Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

çarşı yı satın alacak parayı buldu adam destek alması doğal

tcenk

Öncelikle Çarşı ile herhangi bir bağım felan yok ben Ankaradayım kendi haline bir Beşiktaş taraftarıyım Çarşıyı sadece Tv'den gururla seyrederim.Hepsine Helal olsun
Başkan konusuna gelincede bu sene hata yapmadı aksine akıllı işler yaptı.Yanlışa yanlış doğruya doğru. Onun için Başkanı destekliyorum. HELAL olsun sonuna kadar Beşiktaşlı.

eyup1903 bunu benim açıklaman için yazmışsan konu böyle

Ayrıca Çarşıyı satın alacak para felan demişsin yakışmamış bence olmamış

Helal Sana Demirören
1903

tcenk

Admin
Bizim taraftar saka gibidir... 5 yillik hatayi 1 kupaya satar

bu senin salakça düşüncen
1903

eyup1903

Alıntı yapılan: tcenk - Haziran 27, 2009, 21:10:41
Öncelikle Çarşı ile herhangi bir bağım felan yok ben Ankaradayım kendi haline bir Beşiktaş taraftarıyım Çarşıyı sadece Tv'den gururla seyrederim.Hepsine Helal olsun
Başkan konusuna gelincede bu sene hata yapmadı aksine akıllı işler yaptı.Yanlışa yanlış doğruya doğru. Onun için Başkanı destekliyorum. HELAL olsun sonuna kadar Beşiktaşlı.

eyup1903 bunu benim açıklaman için yazmışsan konu böyle

Ayrıca Çarşıyı satın alacak para felan demişsin yakışmamış bence olmamış

Helal Sana Demirören

ben istanbul da yaşıyorum ve olayları çok iyi biliyorum çarşı satın alınmıştır bunu kimse inkar edemez koskocaman seba yı gönderen taraftar nasıl oldu da bi y.d yi gönderemedi gönderemez çünkü y.d ye gebeler eğer y.d giderse bedava bilette kesilecek akan paralarda gidecek bütün stad yıldırım demirören yeter diye bağırırken sadece kapalıdan ses çıkmıyordu pankart açılmıştı çarşı yı satın alacak para bulanamadı diye

o parayı yıldırım demirören buldu merak etme kafanı rahat tut biz neyin ne olduğunu buradan daha iyi biliyoruz

tcenk

Serdar Bilgili bırakmadı Mı? Beşiktaşı
Hemde ne bırakma Elini kolunu bağladı takımı enkaza dönüştürüp bırakmadımı
Siz enkaz bir takımı toparlamanın ne kadar zor olduğunu bilmiyormusunuz?
İlk yıl adam önüne kim geldiyse almak zorunda kaldı o yıl için hiç kızmadım.
Sonraki yıllar hatalar oldu olmadı değil tabiki var
1- Rıza hataydı
2- Ertuğrul Sağlam hataydı  8-0'da bile arkasında durdu hangi klüp başkanı yapar?

Basının şişirmelerine gazına geliyorsunuz? Aziz Yıldırımın zararlarını hiç okudunuzmu malum basından elinize kalem kağıt alın hesaplayın bakalım ne kadar zarar etmişler gazetelerde yazılmışmı? Bu camia bitirilmek isteniyor onun için hergün yönetimi ve başkanı yerden yere vuruluyor lütfen gerçekleri görelim biraz.Ben beşiktaş taraftarıyım Şampiyonluğu çok istedim bu sene bunu tarif edemem ama Başkanın benden 1000 kez daha fazla istediğini görüyorum.
Kötü zamanda eleştirdinizde Şimdide aynı adam 2 kupa getirdi komplexlerinizi yeninde birkez de sizler alkışlayın. Benim kompşeksim felan yok gerektiğinde alkışlarım gocunmam ve Benim Başkanıma sadece ben laf(Beşiktaşlılar) ederim başkası edemez.
1903

