Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

abim dün yine iyi konuştu ii işler yaptı
ahmet çakal öyle diince demirören de sen de küçük ahmetle oyna dedi koptum ya :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

NoPasaran

Bircan,

Ağız kavgasında hangisi öne çıktı ben tartışmıyorum..

Dün Aziz Yıldırım çıktı konbuştu konuştu herkes sustu kimse bişey diyemedi.Ahmet Çakarda dahil..

Ancak Yıldırım Demirörene sen paf takımla çıkarsın diye o kadar küçümseyici bir laf söy,lendiki ondan sonra terbiyesizlik yapma desede küçöük ahmetle oyna desede ben kabul etmiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ahmet Çakar o lafı söyledikten sonra Yıldırım Demirören diyebilceği en güzel lafları söyledi.
1 konuda haklısın tabi..YILDIRIM DEMİRÖREN İSTİFA !
Bölünür senin için uykular!

Büyükmustafa

Aziz Yıldırım herzamanki gibi mayfa ağzıyla konuşmuştur,bu üslupla konuşmak bir Beşiktaş başkanına yakışmazdı ki konuşmadı da zaten...Sen git küçük ahmetle oyna,terbiyesizlik yapma Beşiktaş başkanıyla konuşuyosun gibi sert bir cevabın üstünede ancak soda içilirdi...

O ahmet çakar şerefsizi de kendi bikini giysin ilk önce azizin iti...Aziz konuşurken gık diyemediler neden acaba?

carsi52

NoPasaran

İşte büyük mustafa buda bir sorun..

Mehmet Topuz bakıyor, azize mafya ayaklarında. gerekirse otelden aldırırım diyor..

Beşiktaş başkanı çıkacaktı diyecekti

Mehmet Topuzu Otelden aldırmaya kimsenin gücü yetmez..herkes yerini bilsin..

ama demedi diyemedi..Mehmet Topuz olayı bence dün fener lehine kaydı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Büyükmustafa

Burda kilit nokta Mehmet Topuz.Kararından dönmezse Aziz hiçbir halt yiyemez...

Bu nasıl bir kulüptür ki 50 milyon euro verseler fener gitmem giyen bir oyuncuyla anlaşmak ister.Bu tamamen itibar meselesine dönüştü,Aziz bu oyuncunun fenere yararlı olamayacağını bile bile almak istiyor,çünkü yıllardır türk futbolunda kurduğu itibarı sürdürmek istiyor...

Mehmet Topuz'un kararından dönmeyeceğini düşünüyorum.Kayseri mecburen bir kulübe satacak,satamazsa eğer 1 sene sonra bedavaya gidecek...

NoPasaran

Mehmet Topuz daha dün Kayserispor Menajerinin karşısında çıkamayıp telefonu kapatan adam. Güvenmeyin arkadaşlar güvenmeyin. Mehmet Kayseriye giderse Fenerli olur..

Gitmeden bugün yarın çözmesi lazım Demiörenin.Kendisi çözemeyecek saygın iş yada siyaset dünyasının insanlarını sokması lazım..

Hadi demirören al topuzu, göster büyüklüğünü..

Artık bu olay Topuzdan ziyade, Fener BEŞİKTAŞ kavgasına dönüştü..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Bircan*

abicim azizenin para verip yürüyüş yaptrdığı ne çabuk unutuldu..
her başkanın hataları olabilr. azize de bi daha feneve hayatta dönmem dedi geri döndü!
ahmet çakal bikini giyerim dedi giymedi.. ufak şeylere takılmayalım. demirören son zamanlarda iyi işler yapıyor BANA GÖRE
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Büyükmustafa

Eğer başkan Mehmet'i alırsa 5 senedir ilk defa helal olsun diyeceğim.

NoPasaran

Azize haklı demiyorum ki arkadaşlar :)

Mehmetle konuşma üslubu bile yanlış..

Zaten mehmet gitmek istemez artık ancak atarsan kurtların arasına yerler mehmeti..

İyi çoban olması lazım demirörenin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Birde şöyle bişey var daha yeni dikkatimi çekti benim..

Dün tartışma başlamadan önce Ahmet Çakar dedi ki ikisinden birisi doğru söylemiyor dedi..
Doğruda söyledi aslında ikisinden birisi doğru söylemiyor..Hurma yalan söylüyor doğru söylemiyor.
Yıldırım Demirören doğru söylemeyen Hurma diyeceğine ahmet çakar'a teessüf ederim diyor.
Adam aslında kötü bişey demedi ki..

Haksızmıyım ?

saldır beşiktaş

Yıldırım Demirören hiç bir Başkan yalan söylemez dedi.
Hurma yalancı diyince yine bağlandı yine dedi aynısını hiç bir başkan yalan söylemez diye
tarihleri felan karıştırmıştır dedi.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Büyükmustafa

Demirören dün zekice davrandı...Eğer mamura yalan söylüyosun deseydi,araları açılacaktı ve beşiktaşla anlaşmaları zora girecekti.Ama ne dedi:"Hiçbir kulüp başkanı yalan söylemez,yanlış anımsanıyor olabilir"...

NoPasaran

evet orada doğru konuştu..

Ancak o mamu denen adam Beşiktaş diğer anadolu takımları ilen olaylarını temizlesin dedi..

o ne demek yahu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net