

Birisi topoğlu der
Birisi doberman der
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Maratonu parsallemiş adamLar kafaLarına adam kesip biçiyorLar..
Sevmiyorum sevmeyeceğim bu budur yani o kadarda katıyım bu adamLara karşı.

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

gürol

türkiye liglerinde en fazla küfür ankaragücü maçlarında oluyor beşiktaş değil.
3 büyüklerin arasında da gs ile beşiktaş çekişiyor.

ermanın tuttuğu takım beşiktaş ile ankaragücü
beşiktaşı tuttuğunu şahsen biliyorum.118 de çalışan bir arkadaşımın annesi vardı zamanında.erman toroğlu aramış.ermana sormuş arkadaşımın annesi ve aldığı cevap beşiktaş olmuş.(10 sene belki de daha fazla zaman önce)

ama erman şu anda parayı nerden kazanabilecekse o takımı tutuyor.

erman haksız yada haklı demiyorum
tek dediğim şey herşeyi ermandan bulma alışkanlığımızı bırakmamız gerekiyor.

NoPasaran

Alıntı yapılan: gürol - Şubat 22, 2009, 01:51:49

ermanın tuttuğu takım beşiktaş ile ankaragücü
beşiktaşı tuttuğunu şahsen biliyorum.118 de çalışan bir arkadaşımın annesi vardı zamanında.erman toroğlu aramış.ermana sormuş arkadaşımın annesi ve aldığı cevap beşiktaş olmuş.(10 sene belki de daha fazla zaman önce)

:) Bunun doğru olduğunu bende birinci ağızdan biliyorum  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

yaa tamam işte senin samimiyetin oLduğundan geLmiş tutuyorsun bu adamı ;D
bu şakaydı tabiki (:

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

:D

İşim olmaz benim yorumcularla

Ama severim dinlemeyi ermanı :D