Ana Menü

Korkak M.D

Başlatan eyup1903, Şubat 15, 2009, 21:22:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: delgado1008 - Şubat 16, 2009, 23:40:33
şu 6 puanın bi takımı bir hocayı bir camiayı düşürdüğü duruma bakın ben korkak futbol filan anlamam kaç yıldır maç izliyorum  son 20 dak daki baskıyı hiçbir maçta görmedim Beşiktaş Türkiyede çok iyi top oynuyor denilen averajla 2 sıradaki takımı eziyor hala çift forvet den bahsediyorsunuz bütün bu yorumlar m.d'ye edilen hoca değildir ithamları sadece 6 puan içindir bu takım eğer ilk yarıda derbilerde biraz daha dikkatli olsa şuan liderdi benim ilk haftadan itibaren söylediğim bişey var (ilk yarının sonlarında gs nin çıkışıda dahil)bu ligde bizden iyi futbol oynayan takım yok bu takım bu ligi en kötü 2.sırada bitirecek bu hafta gaziantep maçında 3 puanla başlanır arkası gelir
@eyup1903 eğer gs inönüde bize fark atamazsa sende özür dileceksin forumdan unutma yazdığın mesaj aklımda

Demişsin ki 6 Puanın Kulübü Düşürdüğü Hallere Bak

Tek bişe söylicem
Namağlup Liderken Metalis Maçının Beşiktaşı Düşürdüğü Duruma Bak...

Cem Goren

Alıntı yapılan: eyup1903 - Şubat 16, 2009, 18:38:08
bazı arkadaşlardan hala bi özür bekliyorum
eyup abi eger ozuru benden bekliyorsan ben ozur diliyorum beraberlik dedin ve cıktı aslında senden pazar gecesi ozurde dilerdim ama eve gelince o kadar sinirliydimki bi an forumumuza ve kendime yaksımayacak kelimelerde bulunurum diye girmedim ama ozur hep aklımdaydı keske yanılsaydın be abi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Alıntı yapılan: SingahLi - Şubat 17, 2009, 16:25:10
Alıntı yapılan: delgado1008 - Şubat 16, 2009, 23:40:33
şu 6 puanın bi takımı bir hocayı bir camiayı düşürdüğü duruma bakın ben korkak futbol filan anlamam kaç yıldır maç izliyorum  son 20 dak daki baskıyı hiçbir maçta görmedim Beşiktaş Türkiyede çok iyi top oynuyor denilen averajla 2 sıradaki takımı eziyor hala çift forvet den bahsediyorsunuz bütün bu yorumlar m.d'ye edilen hoca değildir ithamları sadece 6 puan içindir bu takım eğer ilk yarıda derbilerde biraz daha dikkatli olsa şuan liderdi benim ilk haftadan itibaren söylediğim bişey var (ilk yarının sonlarında gs nin çıkışıda dahil)bu ligde bizden iyi futbol oynayan takım yok bu takım bu ligi en kötü 2.sırada bitirecek bu hafta gaziantep maçında 3 puanla başlanır arkası gelir
@eyup1903 eğer gs inönüde bize fark atamazsa sende özür dileceksin forumdan unutma yazdığın mesaj aklımda

Demişsin ki 6 Puanın Kulübü Düşürdüğü Hallere Bak

Tek bişe söylicem
Namağlup Liderken Metalis Maçının Beşiktaşı Düşürdüğü Duruma Bak...

Allah aşkına sen o namağlup liderlik varken şu maçtaki gibi bir maç izledin mi?
hatta geçen sezonu da dahil et
2-1 kazandığımız liverpool ve marsilya maçlarında bile bu kadar iyi futbol oynamadık
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

mustafa denizli turkiyeye kendini hucum futbolunun babası olarak tanıttı 3yersek4 atarız lafını herkese ogretti ama bu takım son 9 maçta sadece 9 gol attı

[KralKartal]

Yenemedikten sonra
ki en onemli rakibini
iyi futbol kotu futbol onemsizdir suan
Bu saatten sonra IYI futbol beklemiyorum
artik her mac 3 puan bekliyorum,
TS maci berabere bitecegini tahmin etmistim
Sayin M.D ile anca bu kadar,
pek birsey beklemiyorum,
3.olursak DUA edecegim, halada diyorum
bu adami getiren bu yonetimi allah bildigi gibi yapsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

evet iyi oyun bu saaten sonra birşeye yaramaz kotu oynarkende kazanmalıyız konya maçında olabilirdi mesela

ilhan mansız_melis

Önce Sağlam'a korkak dediniz gitti şimdi sırada Denizli mi var bırakın bu işleri biz çok iyi oynasaydık bile siz sırf inat olsun diye bile Denizli'yi eleştirecektiniz bence bu sezon gayet iyiyiz ve şampiyon olucaz siz de o gereksiz eleştirilerinizi keseceksiniz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

dun 2.yarı iyiydik çift forvetle daha iyiyiz bunu anladı hoca inş. vazgecmez kararından

Guti ORÇ.

çift forvet sistemi iyi umarım bu sistemden vazgeçmeyiz.

eyup1903

haftaya sahaya tek forvet olarak çıkacağız benden demesi bi maçlık göz boymadan sonra yine aynı tas aynı hamam yapacak değerli hocamız

Cem Goren

Alıntı yapılan: eyup1903 - Şubat 21, 2009, 16:53:22
haftaya sahaya tek forvet olarak çıkacağız benden demesi bi maçlık göz boymadan sonra yine aynı tas aynı hamam yapacak değerli hocamız
bende oyle tahmin ediyorum yine tek forvet çıkıp yine bizi kalp krizine sokacak

CR7

ilk yarıda da çift forvet oynuyorduk pozisyon var mıydı eyup1903?

saçmalamayın artık tek çift diye
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

yigit tek cift arasındaki fark pozisyon veya gol değil en azından adam fazla ilerde nobre tek oynadıgı zaman goruyoruz çok hırpalanıyor etkili olamıyor etrafında bir suru adam ts maçında gorduk nobreyi tutarlarken bobo çıktı golu attı benim anlatmak istedigim ve istedigim tek-çift bu yuzden