Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Şampiyon olursak 10 yıl daha başımızda bu şampiyonluk umarım herşeyi unutturmaz!
YÖNETİM İSTİFA !!!

ata vicente

Demırorenın cok hataları vardır.Sacma sapan hataları yuzunden en az 20 mılyon euro havadan kulube para odettırdı.Bunlar bıldıklerımız bır de bılmedıklerımız var.Cıkmıs bırde bu paralar benım cocuklarımın rıskı dıyor ve parayı gerı ısteyecegını soyluyor.Yıldırım demırorenın Besıktas ta yaptıgı en mantıklı ıs Mustafa Denızlı yı takımın basına getırmektır.Onu da getırırken nasıl tukurdugunu yaladıgı nasıl rezıl oldugunu 70 mılyon gormustur.Takımımız ıyı gıdıyor her an hersey olabılır sampıyonlukta gelebılır gıdebılır de ama nolursa olsun bu baskanın muakkak gıtmesı gerekır

ilhan mansız_melis

Evet bu sene şampiyonuz belki ama yine de başkanın gitmesi lazım ne olursa olsun...Ayrıca gol atınca çok seviniyor garibim :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Şampiyon olsakda olmasakda YÖNETİM İSTİFA !
Bölünür senin için uykular!

aquilas

demirören çok yanlışlar yaptı bu yanlışları düzeltmesi için üst üste şampiyonluklar ve avrupada başarı şart ee buda çok zor görünüyor demirören le en azından

pAscAliAnUmut

Valla açıkçası bu yönetimin şu ana kadar yaptığı en büyük iş M..Denizliyi takımın başına  getirttirmektir kim ne derse desin çok doğru bir iş yaptı ve Denizliyle en az 3 yıllık sözleşme yapılmalı.. Çok radikal kararlar aldı.. Yusuf gibi 30'unu geçmiş bir adamı bütün kamuoyunu 2 ye bölerek getirdi ve isabetli oldu

Fabian Ernst belki de şu ana kadar Türkiye'ye gelmiş geçmiş en yararlı olacak oyuncuyu getirdi ve o adamın takıma sağladığı katkılar ortada..

Sanırım yönetim yavaş yavaş klüp yönetmeyi öğreniyor.. ha ama tabi ki de bir şampiyonlukta herşeyi unutacak değiliz ya..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

isterLerse kLup nasiL yönetiLir diye kitap yazsinLar hicbir sey gecmisi unutturmaz YÖNETİM İSTİFA!

Bircan*

artık birlik zamanı yazmasın kimse buraya bir şey!
hatta bi süreliğine kilitleyin! yeter artık.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

+18 !

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 20, 2009, 11:46:50
artık birlik zamanı yazmasın kimse buraya bir şey!
hatta bi süreliğine kilitleyin! yeter artık.
Sana mı soracam ben bir yere bir şey yazarken ?

Bircan*

sadece sana değil o laf.
germeyin hemen ortamı
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

bircanın haklılık payı var ama fevri olarak degil genel anlamda haklı
sıkın dısınızı 2 hafta kaldı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

en üstteki yorumumu okursan anLarsın ne demek istediğimi cem..

hiçbir zaman bu yönetimi destekLemem şampiyonLuğa gitsek biLe şampiyon oLsak biLe yaLnışLara göz yumamam ve yummamamız gerekiyor zaten..

Bircan*

Allah'ın izniyle bi şampiyon olalım. Sonra yine de eleştiririz zaten demiröreni.
skor taraftarı değiliz. başkanın yaptıklarını unutmadık. ama şimdi birlik zamanı.
safları sıklastırın!

Cem Goren

Alıntı yapılan: +18 ! - Mayıs 20, 2009, 12:27:50
en üstteki yorumumu okursan anLarsın ne demek istediğimi cem..

hiçbir zaman bu yönetimi destekLemem şampiyonLuğa gitsek biLe şampiyon oLsak biLe yaLnışLara göz yumamam ve yummamamız gerekiyor zaten..

ne dedım ben fevri olarak degil zaten genel anlamda yazdım sende oku benım yazdıgımı o zaman
senin yazdıgını okudum cok dogru yazmıssın ama zamanı degil surada zafere 2 kala bunların yerı ve zamanı degil bende bu yonetımın gıtmesını ıstıyorum hemde herkesten cok ama zamanı degil anlatabildimmi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Besiktas sampiyonlugunu ilan etsin, anasayfaya Y.D istifa diye resim koyacagim
tekrar... Sampiyonlukla , baskanlik satin alinacaksa,
bana bu seneye kadar icraatlerini gostersin, verdigi paralari borc olarak verip
orda burda artistlik yapmasinada laf bulamiyorum,
sanki bagis yapiyor...Harciyor istedigi kadar, Besiktasin borcuna yaziyor..
Oh ne guzel
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi