Ana Menü

"Beşiktaş'ı rezil edeceğim"

Başlatan eRe, Ocak 23, 2009, 12:39:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ın, İsveç'in Hammarby takımından kiraladığı genç Erkan Zengin'in menajeri Oliver Cabrera, 50 bin dolarlık komisyonuna 'red' cevabı alınca tehditleri savurdu.   Beşiktaş'ın yabancı transferler konusunda menajerler yaşadığı sorunlara bir yenisi daha eklendi. İsveç'in Hammarby takımından kiralanan Erkan Zengin'in menajeri Oliver Cabrera, Siyah-Beyazlılar'ı ağır bir dille suçlayarak tehditler savurdu. 50 bin dolarlık komisyonluk tutarı için Başkan Yıldırım Demirören'den 'red' cevabı alan Cabrera, "Ben böyle kulüp görmedim. Beşiktaş'ı İsveç basınına rezil edeceğim" diye konuştu.
Para yoksa faks da yok  Cabrera, Hammarby Başkanı Michael Andersson'a da "Kiralama bedeli 100 bin euroyu size ödeyeceklerini de sanmam. Para yoksa kiralama faksını göndermeyin" dedi. Bu arada Erkan'ın Konya ve Kocaeli tarafından istenmediği belirtildi.
Kaynak : Takvim
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Kaynak:Takvim

Ben pek inanmıyorum açıkçası..
Böyle bişey varsada ne diceğimi şaşırdım.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

ateş ve cürmük olayı geldi aklıma
ki yalan olduğunu düşünüyorum en azından kendi çıkarı için böyle konuşmaz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Mattech

Zaten oyuncunun kulubune 100 bin euroyu ödenemedi ve lşisansı cıkmadı bunamı para verecekler..  bide zaten Suan Rezil durumdayız bundan ötesi ne olacak
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Lan sen kimsin ki ya..

Güldürdü beni.. Şakacı!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..