Ana Menü

yallah cinler yallah

Başlatan gürol, Şubat 16, 2009, 06:28:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

kendimi de dahil ederekten konuşuyorum biz neyin peşindeyiz?
birisi çıksın bana desin ki hata şurda...
yok hatayı bulamıyorum ben
ben ve diğer bütün beşiktaşlılar zamanında neler dedik;
*delgadosuz bu takım iyi oynamaz
*delgadoda topçumu yusuf ondan iyi
*bobosuz olmaz
*bobo iyi oynamıyor
*tek forvet olmaz
*taraftar takımı kötü yönde ektiliyor
*ertuğrulla bu iş olmaz
*mustafa denizli korkak
*s.engin varken şampiyonluk hayal
*holosko forvette oynamalı
*defansımız kötü
*forvetlerimiz çok iyi
vb...
bunların hepsini söyledik ama gördük ki istediğimiz ve istemediğimiz herşey denendi.delgadoya katlanmayı da yusufu yerine oynatmayı da holoskoyu sağ kanatta da forvette de oynatmayı bobolu başlamayı tek forvet çıkmayı çift forvet çıkmayı hatta 3 forvet çıkmayı bile denedik.taraftar olarak kötü yönde etkilediğimizi düşünüp pozitif hale geçmeyi de denedik.sinan engini de gönderdik.defansımız kötü diye sivok ve zapoyu aldık...yetmedi devre arasında defansif oyuncu diye ernst i de aldık.t.d miz kötü dedik değiştirdik türkiyede hücum futbolunu en iyi oynatan kariyeri çok iyi ve direct şampiyonluk yani sonuç adamını da t.d olarak takımın başına getirdik.
kısaca yapmadığımız birşey kalmadı...

öyle birşeyin içindeyiz ki artık burda en güzel yorum yapan kullanıcılar bile birgün bi yaptığı yorumun arkasında kalamıyoruz.kalamaz olduk.çünkü söylediğimiz herşey denendi.

nedir yanlışlık ???

bu yukarıda saydığım şeylerin hepsi denendi o yüzden boşuna yukarıda yazdığım nedenlerden birini söylemeyin.

varmı aranızda bir deha bir alim bir kahin bir bilgin bu beşiktaşın sorununun nerde olduğunu söyleyebilecek?

benim bir fikrim var ama önce sizin fikirlerinizi duymak isterim...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Gürol benden çok yaşayacaksın vallahi. Sabah tam böyle olmasada buna benzer bir konu açacaktım..

Hata birazda bizde başlığını koyarak..

Ben dünkü oyundan çıkacaktım. Trabzon teknik direktöründen, Erman şebeğine kadar dün herkes Beşiktaşımızın futbolunu öve öve bitiremediler açık konuşmak gerekirse. Ancak biz bununla gurur duymak gerekirken birimiz Hocaya, Birimiz Yusufa birimiz Nobreye sallaya sallaya bitiremedik.

Ya koymuşum Tek forvetine çift forvetine, başlarım bobosuna nobresine. Bu Takım Beşiktaş. Yeterki iyi oynasın Bobo değil yedek klubesinde isterse locada maç izlesin, bu takım şampiyon olsun Denizli değil Hoca klube bile sokulmasın umrumda değil..

Dün maçı izledim düğün çıkışından tekrarını gece. Gayet güzel bir futbol ve yapılması gereken herşey yapılmış. Daha ne olacaktı..

Neyse

Gürol dediklerini hepimiz yaşadık. İhsandan başka herkes burada Boboya sallıyordu daha bir kaç ay önce. Nobre halk kahramnı idi, Delgado yeteneksizdi, Holosko ve Bobo başlamalı idi vs vs vs

Daha geçen hafta Bobo ile başlayıp 0 pozisyona girdiğimiz maç sonrası Hangimiz Nobreyi aramadıkki.

Sorunu ben yazdım aslında 1 kaç hafta önce ama yanlış anlaşıldım biraz. Daha dk 30 "bobo bobo bobo" diye bağırırsan, burada orada sürekli sağlam denizli çekişmesi yaşatırsan,rüştü ve nobreyi içimize alamazsak, kiralık giden aydın ve batu için taraftarı ikiye bölüp takım içinde polemiklere neden olursan bu takımın şampiyonluğu zor gelecektir..

Düşünüyorum şimdi okul takımını. Sahada koşuyorsun koşuyorsun birden bir gol yiyorsun ve kenardan başlıyorlar "nurullah sahaya nurullah sahaya"

Ne düşünürsünüz içinizden hiç merak etmediniz mi? Nurullah için herhalde o gün bayramdır ya benim için. Çıksın oynasın lan nurullahınız demezmisiniz..