tcenk

Valla senin bildiklerin böyleseyse yanıldıklarını görmek istemem
1903

eyup1903

ben y.d nin beşiktaşlılığını yargılamıyorum ki öyle bi hakkımda yok zaten evet çok sağlam bi beşiktaş lı ama yaptığı hataları o kadar fazla ki içime sindiremiyorum geçen sene gümrük firmasında çalışırken kolot tekstil in işlerini yapıyorduk ( firma celal kolot a ait) oranın ihracat müdürüyle aram çok iyiydi hala da öyle bana y.d için onun kadar aciz onun kadar sözünü yiyen bi adam görmedim deemişti zaman bu lafların ne kadar doğru olduğunu gösterdi örnek mi istersin

1- rıza yı yollamam
2- paf takımla sahaya çıkacaz
3- ben varken mustafa denizli bu kulübün içine giremez

şimdi y.d yi bi seba yla karşılaştır aradaki farkı gör yıldırım demirören koltuğunu sağlam a almak için çarşı yı satın aldı bu kadar basit 

tcenk

Bak bunlar tabiki hata yani 1-2-3 olarak saydıkların ama hangi Klüp Başkanı bunları yapmadı.
Çok uzaklara gitme şimdi diğer 2 klübün başkanlarına bak yeter
Benim derdim şu neden diğerleri yazılmazda senin Başkanınla ilgili herşey kaleme alınır?
Senin Başkanın neidiü belirsiz adamlar tarafından tartaklanmaya çalışılır.
Hata yapılmıştır doğru Ama bak sende diyorsun Beşiktaşlılığına bir şey söyleyemem diye
Beşiktaşı bukadar seven bir adam kötülüğünü ister mi?
Taraftarın onu alkışlaması yalakalık gibi mi olur (Kendim alkışlıyorum ya onun için)
Çok mu kötü sence 2 kupa almış bir başkana destek vermek alkuşlamak

Ayrıca Çarşı konusuna inanmıyorum Sivas Maçında Hacettepe maçında olanları seyrettim kim zarar etti? Beşiktaş Takım devre arasına götü girerken alkışlamak satılmak anlamına gelmemeli bence

Yinede düzyli tartışman için teşekkürler
1903

eyup1903

bende teşekkür ederim ama maalesef durumlar ciddi eski tat yok artık bu tadıda y.d kaçırdı

[KralKartal]

Alıntı yapılan: tcenk - Haziran 27, 2009, 21:12:08
Admin
Bizim taraftar saka gibidir... 5 yillik hatayi 1 kupaya satar

bu senin salakça düşüncen

demissin...

Sonra baskasina
Alıntı yapılan: tcenk - Haziran 27, 2009, 21:12:08
Yinede düzyli tartışman için teşekkürler

demissin... Bende sana tesekkur ederim... Saygi cercevesinde tartismayi bilebiliyorsan..!
Dusuncelere salakca demek insanin hangi kalitede oldugunu gosteriyor...
bugune kadar kimsenin dusuncesine SALAKCA demedim, ama dusuncelerimi tartistim..

bu seviyeyi yakalayamamissin, uzuldum...

Sana forum kurallarinca ceza gerektirir mi bilmiyorum,
Moderatorlere bildirdim..Admin olarak degil, uye olarak yaziyorum,
ve kendim ceza/uyari verirsem etik olmaz, bunada diger arkadaslarimzi karar verecek..

neyse , tekrar tesekkurler... ;)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

birak git
10000 kez agla sizla ama birak git rezilsin sen bu takim bu durumda transfere gerek yok diyorsun....top toplattiracaksin takima avrupada basari degil...

Alp Erdem

transfer yok demiş umutlanmayalım boşuna avrupada başarı gelmez demiş şerefsiz

hepsiyAh

her sene aynı şeyi duymaktan başıma aşrılar giriyor yahu yeter

Cem Goren

yeter artık sampiyon oldun tamam bırak bu takımı dus yakamızdan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

ya walla yeter ya, ocakta birak git , hic degilse sampiyon takimi birakti gitti desinler..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....