Ana Menü

Korkak M.D

Başlatan eyup1903, Şubat 15, 2009, 21:22:04

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

M.D'ye korkak demek yanlış olur.
M.D korkağın ALLAHI BE ALLAHI !

Tek kale top oynadık evet ama 2.yarı tek kale oynadık bobo ile delgado girdikten sonra..
İlk yarı bakın bakalım adam gibi kaç tane net pozisyonumuz var ?
Bölünür senin için uykular!

besikt-Ask

ligi şampiyon bitirirsek şimdi konuşanlar ne diyecek acaba.. sırf dedikleri olsun diye şampiyon da olmamızı istemezler bunlar ! her maç o topu oynasak yeter . isterse forvetsiz çıkarsın ama dünkü futbol hep devam etsin... lucescu zaten her maç 5 forvet çıkararak şampiyon yapmıştı  ;)
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

carsi52

Ligi şampiyon bitiremicemiz için hiçbirşey konuşamıcaz merak etme sen.
2.yarı bobo ile delgado girdikten sonra takım muhteşem oynadı ona göre.
İlk yarı kaç tane pozisyona girdik ?
Tam tersi o kadar defansla o kadar pozisyon verdik rakibe !

+18 !

ya ben sadece bir şey söyLeyecem bu konuda..

Sen Beşiktaş'sın yani büyük takımsın.. sen rakibinden değiL rakibin senden korkacak yani..

gürol

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 16, 2009, 13:22:49
Ligi şampiyon bitiremicemiz için hiçbirşey konuşamıcaz merak etme sen.
2.yarı bobo ile delgado girdikten sonra takım muhteşem oynadı ona göre.
İlk yarı kaç tane pozisyona girdik ?
Tam tersi o kadar defansla o kadar pozisyon verdik rakibe !

2. yarı daha iy oynadık ama ilk yarı da dediğin gibi değil olay.
trabzonun maç boyunca hiçbir tane atağı yok gol dahil atak bile sayılmazdı çünkü
4 pastan fazla üstüste pas veremediler maçı 2 defa 90 dakika izledim.ikincide dikkat edip saydım.
ilk yarı da net rakam veremem ama en az 3-0 olacak kadar pozisyon yakaladık.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

İlk yarı trabzonun 1 tane net bir pozisyonu daha var.
Hatta Umut'unda 1 pozisyonu var kontrol edebilse.
Beşiktaş'ın 3-0 olabilcek pozisyonlarını söylermisin allah aşkına bana ?
Yusuf'un girdiği pozisyon var kaleci ile hüseyinin çarpıştığı..
Maça tek forvet ile defansif çıkmanın zararı..
Bobo ile Delgado ile başlasaydı o atak gol bile olabilirdi..
Bu beraberliğin sorumlusu sayın DENİZLİDİR !

CR7

Bu tek forvet çift forvet mevzusunda bir şey söyleyeceğim

korkak olmayan t.d ersun yanal 2 forvet çıktı maça gökhan ünal-umut bulut 2lisiyle

Peki ne oldu?

adamlar sahalarından çıkabildi mi?
çıkamadı
halbuki sizin mantığınızla çift forvet oynayan takımın bizi sahamızdan çıkarmayıp gol şov yapması gerekir ve bizi farklı yenmesi gerekirdi.
Bu neden olmadı?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

gürol

maça çift forvet başlasaydı oyun sıkıştığında yapacak hamlesi kalmazdı.
bu beraberliğin sorumlusu futbolun adaletsizliği
bu maçın bu kadar güzel olmasının sebebi mustafa denizli oldu bu sefer ama tabi ne zaman ne olacağı belli değil burası beşiktaş bir günümüz diğeriyle bir değil

umutu bir pozisyonu var kontrol edebilse demişsin.o dediğin pozisyonlardan bizim nerdeyse rüştü bile yakalayacaktı bu maçta...

eğri oturalım doğru konuşalım haklının hakkını verelim.bu fotbola karşı karşımızda trabzon hariç kim olsa fark olurdu.egemen song çok iyi ikili.ki onlara rağmen fark olabilirdi bu maçta.

be artık bu saatten sonra demirörenden başka kimsenin istifasını yada gönderilmesini istemiyorum.bence kurulan kadro güzel.tek eksiğimiz istikrar.
istikrarı da ancak ve ancak bu takımdan şampiyonluk beklemezsek yapabiliriz.bırakalım kendi hallerinde yapsınlar bişeyler.iyi de olsa kötü de olsa alkışlayalım

ben bundan sonra böyle yapacam.takımdan da şampiyonluk beklentim yok
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

eyup1903

tek bi soru soracağım madem korkak değildi neden ikinci yarıda çıkardığı kadroyu maç başlarken çıkarmadı  ikinci yarıda ki kadro ilk yarıda çıksa trabzon u gole boğardık düşünün olmak yada olmamak maçı ve 6 defansif yönü yüksek oyuncuyla sahaya çıkıyorsun entresan değil mi

sametx

Alıntı yapılan: SingahLi - Şubat 15, 2009, 21:57:17
Alıntı yapılan: djinonu - Şubat 15, 2009, 21:43:48
beyler birakin takim elden gitmis daha ne yapabilirsiniz???

md ve yd ye destek olmayarak maçtan sonra alkışlamayarak takımı kurtarabiliriz

yd nın yerıne gecebılecek bırı varmı acaba baktıgın zaman bırı gecsın 40 gun 40 gece bayram yapıcaz sakaryada md dıyosan yapcak bısı yoh zamanında ertugrul saglamı elestırmıcektıler 2010 a kadar beklıcez baska bısı yok arkadaslar
sametx

Cem Goren

evet bu seneki en iyi maçımız iyi oynadık ama korkaksın kardeşim korkak en basından cıkacaktın çift forvet ve bence 30.dakikada maç kopacaktı buna adımın cem old. kadar eminim bunu sokaktaki çocuk gordu ama m.d. goremedi
bravo :alkis :alkis
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

bazı arkadaşlardan hala bi özür bekliyorum

delgado1008

şu 6 puanın bi takımı bir hocayı bir camiayı düşürdüğü duruma bakın ben korkak futbol filan anlamam kaç yıldır maç izliyorum  son 20 dak daki baskıyı hiçbir maçta görmedim Beşiktaş Türkiyede çok iyi top oynuyor denilen averajla 2 sıradaki takımı eziyor hala çift forvet den bahsediyorsunuz bütün bu yorumlar m.d'ye edilen hoca değildir ithamları sadece 6 puan içindir bu takım eğer ilk yarıda derbilerde biraz daha dikkatli olsa şuan liderdi benim ilk haftadan itibaren söylediğim bişey var (ilk yarının sonlarında gs nin çıkışıda dahil)bu ligde bizden iyi futbol oynayan takım yok bu takım bu ligi en kötü 2.sırada bitirecek bu hafta gaziantep maçında 3 puanla başlanır arkası gelir
@eyup1903 eğer gs inönüde bize fark atamazsa sende özür dileceksin forumdan unutma yazdığın mesaj aklımda
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

NoPasaran

Bu denizliden alıp veremediğiniz ne yahu merak ediyorum..

Yenilsede konu açsak diye düşündünüz ama konu elinizde patladı kanımca  :D

Böyle korkaklığa can feda  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

besikt-Ask

inancı bitmişler..dualarınızı eksik etmeyin kötü oynamamız için antepe de puan kaptırmamız için ! dedikleriniz olsun m.d kötü olsun.. çünkü sizin haklı çıkmanız beşiktaşımızın şampiyonluğundan daha önemli.... >:(
sAgoPa-mAsKeLi BaLo