Bobo 2 gol attı diye sene başından beri kadronda olan adamları nasıl keseceksin futbolun yaradılışında varmı böyle bir olay. 2,3 hatta 5 maç daha oynayacak ve o şekilde formasını alacak ve almalı..Ancak saygı denen bişey. Bendede yok , sizde de yok..Rakip takımdada bu oluyor.O takımında başarısı zordur biraz hepimiz göreceğiz (fener)

Yukarda anlatmak istediğim futbolcularımıza inançtır. O inancı verdiğimiz zaman Beşiktaşın kötü bir kadrosu yok.İyi birde hocası var...

Yeterki inanç inanç inanç...

Fatih altaylı her zaman köşe yazısının altında ne zaman şöyle şöyel oluruz der ya

Bende deyim

Ne zaman Şampiyon oluruz
"Beşiktaşın yediği golden sonra zevk alan Beşiktaşlıların yok olduğu zaman"

;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

güzel yazmışsın volkan hatta yazının bazı yerleri varki benim yukarıda yazmak isteyipte unuttuğum yerleri doldurmuşsun (batuhan ve aydın) diyebilirim.

son zamanlarda öyle oldum ki her yazım bir diğeriyle çelişiyor bu beşiktaş beni alla bullak etti

aşağı yukarı aynı düşüncedeyiz sorunun nerede olduğu konusunda.ama ben sabırlı davranıyorum artık.şampiyonluk beklemiyorum.sadece bu kadroyu uzun zamandır bulamamıştık.bozulmasını istemiyorum tek istediğim istikrar ve iyi yönetim hem sportif iyi yönetim hemde idari iyi yönetim.

+18 !

dün maçı beraber izLediğimiz hatta maçta tanıştığım bir amcada bunu söyLedi..

meseLa serdar özkan dedi.. 1 yaLnış hareketinde aLdığı iLk tepki ananı avradını.. oLursa oLmaz..

hani biz BeşiktaşLıyız ya kimLiğimizi beLLi etmeye çaLışıyoruz dedi..

ve ordan bir abide fener taraftarı takımı yeniLdiğinde ağLıyor dedi.. peki biz,biz ne yapıyoruz..?

ben bunu söyLeyenLere karşı çok savunmuştum bizLeri ama artık bende anLadım biraz bizimde kafaLarımızın değişmesi gerekiyor..

carsi52

En başında bir kere DEMİRÖREN ile şampiyonluk hayal.
Birde futbolu bilmeyen adamı teknik direktör yaptı takımın başına bu yönetimle hayal yani.
Kim gelirse gelsin hayal !
Bölünür senin için uykular!

CR7

O futbolu bilmeyen adam fb ve gs'de şampiyonluk yaşamış
avrupa şampiyonalarına götürmüş milli takımı
senin yaşından çok futbolla ilgilenmiş
o adam futbolu bilmiyorsa sen,ben hiç kimse futbolu bilmiyor demektir.

ve konuya gelirsek

cidden kafaların değişmesi gerekiyor

örneğin maçta daha 15. dk Ernst'e başlıyorlar hiç birşey yapmıyor diye atmaya
herhangi bir adamın ayağına daha top gelmeden başlıyorlar sövüp saymaya
maçtan sonra da başlıyorlar takım iyi mi oynamış kötü mü oynamış bakmadan teknik direktöre sallamaya

asıl bunlar olduğu sürece biz şampiyon olamayız.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

Cem Goren

gurol abi volkan abi yazdıklarınızın hepsine katılıyorum ama abi şimdi herkes tartısıyor tek çift forvet ve herkes bjk çift forvet çıkmalıydı diyor ve haklılar nobre tek basına ne kadar etkili olabilir bi çift forvet çıksın bi gorelim nedir ne değildir sonra deriz hee adam haklıymıs tek forvet oynatmakta
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 16, 2009, 13:00:31
En başında bir kere DEMİRÖREN ile şampiyonluk hayal.

Demirören mi dedi M.D ye maça tek forvetle çık diye..Eğer yenseydik maçı, bunlar konuşulmayacaktı..

