Ana Menü

Nobre "Ayrıldığım eşle nikah olmaz"

Başlatan Simurg, Ocak 30, 2009, 09:50:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bizi bırakmayın
BEŞİKTAŞ'ın iki Brezilyalısı Bobo ve Nobre Antalyaspor maçı sonrasında transfer dedikoduları ile ilgili soruları yanıtlarken

Bizi bırakmayın
Beşiktaş'ta sözleşme uzatması gündemdeki kaptan Nobre ile teklifler alan Bobo, "Bir yere gitmek istemiyoruz. Bunun düşünülmesi bile bizi kırıyor, üzüyor. Bu yıl teknik direktör Mustafa Denizli ile birlikte şampiyonluk ipini göğüslemek istiyoruz" dedi.

BEŞİKTAŞ'ın iki Brezilyalısı Bobo ve Nobre Antalyaspor maçı sonrasında transfer dedikoduları ile ilgili soruları yanıtlarken, siyah beyazlı kulüpten ayrılmayı düşünmkediklerini söyledi. İki futbolcu, "Beşiktaş'tan bir yere ayrılmak istemiyoruz. Bunun düşünülmesi bile bizi kırıyor, üzüyor. Beşiktaş Yönetimi bizi bırakmasın. Bu yıl teknik direktör Mustafa Denizli ile birlikte şampiyonluk ipini göğüslemek istiyoruz. Takımdaki birliktelik muhteşem. Arkadaşlarımızla hedeflediğimiz yıla emin adımlarla ilerliyoruz" dedi.

Çok teklif geldi

Bobo sezon başından bu yana hakkında çıkan transfer dedikodularından yakınırken söze başladı... "Evet, bu sezon gündemde transferlerim konuşuldu. Gideceğim gündeme getirildi. Futbolum ve gollerim hep arka plana itildi. Kazakistan'dan tutun, Fransa, Katar gibi önemli takımlardan teklifler geldi, bu doğru. İyi ve başarılı bir golcü için böylesi teklifler gurur verir.

Hedeflere yakınız

Ancak 2011 yılına kadar sözleşmem var. Kulübümün menfaatleri her şeyin önünde gelir, ama başkanımız Yıldırım Demirören'e şampiyonluk sözümüz var."

Beşiktaş Futbol Takımı'nın forvette hiçbir sıkıntısı olmadığını dile getiren Bobo konuşmasına şöyle devam etti: "Türkiye'de forvette etkili önemli isimlere sahip tek takım Beşiktaş'tır. Antayaspor özellikleri olan önemli bir ekip olmasına karşın attığımız goller zorlukları aşabildiğimizin göstergesidir. Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nda hedeflerimize rakiplerimiz kadar yakınız. Hatta daha avantajlıyız."

Beşiktaş'ta kaptanlık yapmanın gururunu yaşadığını söyleyen Nobre ise sezon sonu mukavelesinin sona erecek olması nedeniyle önümüzdeki hafta İstanbul'a gelecek menajeri Juan Figer'in yönetim kurulu ile anlaşacağına inandığını kaydederek düşüncelerini şöyle açıkladı: "Ben bu saatten sonra Fenerbahçe'ye gitmem.

F.Bahçe'ye gitmem

Bir söz vardır, insan ayrıldığı eşi ile tekrar nikah tazelemez. Beşiktaş'tan kesinlikle ayrılmak istemiyorum. Yönetim isterse futbolu bırakma noktasına kadar imza atarım."

Beşiktaş'ta futbol takımında her oyuncunun gol atma şansının bulunduğuna dikkat çeken Nobre, "Beşiktaş tarihinin en renkli golcülerine sahibiz. Bobo'suz forvet düşünmek istemiyorum. 2009 yılında çok iyi hava yakaladık. Takım olarak başarıya kenetlendik. Bobo'nun Antalyaspor maçında attığı iki gol bu sezonun bereketli geçeceğinin habercisi" dedi.

İsmail ER-Hürriyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Beşiktaş'ta kaptanlık yapmanın gururunu yaşadığını söyleyen Nobre ise sezon sonu mukavelesinin sona erecek olması nedeniyle önümüzdeki hafta İstanbul'a gelecek menajeri Juan Figer'in yönetim kurulu ile anlaşacağına inandığını kaydederek düşüncelerini şöyle açıkladı: "Ben bu saatten sonra Fenerbahçe'ye gitmem.

F.Bahçe'ye gitmem

Bir söz vardır, insan ayrıldığı eşi ile tekrar nikah tazelemez. Beşiktaş'tan kesinlikle ayrılmak istemiyorum. Yönetim isterse futbolu bırakma noktasına kadar imza atarım."

:alkis
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Alp Erdem

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Guti ORÇ.

2side çok iyi oyuncular umarım uzun zaman bizle kalırlar. :alkis :alkis