Ana Menü

Geremi Beşiktaş’a mı geliyor?

Başlatan CR7, Ocak 02, 2009, 00:07:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Geremi Beşiktaş'a mı geliyor?
Kamerunlu futbolcu ocak ayında kulübü Newcastle'dan ayrılıp Beşiktaş'a transfer olabilir.İngiltere'nin Daily Mirror gazetesinin iddiasına göre Newcastle United'ın futbolcusu Geremi ocak ayında Beşiktaş'a transfer olacak.       

Kamerunlu milli futbolcu 1997 – 1999 yılları arasında Gençlerbirliği'nde forma giymiş daha sonra da Real Madrid'e transfer olmuştu.       

30 yaşındaki futbolcunun 3 milyon avro karşılığı Beşiktaş'a transfer olacağı söyleniyor.       

Newcastle menajeri Joe Kinnear birkaç oyuncuyla ocak ayında yollarını ayırarak kulübe para kazandırmayı planlıyor.

kaynak:goal.com
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

pascalyptica

Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

eRe

cisse den daha cok ise yarayacagi kesin:)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

jovanovici aLdık gereminin yerine işte..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZLataN

Her transfer sezonu geLir zaten Geremi..

Bu sefer biraz geç kaLmıştı..

[KralKartal]

geremide gelmek icin göbek atiyordu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Gelmesini isterim tabikide.
En azından cisse'den daha çok faydalı olur.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Beşiktaş, Seriç'i göndermek için her yolu denerken, İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu Tjikuzu siyah-beyazlı takımdan haber bekliyor. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin "Takımdan gönderilsin" diye rapor verdiği Seriç, yönetime "Ben burada mutluyum. Yeteri kadar şans bulamadım. Göndermek isterseniz de 1.5 yıllık alacağımı verin. Aksi halde yasal yollara başvururum" dedi. Hırvat futbolcunun 1.5 yıllık maliyetinin 1 milyon 425 bin euro olduğu öğrenildi. Bu arada Seriç ilk geldiği zaman açıklanan 650 bin euroluk yıllık rakamının gerçekte, 950 bin euro olduğu ortaya çıktı. Kartal şimdi 1 milyon 425 bin euro olan fiyatı düşürmek için pazarlık yaparken, Beşiktaş'ın listesinde ilk sırada yer alan İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu Tjikuzu, Seriç'in gönderilmesini bekliyor. Tjikuzu'nun Belediye ile 2010 yılına kadar anlaşması var.

Alp Erdem

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

keskinli

biz bu adami genclerdeyken kacirdik
o zamanda gündemimizdeydi ama gec kalininca realde araya girince almamiz mümkün olmadi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Aslında bize gelse süper olur var ya olay olur o derece yani :)
Since 1903

ilhan mansız_melis

Biz Gereme'yi aslında 20 yaşındayken yani bundan 10 yıl önce almak istemişiz

O zamanlar Kamerun Ümil Milli Takımı'nın kaptanıymış o da bize gelmek istemiş ama olmamış

Keşke gelseymiş onun sayesinde büyük paralar kazanırdık 20 yaşında alamadık 30 yaşında alırız umarım