İşte ben bunu anlamıyorum..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

taraftar basariya ac,dolayislada her basarisiz bi sonucta söyle olsaydi,bu oynasaydi diyor
isimlerde önemli degil sistem önemli
besiktasin konumundaki bi takimda daha ofansif oynamali,sadece oynanan iyi bir mac gerideki kötü futbolu sildiremez
besiktasin bu sezonki tüm maclarina bakin,gercekci olun ve futbolumuzu degerlendirin
besiktasin oynadigi oyun göze hic hos gelmiyor,defans adamlarinin ve orta sahanin teknik kapasitesinin düsük olmasi forvette oynayanlari olumsuz sekilde etkiliyor
forvete ne ortadan ne kanatlardan top gelmiyor,tek forvet sisteminde bile forvetimiz sürekli orta sahada dolasiyor yada kanatlara kaymak zorunda birakiliyor
trabzon maci ümitlendirdi ama simdiye kadar oynanan kötü futbolu silemedi
besiktas mutlaka daha cok hücum oynamali,hocada artik bunu görmeli!

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

delgado1008

biraz önce bir programda ali ve feyyaz ı dinledim özellikle Alinin çok güzel tespitleri var şöyle diyor feyyaz ve ben kadroya girmek için 5 yıl bekledim eğer bizlere zamanında sabretmeyip gönderselerdi 3 yıl üst üste gelen başarılar olmazdı ve ekliyor futbolda aslında devamlılık önemli del bosque gönderilmeyip 4 sene takımın başında olsa şuanki durumdan çok farklı olmazdı Beşiktaş diyor(ki parasını peşin ödedik:))Bu soruyu mantıklı düşündüğümüzde belkide takımı 2. yada 3. senesinde şampiyon yapacakdı adam en azından en kötü şuanki durumda olurduk...şahsi görüşüm Kurtuluşun, Başarının ferguson gibi bir hocayla ve 5 yıl hiç bozulmayan kadroyla geleceğine inanıyorum onun dişında kim başkan olursa olsun hangi oyuncular gelirse gelsin futbolda zirveye oynayan takımın kimyasıyla her sene oynanmaz oynanırsa Beşiktaş camiasındaki kaos olur
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

gürol

@cem
cem bu sene beşiktaş en az 3-5 defa çift forvet çıktı.o zaman da gördük nasıl oynandığını.

bana göre sorun taraftarlardan yani bizden kaynaklanıyor
yani mustafa denizli hiç öyle kafasında bizim düştüğümüz çekişkilere düşmüyordur.biz konuşuyoruz diye dikakti çekiliyor bi taraflara.
bırakalım yapsın birşeyler

elimden gelse şu andan itibaren taraftarların m.d hakkında ve futbolcular hakkında konuşmasını yasaklardım.
fenerbahçede bizde sabırsız taraftarlara sahip takımlarız o yüzden bizlerin başarısı sadece istikrara bağlı.

bobo bobo bobo diye bağırdık ne oldu?ben size olanı söyleyim bu takımın patronu yani kararı verecek olan kişiye karşı boboyu kışkırtmış olduk.aralarındaki güveni sarstık.dengelerini bozduk.bobo artık çıkıp yedek kalacaksam bırakırım daha iyi diyor bizde alkış tutuyoruz.alkış tuttuğumuz şey aslında bobo mustafa denizliyi .... diye düşünüyoruz.bobosuz bu takım ek[otomatik editlenmistir] ama bobonun oynayacağı maç vardır oynamayacağı maç vardır.bunların kararını m.d verir.
adamın kılı ağırmış bu teknik direktörlük mesleğinde çalışa çalışa bizde çıkmış olmayan bilgimizle akıllar veriyoruz.

bırakın allah aşkına mustafa denzli gelse dese volkana ya sen bırak bu işleri ne biçim adminsin sen dese site böyle mi yönetilir dese haklımı?değil

bizde m.d hakkında konuşmakta haklı değiliz.

istikrar demek uzun zaman aynı şeyi yapmak veya aynı şeyi yapmaya yeltenmek demektir.bunun içinde uzun zaman aynı kişilerle çalışmak gerekir en başta.istikrarı yakalamak fedakarlıkla olur başka bişeyle olmaz.

BEN ŞAMPİYONLUK BEKLEMİYORUM artık.

bu takıma güveniyorum aralarında bazı çürük elmalar var olsa da zamanla gönderilir çürük elmalar bazıları da jübile yapar.ben sabretmek diyorum tek gereken şey.
o trabzonsporlular son 10 yılda hayatlarında hiç görmedikleri kadar kötü durumlara düştü.ligi orta sıralarda bitirdiler.ama sonra anladılar ve dediler ki bu takımın istikrara ihtiyacı var ve şampiyonluk beklememeyi öğrenmek lazım dediler.sonra başarı geldi.trabzon gibi küçük bir takımda bile başarı geldiyse bize avrupada bile başarı gelir.