Ana Menü

Baki Mercimek Trafik Kazası Geçirdi...

Başlatan BerkAy1903, Ocak 27, 2007, 12:01:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

İstanbul'da trafik kazası geçiren Beşiktaş'ın genç futbolcusu Baki Mercimek, kazadan yara almadan kurtulurken, siyah-beyazlı futbolcunun aracında hasar meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre, dün gece saat 22.30 sıralarında TEM Otoyolu Küçükbakkalköy bağlantı yolunda meydana gelen zincirleme kazada Baki Mercimek'e ait Audi marka otomobilin de arasında olduğu 3 araç birbirine çarptı.

Kazada Baki Mercimek ve diğer sürücüler yara almazken, futbolcunun otomobilinde hasar meydana geldi.

Kazanın ardından Baki Mercimek başka bir araçla olay yerinden ayrılırken, futbolcunun hasarlı aracı çekici tarafından Ümraniye'deki trafik otoparkına çekildi.

19o3

ufocan

Non Mollare Mai

Geçmiş oLsun.. Aman lazımsın sen defansımıza.. :)
edit

Unforgiven

Aman allah korusun herseyden önce insan sonra beşiktaslı,bişey olmasın allah korumuş
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

melankolizm

CooLDumaN

Gercektende allah korumus.gecmıs olsun dılerım
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

dejembeji

bısey oLmaz yaa ona taş gıbı adam. ama aLLah korumus yıne defansın göz bebeği o.arada bır topu alıp allah allah sesleriyle ılerler goL atmaya..=) gaza geLip...sewıorum bn bu adamı yaa=)

@LAYINA GİDER

valla çok geçmiş olsun allah korumuş
ne bir lokma ekmek
ne bir kızı sevmek
seviyoruz seni baki mercimek

carsi52

Bu adamı sevmiyorum valla.yinede geçmiş olsun Allah korumuş.
Bölünür senin için uykular!

freedom forever

adamın futbolculuğunu sevsek te sevmesekte ,ilk önce insan o  yüzden geçmiş olsun baki
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

MeLo

Allah nazardan saklasın futbolcularımızı.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Delirdik

geçmiş oLsun futboLcumuza

inadına topLu taşıma! :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

çArþý_ulan