Ana Menü

Beşiktaş 0-7 Gs | Ertem Şener

Başlatan CR7, Aralık 16, 2008, 13:42:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

GALATASARAY 7-0 BEŞİKTAŞ        
16.12.2008

Taraftar; Galatasaraylı takımına sahip çıkıyor, Beşiktaşlı ilk defa sırtını dönüyor!
Galatasaray 1-0 Beşiktaş

Futbolcu; Galatasaraylı terinin son damlasına kadar oynuyor, Beşiktaşlı bitse de gitsem diyor!
Galatasaray 2-0 Beşiktaş

Başkan; Galatasaray'ın başkanı her maç takımıyla, Beşiktaş'ın başkanı Avrupa'da, bir uçak seyahati kadar yakın oyuncularına, taraftarına!
Galatasaray 3–0 Beşiktaş

Yönetim; Galatasaray'ın bir oyuncusunun burnu kanasa yönetim itiraz masasında, Beşiktaş'ın futbolcuları lime lime yönetim tatilde!
Galatasaray 4-0 Beşiktaş

Yorumcu; Galatasaray'ın yorumcusu taraftardan sonra takımın 13.oyuncusu gibi hep doğru hep yanlı, Beşiktaş'ın yorumcuları? Onlar da gazetede!
Galatasaray 5-0 Beşiktaş

Ruh; Galatasaray'ın 2000 ruhu sahalarda, Beşiktaş'ın 100. yıl ruhu sandıkta.
Galatasaray 6-0 Beşiktaş

Cesaret; Galatasaray Skibbe ile her maç en az 4 forvetle sahada, Türk futbolunun korkusuz şövalyesi Mustafa Denizli'nin yüreği nerede?
Galatasaray 7-0 Beşiktaş

İşte tablo;
Gerek var mı fazla yoruma?        

Ertem Şener/sporx.com
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

bjkclub

Şimdi gereksiz bir konu bence bu amacı nedir bu konunun böyle bir dönemde ?

CR7

silinsin o zaman

her ne kadar tepki versek de;

adam haksız mı?
değil

söyledikleri yanlış mı?
değil

madem gerek yok

dediğim gibi admin veya mod kim silebiliyorsa silsin
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Söylediklerinin Hangisi Yanlış.Hepsi de Doğru

eyup1903

çok doğru bi yazı sonuna kadar doğrular yazılmış

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

bjkclub

Silinsin silinmesin diye bir şey demedim ben sadece şu an gündeme getirmek pek uygun değil.

Dediklerinin de yarısı yanlış ayrıca.Beşiktaş taraftarı sırtını falan dönmedi kimseye en doğal hakkı olan tepkisini koydu sonra yine açtı kollarını.Ayrıca Beşiktaş taraftarı Sergen'in de dediği gibi türkiyedeki en sabırlı taraftar 13 senede 1 kere şampiyon olmuşuz ama bir maçta tepki koyduk suç mu oldu ?

Beşiktaş takımı mücadele ediyor istiyor ruhsuz değiller geçen sene de mücadele ettik istedik çalındı işte şampiyonluğumuz yalan mı ?

Korkak falan da değiliz Denizli en doğru kadroları çıkarıyor çok forvet oynamak kazanmaksa 11 forvet çıkalım o zaman ya da amacımız kaybetmemekse 11 kaleci ile çıkalım.

Kendisi kahin miymiş ayrıca kaç forvet oynayacağımızı nereden biliyormuş ?

carsibxl

Madem taraftarlik diyorsun, madem ruh diyorsun, madem destek diyorsun. Bu yaziyla elline ne geciyor senin anlamis degilim.
Taraftar dedigin derbi öncesi arkadaslarini böyle bir yaziyla karsilastirmas.  Bu konulari tartismanin ne zamani, nede yeri. ( hakli veyat haksiz) Bugün birlik günü!
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

MeLo

Ne gerek var böyle bir konuya ?
Haftasonu öyle ya da böyle yenersek.
Ben görecem medyayı.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

saldır beşiktaş

Bu konuyu buraya taşımak gereksiz boş yere forumda gerginlik çıkarmaya gerek yok...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eren06

Yazdıkları ne kadar doğruda olsa maçtan önce bu konunun burda olması yanlış bence.

carlito1903

Alıntı yapılan: yg1903 - Aralık 16, 2008, 13:42:26
Başkan; Galatasaray'ın başkanı her maç takımıyla, Beşiktaş'ın başkanı Avrupa'da, bir uçak seyahati kadar yakın oyuncularına, taraftarına!
Galatasaray 3–0 Beşiktaş

Yönetim; Galatasaray'ın bir oyuncusunun burnu kanasa yönetim itiraz masasında, Beşiktaş'ın futbolcuları lime lime yönetim tatilde!
Galatasaray 4-0 Beşiktaş

Yorumcu; Galatasaray'ın yorumcusu taraftardan sonra takımın 13.oyuncusu gibi hep doğru hep yanlı, Beşiktaş'ın yorumcuları? Onlar da gazetede!
Galatasaray 5-0 Beşiktaş

Ruh; Galatasaray'ın 2000 ruhu sahalarda, Beşiktaş'ın 100. yıl ruhu sandıkta.
Galatasaray 6-0 Beşiktaş

Bunlara katılmamak mümkün değil...

Acı ama gerçek...

ata vicente

bence konuyu acan arkadasa yuklenmeye gerek yok o acmasa baska bırı acacak egerkı buralara gelırse ıs o kadar cok gereksız konu acanlar varkı...
Buarada ertem senere duygusal olarak katılmasamda mantıgım dogru oldugunu soyluyor

erdibatmaz

eleştiri hataları düzeltmek için söylenir ya da moral bozmak için
bunun hataları düzeltmemizi istediği için yazdığını sanmıyorum.
ordaki 7-0 özellik olaraktır olsa olsa
yani maç 7-0 gibi bir skorla bitecek demek istememiştir sanırsam
ama yinede kimseye düşmez böyle laflar söylemek böyle günlerde

Maç Topici
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

+18 !

gayet doğru bir yazı hiçbir aLakası yok sizin söyLedikLenizLe.. emeğine sağLık yiğit abi..