Ana Menü

Önümüzde duramazlar

Başlatan Simurg, Şubat 17, 2009, 19:15:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Önümüzde duramazlar
Perde arkası... Ümraniye'de futbolcularıyla toplantı yapan Mustafa Denizli çarpıcı sözler sarfetti:

Önümüzde duramazlar
           Futbolcularıyla bir toplantı yapan Mustafa Denizli, 'Trabzonspor gibi bir takımı ceza alanından bile çıkarmadınız. Bu kolay iş değil. Ancak işimiz daha bitmedi. Çok çalışmalıyız' dedi
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Trabzonspor karşısında sezonun en iyi futbolunu oynamalarına karşılık yine de sahadan beraberlikle ayrılmalarına aldırmıyor. Zira Denizli, dünkü antrenman öncesinde futbolcularıyla yaklaşık 20 dakika süren bir toplantı yaptı ve onlara teşekkür etti. Denizli, 'Bu ligde herkes herkesin ne olduğunu biliyor. Siz Trabzonspor karşısındaki futbolunuzla neler başarabileceğinizi herkese gösterdiniz. Elbette kazansak çok daha iyi olurdu. Ama böyle futbol oynamak da herkesin becerebileceği bir iş değil. Sizlere teşekkür ediyorum. Trabzonspor'u bırakın kendi yarı alanından, ceza alanından bile çıkarmadınız' dedi.

ÖNÜMÜZDE DURAMAZLAR
FutbolcularIna, Türkiye'deki şampiyonluk yarışının kesinlikle Beşiktaş'sız olmayacağını üstüne basa basa vurgulayan Mustafa Denizli daha sonra şöyle devam etti: 'Ben göreve geldiğim ilk gün de size inanmıştım, hala da inanıyorum. Türkiye'nin en kaliteli futbolcularısınız. Ancak sezon sonunda hak ettiğimiz yerde olabilmemiz için çok çalışmamız gerekiyor. Çok çalışıp, kazanmanın gereklerini yerine getirdikten sonra önümüzde kimsenin duracağına inanmıyorum. Bundan sonraki her karşılaşmada Trabzonspor maçındaki gibi oynayın yeter.'

l Saim BOZER

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

trabzon macinda oynanan iyi oyunla avunmayi birakip,bu fubolu nasil sürekli hale getiririz diye düsünmeye baslamak gerek
trabzon macida aklimizda konya macida aklimizda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

aquilas

ya benim anlamadığım bu işte konyaya çıkan topçuda ts ye çıkan adamlarda aynı niye hep aynı iştah olmazki elbette ki oynanabilir ve m.d neden hala bobo ve nobre ikilisini kullanmaz

+18 !