Ana Menü

Kartal'a Seric Müjdesi

Başlatan carsi52, Ocak 27, 2009, 11:43:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Beşiktaş'ın göndermek için uzun süredir uğraştığı Seric'in yol ayrımında. Denizli'den aldığı izinle ülkesine giden Hırvat futbolcunun Hajduk Split ile anlaştığı iddia edildi.   Beşiktaş'ın sezon başında transfer ettiği ancak bir türlü verim alamadığı Anthony Seric'in, siyah-beyazlı takımdan ayrılmak üzere olduğu kaydedildi.

Ligde Denizlispor'la oynanan ve 1-0 kazanılan maçtan sonra teknik direktör Mustafa Denizli'den aldığı izinle ülkesine giden Hırvat oyuncunun, futbola başladığı kulüp olan Hajduk Split'le anlaştığı ve sözleşme imzalayacağı öne sürüldü.

Seric'in transfer edildiği dönemde Beşiktaş menajeri olan Sinan Engin, "Gordon Schildenfeld'e göre Maradona'yı aldık" açıklamasında bulunmuş ve uzun süre gündemi meşgul etmişti.

Öte yandan sözleşmesini hala uzatmayan Nobre için Beşiktaş'ın elini çabuk tutmaması halinde eski kulübü Fenerbahçe'nin devreye gireceği ve Bobo ile Delgado'yu da Fransız kulübü Saint Etienne'nin ciddi biçimde istediği siyah-beyazlı kaynaklardan sızan bilgiler arasında.

Kaynak: Sabah
Bölünür senin için uykular!

kartalpenchesi

sabah sabah ne güzel bir haber :)
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Alp Erdem

+18 !

gitsin bari yabancı futboLcu kontenjanını doLdurmasın..

eRe

gıtsınde havalanında vurun dıyelım bızde bıraz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

yenerr17

ohh be sonunda güzel bi haber.

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

adamı aldık futbol hayatını bitirdik transfer ziyanı yaptık elimizde kaldı odemesini aldı yedek kulubesini hem kendi hemde bizi açımızdan işgal etti ve gitti ohh be diyemiyorum çünkü yazık oldu oynayamayacagını bildigi halde geldi yoneticilerede iyi bir ders oldu artık bakmadan gormeden oyuncu almazlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

Alıntı yapılan: cem_goren - Ocak 27, 2009, 16:02:56
adamı aldık futbol hayatını bitirdik transfer ziyanı yaptık elimizde kaldı odemesini aldı yedek kulubesini hem kendi hemde bizi açımızdan işgal etti ve gitti ohh be diyemiyorum çünkü yazık oldu oynayamayacagını bildigi halde geldi yoneticilerede iyi bir ders oldu artık bakmadan gormeden oyuncu almazlar

bence futbol hayatı bıten bırını aldık!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

bende onu soyluyorum zaten yonetim artık adam gibi takip etsinde iyi oyuncu alsın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Ya bu adamın kötü olduğunu bile bile nasıl alıyorlar şaşıyorum yaramıyacağı baştan belliydi işte...
Since 1903

K.D

iyi olmuş gitmeside bişey sorucam cisse verildiği kadar bu adama da şans veriseydi nolurdu???
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)