Ana Menü

Bekleyin Ağzımızla Kuş da Tutacağız!!! (toplam fark: 10) alıntıdır

Başlatan Cem Goren, Şubat 02, 2009, 16:50:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Merhaba arkadaşlar;

Malum nedenlerden dolayı ilk yarıyı 6. sırada tamamlamıştık hatırlarsınız.

Şöyle bir baktığınızda

16. Hafta Sonunda

1. Sivas 34 (6 Fark)
2. Trabzon 34 (6 Fark)
3. Galatasaray 33 (5 Fark)
4. Fenerbahçe 32 (4 Fark)
5. Ankaraspor 30 (2 Fark)
6. BEŞİKTAŞ 28

Üstteki 5 takımla aramızdaki fark toplam: 23

Ne dedi o zaman tüm basın ve sözde yazarlar?

"Beşiktaş 6. ama üstteki tüm takımlarla arada puan farkı var"

ve biletimizi hemen kestiler; "BEŞİKTAŞ şampiyon olamaz!!!"

Peki 17. hafta sonunda ne oldu?

1. Sivas 37 (6 Fark)
2. Trabzon 35 (4 Fark)
3. Galatasaray 33 (2 Fark)
4. Ankaraspor 33 (2 Fark)
5. Fenerbahçe 33 (2 Fark)
6. BEŞİKTAŞ 31

Ne oldu üstteki 5 takımla aramızdaki toplam fark: 16

Pekii ne dedi yine BEŞİKTAŞ'a gönül verenler dışındaki herkes?

"BEŞİKTAŞ iyi top oynamıyor, 1 golü bile Denizlispor attı!!!"

Gelelim bugünki maçımızdan sonraki 18. hafta sonuna

1. Sivas 38 (4 Fark)
2. Trabzon 38 (4 Fark)
3. Galatasaray 36 (2 Fark)
4. Fenerbahçe 34 (0 Fark)
5. BEŞİKTAŞ 34

aa ne garip üstteki takım sayısı 4'e düşmüş, hatta bir tanesi ile arada sadece 2 gol averaj farkı var... aradaki toplam fark: 10

topu topu 2 haftada herkesin üstüne basa basa söylediği toplamdaki 23 puan, 10'a düşmüş ve takım herkese inat çatır çatır top oynuyor, 2009 yılındaki resmi tüm maçlarını kazanmış...

vee peki ne diyecekler yarın ve sonraki gün yine çok bilmişler???

"BEŞİKTAŞ çok gol kaçırıyor, daha sağlam takımlarla yaptığı maçlarda zorlanır"

bekleyin çok bilmişler;

YAKINDA AĞZIMIZLA KUŞ DA TUTUP,
inadına söke söke ŞAMPİYON olacağız...
   neden actıgımı bilmiyorum ama yazı çok hosuma gitti sizinde ilerdeki haftalar hakkında dusuncelerinizi merak ettim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

bence;

oynadığımız oyun günden güne göze hoş geLiyor..

ernst gibi bir futboLcu aLdık.. uyum sürecini çabuk atLatırsa çok yerinde bir transfer..

yavaş yavaş taşLar yerine oturuyor gibi.. ama şampiyonLuğu derbiLer ve trabzon maçı beLirLeyecek..

YüksekLere kanat açmanın vakti.. eğer abuk sabuk puanLar kaybetmezsek şampiyonLuk çok uzak değiL..

cinc

Biz çatır çatır top mu oynuyoruz..? Şu dünyada karamsar olamycagm tek şey Beşiktasımın basarısıdır..Ama ben hakkaten antalya macından sonra konyada kesin 3 puanı alırız diyemiyorum ne yazık ki.. :(
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

Cem Goren

Alıntı yapılan: +18 ! - Şubat 02, 2009, 16:54:55
bence;

oynadığımız oyun günden güne göze hoş geLiyor..

ernst gibi bir futboLcu aLdık.. uyum sürecini çabuk atLatırsa çok yerinde bir transfer..

yavaş yavaş taşLar yerine oturuyor gibi.. ama şampiyonLuğu derbiLer ve trabzon maçı beLirLeyecek..

YüksekLere kanat açmanın vakti.. eğer abuk sabuk puanLar kaybetmezsek şampiyonLuk çok uzak değiL..

işte kaybetme iht. old. bir maç konya deplasmanı her ne kadar kolay diyenlerde olsa zor bi donemec bu maçı kazanıp tese onune moralli çıkmamız lazım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

Alıntı yapılan: cinc - Şubat 02, 2009, 16:58:22
Biz çatır çatır top mu oynuyoruz..? Şu dünyada karamsar olamycagm tek şey Beşiktasımın basarısıdır..Ama ben hakkaten antalya macından sonra konyada kesin 3 puanı alırız diyemiyorum ne yazık ki.. :(
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

+18 !

Alıntı yapılan: cinc - Şubat 02, 2009, 16:58:22
eğer Lafın banaysa çatır çatır top oynadığımızı söyLemedim.. sadece iyiye yakın bir performans gösterdiğimizi söyLedim..

konya zor bir depLasman eLbette kesin diyemezsin..

RCA

takımına güvendikten sonra her maça çık yeneriz dersin kaybet veya yen farketmez dersin ben çok demiştim zamanında haklıda geldim haksız da..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ersin Develi

İyi de Değişen ne Oldu ? Sağlam döneminde Beşiktaş Kötü oynuyor Denildi ama O Maçlarda Uykum Gelmiyodu benım En Azından...Şimdi ne değişti Kötü oynuyoruz Yemin ederim Denizli ve Antalya maçlarında uykum geldi benım Hakemin uzattığı 3 dk o kadar uzun geldi ki bana her neyse değişen ne oldu dedim Sağlam döneminde i.b.b hakem hatasını saymazsak kaybedilen 2 puan vardı şimdi ise 16 puan var ruhsuz bi takım var kişisel yeteneklerle maçı alıyoruz.Neden hala kendimizi kandırıyoruz ki Bugun senden üsteki takımların hiç birinden puan alamamışsın 14 ve 15 sıradaki takımlara birer gol atıyorsun,ne yazık ki m.d gibi nutuk atmaya başladı taraftarda neymiş efendim 16 hafta rakiplerimiz puan kaybedecekmiş ee kardeşim rakiplerimiz hep birbiriyle oynadı zaten bunu söylemek için 6 yaşında olmak yetiyor.haftaya konya dan şüpheli bi şekilde 3 puan alacağımızı söyleyebiliyorum peki ya ondan sonraki trabzon maçı veya sivas maçı kayseri maçı ankara maçı ?

carsi52

Bölünür senin için uykular!

cinc

Yok kardeşim lafım sana değildi yazıda biraz abartılı geldi bana da ondan.. ayrıca sadece konya maçı olarak sınırlamamak gerekir konyadan sonra trabzon antep vs.. daha güçlü ekiplerle oynaycz ve bu futbolla işimiz gerçekten zor söylemek istediğim buydu..
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

keskinli

ortada cokta net olmayan bi görüntü var
yarista rakiplerimize yaklasdik puan durumu olarak ama oyun olarak cok gerilerdeyiz
maalesef hic güven vermiyor takim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin