Ana Menü

''Denizli'nin Jokeriyim''

Başlatan saldır beşiktaş, Aralık 11, 2008, 12:58:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş'ta vazgeçilmez isimler arasına giren genç oyuncu Ekrem Dağ, "Denizli'nin bana olan inancı mutluluk verici. Kendime güvendim ve şans buldum" dedi.   
Gaziantepspor'dan sezon başında Beşiktaş'a transfer olan ve Mustafa Denizli'nin göreve başlamasının ardından siyah beyazlı takımın bankoları arasına giren Ekrem Dağ, Türkiye'nin en büyük ekiplerinden birinde forma giydiği için mutlu olduğunu söyledi. Kendisine güvenen ve sürekli şans veren Denizli'nin inancını boşa çıkarmamak için var gücüyle çalıştığını ifade eden Ekrem, "Üst düzey oyuncularla birlikte oynuyorum. Bir futbolcuyu kazanmak için inanmak gerek. Mustafa hocamın da bana olan inancından dolayı çok mutluyum. Çünkü onun bana karşı olan bu güveni beni daha fazla kamçılıyor" dedi.
Görev Adamıyım
Beşiktaş'a sağ kanat futbolcusu olarak geldiğini fakat her bölgede görev yapabilecek özellikler taşıdığını da vurgulayan Ekrem Dağ, şöyle devam etti: "Hocamız beni joker olarak kullanıyor. Bu da fazlasıyla hoşuma gidiyor. Ben görev adamıyım ve nerede isterlerse orada forma giyerim. Yedek kaldığımda küsmem."
Şampiyonluk için takım halinde hazır olduklarını da vurgulayan Ekrem Dağ, "Denizli formayı hakkı olan oyuncuya vererek, takım içinde adaleti sağlıyor. Duruşunu gösteriyor. Ben de dahil tüm takımdaki oyuncu arkadaşlarım çalıştığımız taktirde formayı kazanıyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

Sende her sivrilen oyuncu gibi şımarıp 'bu takımın en iyisi benim, ben olmadan bu takım olmaz' havalarına girme o bize yeter...

NoPasaran

Ekrem iyi gidiyor..

Mustafa DENİZLİ göreve gelmeden ekreme çok salladırdı

Şimdi Joker olması Ekrem için çok önemli olsa gerek  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

osi_bjk

Umarım sende çok şımarıp nasılsa takımda oynuyorum diye sallamazsın futbolunu...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Adriano

Teknik kapasitesi fazla iyi değil ama yüreğiyle oynuyor, yeri gelince iyi ortalarda yapıyor üstelik süratli ve ayrıca hem sağ hem sol ayağını kullanarak hocamızın dediği gibi JOKER oyuncu. Şımaracağını düşünmüyorum, genç oyuncu olsa şımarabilirdi belki..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ilhan mansız_melis

Adam en azından hırslı ve yüreğiyle oynuyor bu benim için yeterli
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

dikati çeken  şu sıralar tek futbolcu inş. bozulmaz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

ekrem gerçekten iyi gidiyor.. umarım Serdar gibi oLmaz..

carsi52

Ekrem şuanda gerçekten çok iyi gidiyor..Pekte şımarık bi tip yok..
Ekrem'e ben güveniyorum aynen böyle devam edicektir :)
Hatta performansı dahada yükselicektir :).
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

hem gerçek hayatta hemde PES'de iyi oynuyor sevdiğim bir oyuncu ekrem umarm daha başarılı olursun bizde.

Cem Goren

ekremin iyi gittigi bi gerçek ozl. fener maçında fena değildi inş. kendini bozamdan devam eder
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Ekrem konusunda Mustafa Denizli cnnde çok net konuştu

"Asla kadrod düşünmüyordum" dedi..

---

Şimdi bu haberi tekrar okuyunca duygulandım ekrem adına..Helal sana ekrem..

Beni, hocanı ve sana inanmayanları utandırdığın için teşekkürlerr...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Taner

carlito ekremin şımardığı falan yok nerden çıkardın anlamadım çok mütevazi biri zaten

IL Capitano

Ben basindan beri alt yapisinin iyi oldugunu söylemistim, cunku futbol egitimini Avusturyada almis acikcasi  kolay kolay simarmaz.
Ligtv video yapar macin öykusu diye , Agucu macindan sonra orda görmustum bir posizyonda birbirine sinirlenen Zapoyla , Toraman arasinda mekik dokudu, ikisinin arasini yapabilmek icin.yani tam bir takim oyuncusu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Ben hoca olsaydım ekremi geldiğim gün kapı önüne koyardım :D

Sağlam döneminde oynadığında kötüydü ya gerçekten :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net