Ana Menü

Erkan Kartal oluyor!

Başlatan eRe, Ocak 15, 2009, 14:23:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

İsveç spor gazetesi Sport Bladet, Hammarby takımında oynayan Erkan Zengin'in Beşiktaş ile 5 milyon kron'a (500 bin Euro) anlaştığını ve cumartesi günü İstanbul'a gelerek kendisini Beşiktaşlı yapan imzayı atacağını yazdı.  İsveç' in büyük spor gazetesi Spor Bladet' te göre Hammarby'li futbolcu Beşiktaş'tan 500 bin Euro alacak. 23 yaşındaki Türk asıllı futbolcu, sadece bir defa 17 yaş Türk Milli Futbol Takımı'nda oynadı ve bir daha aranmayınca İsveç Milli Takımı'ndan teklif aldı ve orada İsveç 23 yaş Milli Takımı'nda forma giydi.  Bu transfer olaylarından "hiç haberim yok" diyen Zengin, "Bütün işlerimle menajerim ilgileniyor" açıklamasını yaptı. Erkan Zengin'in menajeri Patrik Mörk ise, "Beşiktaş ile anlaşmaya vardık. Başka yorum yapmak istemiyorum" dedi.  Hammarby Kulübü Başkanı Michael Andersson da, Erkan'ın transferi ile ilgili "Bu satış işleri öyle kolay olmuyor. Tranfer sonuçlanmadan konuşmak istemiyorum" şeklinde konuştu.  Bu arada, bir çok Türk asıllı futbolcu Hammarby kulübünde forma giyiyor. 
15.01.2009
Kaynak : İHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

Benim kendisini iki-uc defa canli izleme firsatim oldu, Hammarby nin sag acik oyuncusu, hizli, ayrica kosarken kafasini kaldirip saga sola bakabilecek ve ona göre pas verebilecek bir oyuncu. 1985 dogumludur.4 kardesler bildigim kadariyla.
9 yasindan beri Hammarby takiminda bulunuyor, ilk defa 19 yasindayken A-takiminda oynadi.

Serdar Özkandan tek ama en buyuk farki son paslari cok daha iyi. Takiminda devamli oynayan bir oyuncu. Isvec ligi kasimdan beri tatilde , son iki haftadir sezon öncesi antremanlari basladi, ligler hava sartlarindan dolayi nisanda basliyor her sene.

Erkanin Besiktasla ilk defa adi Isvec basininda bu yaz cikmisti.
Yani bence coktandir bizim takim bunla ilgileniyor.
http://www.fotbollsexpressen.se/Allsvenskan/1.1277225/spioner-pa-plats-ska-kolla-erkan-zengin

Solariumdan cikmayan, duz perma saclari ve de hakemlerle ugrasan , halk diliyle tabiri caiz ise biraz artist bir oyuncudur, Beckhamvari bir tiptir.

Buda ligtvnin yayinladigi röportaji;

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=51206
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Senin dediğine göre abi..
Bu adamı istanbul bozar :D
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

naanreelburn

parc_y

ben böyle adamları tutarm BOBO gibi tello gibi olabilirler EKREM gibi şans tanımak lazım sonuçta kiralık

IL Capitano

Aslinda yaziyimmi yazmiyim diye biraz tereddut ettim ama Erkan zenginin cocukluk arkadaslarindan birinin anlattigina göre Galatasarayliymis.

Isvecteki forumlardada Galatasarayli oldugu yaziyor.

eRe

suan beşiktaşta oynayan kac oyuncu besıktaslı kı abı
cokta onemlı bı halı kalmadı bu durumun
www.erdemeksi.com

Guti ORÇ.

bosver cem abi Beşiktaşlıyım diyenleride görüyoruz...

IL Capitano

Haklisiniz valla, bugunde baska biri kendisini cok iyi tanidigini vede Erkanin butun ailesinin Besiktasli oldugunu yaziyor..

Neyse önemli olan formayi giyince ne yapacagi..

carsi52

Galatasaraydan gelmedi..
İnşaallah gerçek Beşiktaşlı gibi oynar formanın hakkını verir.
Bölünür senin için uykular!

eRe

Erkan Zengin İstanbul'da
Beşiktaş'ın devre arası transfer döneminde Yusuf Şimşek'in ardından kadrosuna kattığı Erkan Zengin, bugün akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Türk asıllı genç oyuncu, menajerleri ve babasıyla Stockholm'den saat 19.00'da İstanbul'a geldi. Beşiktaş'a transferinin ardından ilk röportajını DHA'ya veren 23 yaşındaki genç oyuncu, çok heyecanlı ve çok mutlu olduğunu ifade ederek, doğuştan Beşiktaşlı olduğunu, küçük yaşlardan bu yana ailece siyah beyazlı takımın taraftarı olduklarını söyledi. Erkan ayrıca küçükken yüzünü siyah beyaza boyadığını da sözlerine ekledi. Erkan, şöyle konuştu:
"Benim için ani bir transfer oldu, ama mutluyum. Elimden geldiği kadar Beşiktaş'a hizmet etmeye ve iyi işler yapmaya çalışacağım. Küçüklüğümden bu yana ailece Beşiktaşlıyız. Ben de Beşiktaşlıyım. Küçükken yüzümü siyah beyaza boyardım."

"HEM SAĞ KANATTA, HEM DE ORTA SAHADA GÖREV YAPABİLİYORUM"

Genç oyuncu hem sağ kanatta, hem de orta sahada görev yapabildiğini belirterek, "Çalım atmakta ve teke tek adam geçmekte başarılıyımdır. Sağ kanat dışında orta sahada da görev yapabiliyorum. Hem hücuma yönelik, hem de defansıf olarak oynabilirim. Yani hocamın görev verdiği her yerde oynarım. Benim için problem olmaz" dedi.

Erkan, büyük bir takıma geldiğinin farkında olduğunu ve Beşiktaş'ta oynamaktan gurur duyacağını da vurgulayarak, "Çok büyük bir kulübe geldim. Hammarby'den sonra Beşiktaş'ta oynayacak olmaktan gurur duyuyorum. Mustafa Denizli ile telefonla konuştum. Benim transferim hakkında olumlu konuştu. Bu durum da beni mutlu etti" diye konuştu.

"ÇOK ÇALIŞIP, TÜRK MİLLİ TAKIMI'NIN FORMASINI GİYMEK İSTİYORUM"

Genç oyuncu, U-21 İsveç Milli Takımı'nın formasını giydiğini belirtirken, İsveç A Milli Takımı'na da bir kez çağırıldığını, ama sakatlığı sebebiyle forma giyemediğini söyledi. "İsveç U-21 Milli Takımı'nda forma giydim. A takıma da bir kez çağırıldım, ama sakatlığımdan ötürü forma giyemedim. Ama ben çok çalışıp Türk Milli Takımı'nda forma giymek istiyorum"

"İNŞALLAH ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

Erkan, İnönü Stadı'nda hiç maç izlemediğini ve stadın atmosefini bilmediğini söyledi. Genç oyuncu, Siyah-Beyazlı taraftarlara ise şu mesajı iletti: "Başarı olacağım ve çok iyi oynamaya çalışacağım. İnşallah şampiyon olacağız"

Ayrıca genç oyuncunun saç stili ve dişlerindeki mücevherler de dikkat çekti.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com

siyahbuz

işte bi kaç foto

tek aşk beşiktAŞK!!!!

ilhan mansız_melis

Saç tipi çok değişik :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

BJK_Kübra

Değişik bi tipi var saçlar felan.. İsmail yk ya benzio :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org