Ana Menü

Yabancilar Türklere Karsi

Başlatan djinonu, Aralık 08, 2008, 14:56:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Beşiktaş'ta Türkler ve Yabancılar birbirine girdi!
Sivok ve Tello'nun, "Biz canımızı dişimize takıp savaşıyoruz. Türk oyuncular ne yapıyor?" sözlerine Rüştü, İbrahim Üzülmez ve Toraman
Beşiktaş'ta Türkler ve Yabancılar birbirine girdi!
[/t]
Sivok ve Tello'nun, "Biz canımızı dişimize takıp savaşıyoruz. Türk oyuncular ne yapıyor?" sözlerine Rüştü, İbrahim Üzülmez ve Toraman, "Biz mi gol atacağız?" karşılığını verdiler.

FENERBAHÇE'den sonra Ankaraspor'a da yenilen Beşiktaş'ta kazan kaynıyor. BJK İnönü Stadı'ndaki şok yenilginin ardından yabancı futbolcular yerlileri suçlarken, yerlilerin tepkisi ise bir hayli sert oldu.

Siyah beyazlı takımın Ankaraspor karşısında yabancı oyuncuları sayesinde farktan kurtulduğunu savunan Tomas Sivok ile Rodrigo Tello'nun yakınlarına, "Ankaraspor karşısında canımızı dişimize takarak mücadele ettik. Sahada rakibimizle mücadele ederken onların fiziki darbeleri ile karşılaştık. Demek ki savaşıyoruz. Türk futbolcuların bizlere tepki göstermesine şaşıyoruz" diye dert yandıkları öğrenildi.

İnanmak güç

Siyah beyazlı forma altında ligdeki ilk golünü Ankaraspor'a atan Çek stoper Tomas Zapotocny ise defansta yalnız kaldığını, orta sahadan hiç yardım alamadıklarını belirtirken, takımın Türk oyuncularını bencillikle suçladı.

Kaleci Rüştü Reçber, defanstaki İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, S.Kurtuluş ve S.Özkan ise, "Böyle konuşmuş olduklarına inanmak istemiyoruz. Umarız bu sözlerin gerçekle ilgisi yoktur. Biz mi gol atacağız, asist yapacağız? Öncelikli görevimiz savunma. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli'nin sisteminin dışına çıkamayız. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Yabancılar kendilerine baksınlar" diyerek sert çıktılar.

Hürriyet

Havada BULUT TARAFTAR SAMPIYONLUGU UNUT

[KralKartal]

kaynak Hurriyetse Besiktas dusmanlari,

KOLPA BASIN, hadi bunuda YAZIN!

Besiktas taraftari Hurriyete KARSI .. yazin !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

hürriyetse doğru haberi de unut
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carlito1903

Basın da her yazan olaya inanmayın arkadaşlar, bu Hürriyet her ay bi kavga haberi ile ortalığı karıştırmaya çalışıyor...

Leş kargaları başımıza toplandılar yine...

carsi52

Her habere inanmaya başlar olduk artık.
İnanmayın şu kolpacılara.
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eren06

Eğer haber doğruysa ben olayı olayı iyi bir olay olarak görüyorum.Her iki tarafta daha da hırslanacaktır.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: eren06 - Aralık 08, 2008, 19:52:50
Eğer haber doğruysa ben olayı olayı iyi bir olay olarak görüyorum.Her iki tarafta daha da hırslanacaktır.

Haber sence doğru olabilir mi ? :D kaynak yani...
Haber o kadar kolpa ki bomba değil atom bombası resmen :)
Since 1903

+18 !

ilhan mansız_melis

Haber doğru değil ama olur da doğruysa yabancılar haklı !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

yabancı  veya yerli diye ayrım yapılacağına iyi kötü olsa daha hoş olur hırslanma mevzusuna bende katılıyorum ;)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 09, 2008, 16:43:30
Haber doğru değil ama olur da doğruysa yabancılar haklı !
Niye haklı olsunlar ki yabancı diyemi ?
Bir takım eğer kötüyse takımdaki bütün futbolcular iyi değildir yerli yabancı diye ayrım olmaması lazım gerçi haber doğru değil zaten konuşmaya gerek yok.
Since 1903