Ana Menü

Korkak M.D

Başlatan eyup1903, Şubat 15, 2009, 21:22:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZLataN

İstatistik denen şey sadece matematiktir, futboL ise çok daha farkLıdır..
İyi, savaşçı bi stoper çok mücadeLe eden ve doğaL oLarak gördüğü kart sayısı biraz fazLa oLan stoper diye biLinir;
Ama Song bu yıL hiç kart görmemiş..Peki Song savaşmıyor mudur?
Yani 30 kornerden 1 goL çıkaran değiL, 5 kornerden 1 goL 2 tehLike çıkaran takım etkiLidir, yoksa sağLı soLLu 30 korner kuLLanmışın hepsi boş..
İstatisLikLere bakarak yorumLamamak gerek herşeyi..

NoPasaran

Alıntı yapılan: Buz - Şubat 15, 2009, 23:16:35
Biz şimdi bu hafta çok güzeL mi oynadık gerçekten :)
yahu trabzon bıraktı bizde topLa oynadık hepsi o, yoksa takım iyi feLan değiLdi bana göre, ayrıca beLLiki 1puanda yeter bana diye geLmişti ts ve hiçte üzgün göndermedik onLarı.

Gökhan güzel futbol oynarsan zaten rakip kötü pynar doğal olarak

Onlar ya kötüdür
Yada kötü oynamaya mecbur bırakılmıştır..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: yg1903 - Şubat 15, 2009, 23:24:42
ama doğru bu istatistikler hiçbir şey değil
lig de bitti burada
bir daha asla puan kaybı yapmaz bu trabzon ve sivas
mustafa denizli'ye yüklenmeye devam...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ZLataN

yenerr17

bugün kötü oynamadık iyiydik ama 2. yarı çift forvetle daha da iyiydik benim görüşüm bu.

carlito1903

Ne bu Serdar Özkan aşkı anlamıyorum ki...

Adam oynamıyor işte anlasana artık...

Bence bu maçta ki puan kaybının baş sorumlusu Denizli'dir, koca ilk yarıyı heba etti yanlış kadro tercihleriyle...

NoPasaran

Serdar Özkanı bi ben seviyorum bu forumda sanırım :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Serdar Özkan'dan çok güzel hikaye kahramanı olur, adı da; ''Serdar Özkan harikalar diyarında - Messi''

NoPasaran

Dikine oynayan takımında oyuncu yok..

Cesaretkli adam. Geeçn konya maçında bile oyunca girince değiştirdi takımı.

Sadece özgüven sorunu var o çocuğun bence.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Dikine oynasın abi oynama diyen yok ama bıraksalar 90 dakika topu kendinde tutacak, Hasan Şaş'tan ne farkı var bu adamın...

Adam olmaz böylesinden, kahraman olmaya çalışıyor...

NoPasaran

Batu yerine kiralanabilirdi aslında..

Bilmem yetenekli geiyor..

Burakta öyleydi..

Harcandı gitti..Buna bari yazık olmasın diyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Bu adamın hücum yönü iyi diyorlar ama hep defans ağırlıklı kadro çıkarıyor takımı nasıl iş anlamadım.
Since 1903

M34

Bence her iki yari da son zamanlarin en iyi futbolunu oynadik. Maci üstelik streamden izledim. Kalite pek iyi degildi; buna ragmen göze cok hos geldi. Istanbul'daki Liverpool maci aklima geldi.

Mustafa Denizli niye korkak anlamadim. Iki forvet cikmak demek, daha cok gol pozisyonuna girmek degil ki. Ya oyun kilitlense? Aklim almiyor ... Mustafa Denizli, Aragonez bilmiyorlar mi bunlari? Semih'e, Bobo'ya olan gicikliklarindan mi oynatmiyorlar? Vardir bi bildikleri ... Tek elestirim: Keske Delgado ile baslasaydi. Yusuf'u da duruma göre 60. dakikalarda oyuna alabilirdi ...

Song-Egemen ve Kalecileri cok iyidi dün. Trabzon kötü oynuyor ama. Ankargücünü de zar zor yendiler. Trabzon'dan korkmuyorum; cabuk puan kaybederler. Sivas'da tutunamaz. Bülent Uygun TV'ye cikmaktan rakiplerini analiz etmeye zaman bulmayabilir. Fener ve Galatasaray ile puan farki da 1 sadece. Hersey acik bence.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: M34 - Şubat 16, 2009, 03:55:37
Bence her iki yari da son zamanlarin en iyi futbolunu oynadik. Maci üstelik streamden izledim. Kalite pek iyi degildi; buna ragmen göze cok hos geldi. Istanbul'daki Liverpool maci aklima geldi.

Mustafa Denizli niye korkak anlamadim. Iki forvet cikmak demek, daha cok gol pozisyonuna girmek degil ki. Ya oyun kilitlense? Aklim almiyor ... Mustafa Denizli, Aragonez bilmiyorlar mi bunlari? Semih'e, Bobo'ya olan gicikliklarindan mi oynatmiyorlar? Vardir bi bildikleri ... Tek elestirim: Keske Delgado ile baslasaydi. Yusuf'u da duruma göre 60. dakikalarda oyuna alabilirdi ...

Song-Egemen ve Kalecileri cok iyidi dün. Trabzon kötü oynuyor ama. Ankargücünü de zar zor yendiler. Trabzon'dan korkmuyorum; cabuk puan kaybederler. Sivas'da tutunamaz. Bülent Uygun TV'ye cikmaktan rakiplerini analiz etmeye zaman bulmayabilir. Fener ve Galatasaray ile puan farki da 1 sadece. Hersey acik bence.

yazına hemen hemen katılıyorum, Fakat tek eleştirdiğin noktada Delgado-Yusuf konusuna katılmıyorum.. Denizlinin Dediğine göre; Delgado 45 dk oynayacak bile durumda değildi.. çok eksiklikleri var + sakatlıktan yeni çıktı..

Bazen ne yaparsan yap olmuyor bazen hesabı.. Futbol melekleri tarafımızda değildi ve berabere kaldık maalesef...
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

gürol

Alıntı yapılan: M34 - Şubat 16, 2009, 03:55:37

yazına katılıyorum yalnız biryerde farklı düşünüyorum.
kimin şampiyon olacağı konusunda
fixtürü iyice inceledim
2008-2009 sezonu şampiyonu sivasspor olacak bence.ikinci gs.üçüncü beşiktaş.
nedeni ise sivasın fixturu iyi
gs oynadığı zaman iyi oynuyor kolay puan kaybetmiyor
beşiktaş toparlar yarışın içinde olur ama tecrübesizliğimizden dolayı stressi kaldıramayız sonlara doğru
trabzonun fixturu çok zor ve trabzon bir balon ve balonların patlaması için sadece bir sigara izmariti yeter
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/